Uçak Bileti

Çağrı Merkezi
3.5 (18)

Bilet İletişim : (0850) 302 54 93

Bilet Telefon : (0850) 840 48 31

Bilet Erteleme : (0850) 840 48 05

Ucuz uçak bileti satın almak istiyorum
Ucuz uçak bileti satın almak istiyorum

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Firmamız yolcularına sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle hizmet politikasını arttırmaya önem vermektedir. Yolcularımız için ücretsiz üye olabilecekleri ve kartsız kullanabilecekleri bir program olan Plus’ı daha önce duymuş muydunuz ?

 Plus, havayoluyla seyahat eden misafirlerimizin satın aldıkları uçuş biletlerinden, yemek ve ek bagaj hakkı gibi ekstra satın aldıkları hizmetlerden; program ortaklığı yapmış oluğumuz iş yerlerinde yaptıkları bütün harcamalardan uçuş puan kazanmaları ve bu kazandıkları uçuş puanları yine havayolumuzda kullanmak üzere uçuş ve ek hizmet alımları gibi ihtiyaçları için misafirlerimize kullanım kolaylığı sağlayan bir programdır.

Bu hizmetimiz ile ilgili tüm merak ettikleriniz için  (0850) 302 54 93 numaralı hattımızı arayarak müşteri hizmetlerimize danışabilirsiniz. Çağımızın gereklerine göre yolcularımız için her geçen gün geliştirdiğimiz hizmet sunumlarımızdan sadece bir tanesi olan Plus uygulaması kartsız kullanılan bir programdır. Devamını Oku »

Makaleyi Oyla
[Total: 18 Average: 3.5]

Alo Bilet Hattı
5 (1)

Alo Bilet : (0850) 302 54 93

THY Alo Bilet : (0850) 840 48 05

SunExpress Alo Bilet : (0216) 456 97 11

Atlas Global Alo Bilet : (0216) 456 03 83

Uçak Bileti Bilet Erteleme : (0216) 606 43 20

Türk Hava Yolları Bodrum İletişim
Türk Hava Yolları Bodrum İletişim

ALO BİLETLE UCUZ BİLET CEBİNİZDE

Her an hızla gelişen ulaşım sektöründe sevdiklerinize, iş toplantılarınıza hızla ulaşmanız ya da tatil planlarınızı bütçenize en uygun şekilde gerçekleştirmeniz için havayolu şirketimizin sizin için avantajlı olan her imkanı düşündü ve gerçekleştirdi. Planladığınız uçuşu kolaylıkla hayata geçirmek ve zaman probleminizi ortadan kaldırmak için “Alo bilet” sistemi hizmetinizde.
Devamını Oku »

Makaleyi Oyla
[Total: 1 Average: 5]

Pegasus Bilet Erteleme
4 (54)

Pegasus Bilet Erteleme : (0850) 840 48 05

Pegasus Bilet Değiştirme
Pegasus Bilet Erteleme

Makalemizde okuyacağınız başlıklar şöyledir:

Pegasus bilet erteleme : daha önce satın almış olduğunuz Pegasus Havayolları‘na ait uçak biletlerinde tarih ve yön değişikliğine verilen genel bir isimdir. İnternet üzerinde Pegasus uçak bileti satın alabileceğiniz internet sitesi bulunmasına rağmen, Pegasus Havayolları’nın resmi internet sitesi flypgs.com’dur. Diğer bütün internet siteleri, aracı bir acenteye ait olup, ekstra hizmet bedeli tahsil edebilmektedir.

THY Bodrum şubesi
Pegasus Bilet Erteleme İletişim Bilgileri
Pegasus Bilet Erteleme Telefon (0850) 302 54 93
Pegasus Bilet Değiştirme Telefon (0216) 456 97 11
İzmir Pegasus Telefon (0232) 988 10 17
Pegasus Bilet Alma Telefon (0850) 840 48 31

Pegasus Havayolları Hakkında:

Pegasus Havayolları: tam adı olarak Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş’dir. İstanbul markezli low-cost(düşük bütçeli) havayolu şirketidir. Düşük bütçeli olmasının nedeni, uçak biletlerinde fiyat olarak daha düşük satış ve diğer ekstra hizmetlerin ücretli olarak verilmesidir. Örnek vermek gerekirse uçak içi ikram, low-cost olmayan havayollarında ekstra ücret ödemeden sunulan bir hizmet olmasına rağmen, Pegasus Havayolları ve diğer düşük bütçeli havayollarında ekstra ücrete taabidir.

Low-Cost Havayolu Nedir ?

Low-Cost havayolu nedir sorusunu sizler için açıklamya çalışacağız. Dünya’da birçok havayolu firması misafirlerine uçak bileti satışının yanı sıra başka ekstra hizmetler de sunmaktadır. Bu ekstra hizmetlerin bazıları uçuş sırasında misafire sunulmasının yanı sıra, uçuştan önce de satın alınabilecek ekstra hizmetler bulunabilmektedir.

Örnek vermek gerekirse, uçuş sırasında satın alınabilecek hizmetlerden bir tanesi uçak içi ikramdır. Düşük bütçeli havayolları’nda uçak içi ikramlar gibi hizmetler ekstra ücrete taabi olmaktadır.

Uçuştan önceki hizmetlere örnek vermek gerekirse de, cam keranı koltuk seçimi, yada ön taraflardaki koltuklardan alma, ekstra diz mesafeli koltuklarda seyahat etmek isteyen misafirler low-cost havayolu firmalarında ekstra ücret ödemeleri gerekmektedir.

*Pegasus bilet erteleme telefon numarası 0850 840 48 05 olarak ücretsiz arayabilirsiniz. Türkiye ve Dünya’nın her yerinden operatörler tarafından sabit hat olarak ücretlendirilmektedir. Pegasus bilet değişikliği iletişim hattı ile her türlü bilet işlemlerinizi ekstra bir görüşme ücreti ödemeden kolayca işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Low-Cost Havayolları’nın Avantajları

Low-Cost(düşük bütçeli) havayolları’nın en büyük avantajı, uçak bileti satın alırken, diğer havayolları’nın aynı güzergahta sattığı uçak biletlerine oranlar 50 – 500 TL gibi çok büyük bir fiyat indirimi sunmasıdır. Bu fiyat indiriminin sebeplerinden en büyüğü, diğer firmalar uçuş öncesi ve uçuş sonrası verdikleri hizmetlere ekstra ücret talep etmezken, düşük bütçeli havayolu firmaları bu hizmetler için sizden ekstra ücret talep etmektedir.

Low-cost havayolları’nın Türkiye’de en büyük temsilcilerinden bir tanesi de Pegasus Havayolları bilet değişikliğidir. Sadece uçuşu yapıp, ekstra bir hizmet satın almak istemeyen misafirler için Pegasus Havayolları, bu konuda oldukça avantajlı fiyat sunmaktadır.

Pegasus bilet erteleme telefon
Pegasus bilet erteleme telefon

Pegasus Havayolları Bilet Değişikliği Tarihçesi

Pegasus Havayolları bilet değişikliği tarihçesi, 1990’lı yılların başına dayanmaktadır. Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding’in ortak girişimi ile İstanbul merkezli olarak Pegasus bilet erteleme kurulmuştur.  2005 yılında Şevket Sabancı ve ailesine ait olan Esas Holding A.Ş tarafından da satın alınmış ve aynı yılın sonlarına doğru da ilk tarifeli seferlerine başlamıştır.

Yönetim kurulu başkanı Ali Sabancı’dır. Pegasus bilet erteleme genel müdürlük görevini de Hasan Çakır yürütmektedir. Pegasus Havayolları; havayolları’nın filolaları bakımından en genç filo’ya sahip bir havayolu firmasıdır.

Uçuşlarının büyük bir bölümünü İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştirmektedir. Son zamanlarda İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan da birçok seferini gerçekleştiren Pegaus bilet değiştirme her geçen gün uçuş ağını geliştirmektedir.

Pegasus bilet erteleme işlemlerinizi 0850 840 48 05 numaralı ücretsiz müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğinin yanı sıra, biletinizi açığa alım işlemlerini de aynı hat üzerinden yapabilirsiniz.

Pegasus Bilet Erteleme Kuralları

Pegasus bilet erteleme kurallarının başında, daha önce satın almış olduğunuz uçak biletinizin sınıf ve Pegasus Flex özellikli olup olmaması dikkate alınmaktadır. Pegasus bilet değiştirme işleminde, daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizle, yeni istemiş olduğunuz uçak bileti arasındaki fiyat farkının yanı sıra yurtiçinde 45 TL cezai işlem uygulanmaktadır. Bu konu ile ilgili Pegasus bilet erteleme : 0850 840 48 05 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pegasus Flex özelliği satın aldığınız durumlarda, Pegasus bilet değişiklik işlemlerinde yeni istemiş olduğunuz uçuşla eski uçuşunuz arasındaki fiyat farkı tahsil edilerek herhangi ekstra bir cezai işlem uygulanmamaktadır.

Pegasus bilet erteleme işlemi ile Pegasus bilet değiştirme işlemi yazılış bakımından farklı olsa da, işleyiş açısından hiçbir farkı bulunmamaktadır. Pegasus bilet işlemlerinde bilet erteleme sadece tarih değişikliği olsa da, bilet değiştirme işlemlerinde tarih değişikliğinin yanı sıra, yön değişikliği de yapabilirsiniz.

Pegasus bilet erteleme işlemlerinde flex özellikli biletlerinizde tarih ve yön değişikliği yaparken, yön değişikliğinde yeni istemiş olduğunuz uçuşunuzda alan vergileri fiyat farkı oluştuğu durumlarda bu ücret sizden tahsil edilmektedir.

Pegasus bilet iptali durumlarında daha önce satın almış olduğunuz uçak biletinizde iadeniz, yanlızca satın almış olduğunuz kredi kartınıza-ATM kartınıza yapılmaktadır.

Pegasus bilet erteleme işlemini, Pegasus internet sitesi veya mobil uygulamadan satın aldıysanız çevirim içi satış kanallarından yada 0850 840 48 05 numaralı Pegasus bilet erteleme hattından kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Pegasus uçak biletinizi aracı bir kurumdan yada herhangi bir seyahat acentesinden satın almanız durumunda sadece 0888 228 12 12 numaralı Pegasus Müşteri Hizmetleri aracılığı ile değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yada biletinizi ilk satın almış olduğunuz acenteden değiştirebilirsiniz.

Pegasus bilet değişiklik işleminizi Havalimanı Bilet Satış Ofisi’nden gerçekleştirmek istemeniz durumunda, biletinizi ilk satın aldığınız kredi kartınızla birlikte, kart sahibinin kimlik veya ehliyet gibi satın aldığınızı belgelemeniz gerekmektedir. Aksi taktirde Pegasus bilet değişiklik işlemlerinizi Havalimanı Satış Ofisleri aracılığı ile gerçekleştiremezsiniz.

Pegasus bilet erteleme işleminde daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde Business Flex özellikli biletinizi değiştirmeniz durumunda EKO Paket ile değişimi sağlanmaktadır. Sınıf farkından dolayı oluşabilecek ücret iadelerini de Pegasus bilet erteleme ücretinizden düşmektedir, yada kredi kartınıza iade edilebilmektedir. Bu gibi durumlarda son ödeme aşamasında iade alıp almayacağınız, yada biletinizde herhangi bir fiyat farkı çıkıp çıkmayacağı sistemde sizin son onayınıza sunulmaktadır.

Pegasus Bilet Değişikliği Fiyat Farkı Hesaplama

Pegasus bilet değişikliği fiyat farkı hesaplama işlemleri: yurtiçinde faklı, yurtdışı uçuşlarınızda farklı olarak uygulanmaktadır. Yurtiçi uçuşlarınızda kural basit olmasına rağmen, yurtdışı Pegasus uçuşlarınızda durum biraz daha farklıdır. Pegasus Havayolları’nda yurtiçi uçak bileti satın aldığınızo ve herhangi bir Pegasus Flex özelliği almadığınızı varsayalım.

Daha önce satın almış olduğunuz uçak biletiniz 100 TL olduğunu ve yeni istediğiniz uçuşun da ücretinin vergiler dahil 120 TL olduğunu varsayalım. Böyle bir durumda Pegasus Havayolları sizin biletinizden 45 TL kesinti uygulayarak yeni biletle arasındaki fiyat farkını tahsil edecektir. Yani 120 TL – 55 TL dediğimizde toplamda Pegasus bilet erteleme işlemini gerçekleştirmek istediğinizde 65 TL ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir.

Bir diğer konumuzda da Türk Hava Yolları’ndan daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini nasıl gerçekleştirebileceğiniz hakkında detaylı bilgi verdik. Dilerseniz www.indirimsepeti.gen.tr/2018/04/thy-bilet-erteleme linkini tıklayarak THY Bilet Erteleme başlıklı konumuzu okuyabilirsiniz. THY bilet erteleme işlemlerinde dikkat etmeniz gereken kurallardan bir tanesi de Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet Havayolları’nda satın almış olduğunuz uçak biletlerinin sınıfı promosyon olmamasıdır. Promosyon sınıfı uçak biletleri THY ve Anadolu Jet Havayolları’nda değişmemektedir.

Pegasus Bilet Erteleme Şartları

Pegasus bilet erteleme şartlarına gelince, sadece uçak bileti satın aldığınızı varsayarsak yurtiçinde 45 TL, yurtdışında ortalama 100 TL gibi bir ücret kesintisi uygulanmaktadır. Yurtdışı uçuşlarınızda, bu ücret kesintisi kesin olmamakla birlikte bazı uçuşlarda daha fazla, bazı uçuşlarda ise daha az yansıyabilmektedir.

Pegasus Flex özellikli satın almış olduğunuz yurtiçi veya yurtdışı uçak biletlerinizde ise herhangi bir kesinti veya cezai işlem uygulanmaz. Sadece yeni istemiş olduğunuz uçak biletlerinizde fiyat farkı var ise onu ödeyerek kolayca değiştirebilirsiniz.

Pegasus Flex Sınırsız Mı ?

Pegasus Flex özellikli satın almış olduğunuz uçak biletlerinizi sınıf olmaksızın, tarifeli uçuşunuza 2 saatten fazla kalmak şartı ile değişiklik veya erteleme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bir defa yada daha fazla değişiklik yapmanız durumunda herhangi bir değişim olmaz. Sadece eski uçuşunuzla  değiştirmek istediğiniz yeni uçuşunuz arasında fiyat farkı var ise aradaki farkı kredi kartınızla yada ATM kartınızla kolayca ödeyebilirsiniz.

Pegasus Business Flex Sınıfı Bilet Değiştirme

Pegasus Havayolları’nın diğer havayolları’nda olduğu gibi avantajlı uçak bileti satışları da bulunmaktadır. Bu avantajlardan bir tanesi de Business Flex özellikli biletleridir. Bu Business Flex özellikli uçak biletlerinin en belirgin özelliklerinden bir tanesi, 1 defaya mahsus tarih ve yön değişikliğinde ekstra bir cezai işlem uygulanmamasının yanı sıra, tarifeli uçuşunuza 2 saatten fazla bir süre olmak şartı ile iptal etme hakkınızın bulunmasıdır.

Business Flex özelliği olmayan uçak biletlerinizi iptal ettiğinizde cezai işlem uygulanmaktadır. Birçok Pegasus misafiri, Pegasus Flex ile Business Flex arasındaki farkı karıştırabilmektedir.

Pegasus Flex: Uçuşunuza 2 saatten fazla bir süre kalmak şartı ile her türlü tarih ve yön değişikliğini cezai işlem uygulamadan değiştirme veya açığa alma hakkıdır.

Pegasus Business Flex: Uçuşunuza 2 saatten fazla bir süre kalmak şartı ile tarih, yön veya açığa alım işlemini ekstra bir cezai işlem uygulamadan değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Burada dikkat etmeniz gereken kural, Business Flex özellikli uçak biletinizde tarih değişikliği veya yön değişikliği işleminden sonra biletiniz EKO pakete düşürülecektir. Business Flex özellikli uçak biletinizde yine tarifeli uçuşunuza 2 saatten fazla bir süre kalmak şartı ile iptal ederek, sadece hizmet bedeli kesintisi ile ödemiş olduğunuz ücreti kredi kartınıza ödeme şeklinizle birlikte geri alma hakkınız bulunmaktadır.

Eko Paketi, Business Flex İle Değiştirebilirmiyim ?

Pegasus bilet erteleme işlemlerinde, daha önce satın aldığınız uçak biletinizin sınıfı her ne olursa olsun EKO Paker’e düşürüleceği bilgisini yazımızın başında belirtmiştik. Business Flex sınıfından satın almış olduğunuz uçak biletleriniz de EKO pakete düşürüleceği için böyle bir durum söz konusu değildir.

Pegasus Bilet Açığa Alımı

Pegasus Havayolları‘nda ve diğer havayolu firmalarında satın almış olduğunuz uçak biletlerinde son dakikada ekstra bir durum olması durumunda biletinizi açığa alabilirsiniz. Açığa aldığınız uçak biletlerinizde Pegasus Flex özelliğini satın almadıysanız, yurtiçinde 45 TL, yurtdışında uçak biletinizin sınıfına ve alan vergilerine göre ödemeniz gereken tutar değişiklik göstermektedir. Bu konu ile ilgili Pegasus bilet açığa alım hattı (0850) 840 48 05 numaralı ücretsiz müşteri hizmetlerimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pegasus Havayolları’nda açığa aldırdığınız uçak biletinizi; açığa aldırdığınız tarihten itibaren 1 sene içerisinde kullanmış olmanız gerekmektedir. Birçok misafir, bu kuralı 1 sene içerisinde aktif edilmeli şeklinde algılayabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken kural, Pegasus bilet erteleme veya açığa alım işlemlerinde açığa alım işleminden itibaren 1 sene içerisinde bu bileti kullanmanız gerektiğidir.

Yani örnek olarak 1 ocak 2018 tarihinde açığa aldırmış olduğunuz Pegasus uçak biletinizi, 1 ocak 2019 tarihine kadar aktif ederek uçuşunuzu gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir.

Pegasus bilet erteleme
Pegasus bilet erteleme

Pegasus Bilet Değişikliği Telefon

Pegasus bilet değişikliği telefon numaramız 0850 840 48 05‘dir. Bu numaramızı Türkiye ve Dünya’nın her yerinden ücretsiz olarak arayabilirsiniz. Ücretsiz dememizin sebebi, kullanmış olduğunuz operatörünüz tarafından her yöne dakikalarınız varsa, yada sabit hat arama üzerinden ücretlendiriliyor olmasıdır.

Pegasus bilet erteleme iletişim hattımız aracılığı ile sadece flypgs.com‘dan veya mobil uygulama üzerinden satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde değişiklik yapılabilmektedir. Aracı kurumlardan satın almış olduğunuz uçak biletlerinizi 0888 228 12 12 numaralı Pegasus Havayolları Müşteri Hizmetleri‘den gerçekleştirebilirsiniz.

ATM Kartı İle Pegasus Bilet Erteleme

Pegasus Havayolları‘ndan satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini kredi kartınızla yapabildiğiniz gibi, ATM-Bankamatik kartlarınızla da kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 3D güvenlikli ödeme sistemi aktif olan bütün Visa veya MasterCard özelliği olan kartlarınızla Pegasus bilet erteleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Pegasus bilet değişikliği
  2. Pegasus bilet erteleme
  3. Pegasus bilet değişikliği fiyat hesaplama
  4. Pegasus bilet tarihi erteleme
  5. Yurtdışı Pegasus bilet tarih değişikliği
  6. Pegasus yurtiçi bilet değişikliği
Makaleyi Oyla
[Total: 54 Average: 4]

Uçak Bileti Tarihi Nasıl Değiştirilir
4 (3)

Uçak Bileti Bilet Değiştirme : (0850) 840 48 31

Bora Jet Bilet Değiştirme : (0216) 606 43 20

SunExpress Bilet Tarihi Değiştirme : (0216) 606 11 53

THY Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 12 35

Anadolu Jet Uçak Bileti Telefon : (0216) 456 97 11

Sun Express Bilet Tarihi Değiştirme Ücreti

Ucuz uçak bileti satın almak istiyorum
Ucuz uçak bileti satın almak istiyorum

Sun Express en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden biridir. Bunda birçok şehre sefer düzenlemesi ve sefer sıklığı etkili olmaktadır. Bunun yanında Sun Express’in sunmuş olduğu kampanyalar geniş bir kitleye uygun ve avantajlı uçuş bileti sağlamaktadır. Avantajlı bilet kampanyaları dönemlik olabildiği gibi uçuş biletini önceden alarak da elde edilebilmektedir.

Sun Express’i kullanırken arzu ederseniz size özel yemek, ek bagaj ve koltuk seçimi gibi ek servislerden yararlanabilirsiniz. Uçuştan 3 saat önceye kadar ek bagaj alabileceğiniz gibi 72 saat öncesinde kadar SunClassic veya SunPremium yükseltme işleminizi gerçekleştirebilir ve Premium yemek menüsü satın alabilirsiniz. Devamını Oku »

Makaleyi Oyla
[Total: 3 Average: 4]

Uçak Bileti Açığa Alma
3.2 (6)

Uçak Bileti Açığa Alma : (0850) 840 48 31

Bilet İptali Telefon : (0216) 456 97 11

SunExpress Uçak Bileti Telefon : (0216) 456 03 83

THY Uçak Bileti Sorgulama : (0216) 606 11 53

Anadolu Jet Uçak Bileti Sorgulama : (0216) 606 11 53

Atlasjet Uçak Bileti Alma : (0414) 988 01 61

Sun Express Bilet Tarihi Değiştirme

alo bilet hattı sunexpress
alo bilet hattı sunexpress

Küresel yaşam mekânsal uzaklıkları yakın kılmayı gerektirmektedir. Gelişen dünya ulaşım ağlarında da değişime ve çeşitliliğe sebep olmuştur. Ulaşım sektöründeki gelişim hava yolu ulaşımına olan ilgiyi arttırmıştır. Özellikle zamanın önemini kavramış ve hızlı olmak isteyen bununla birlikte konforlu bir şekilde seyahat etmek isteyen yolcular hava yolunu tercih etmektedir.

Bir ulaşım aracı olarak uçak kullanmak hem sizleri kara yolunun yoruculuğundan hem de vakit kaybından kurtarır. Türkiye’nin her yerine en fazla 2 saatte uçarak toplantılarınıza zamanında yetişebilir, sevdikleriniz ile daha fazla vakit geçirebilir, size kalan zamanınızda dilediğinizi yapabilirsiniz. Kara yolunun uzunluğu ve zorluğu ile karşılaştırınca hava yolu ulaşımı tüm yolculuklar için daha güvenli ve konforlu kabul edilmektedir. Devamını Oku »

Makaleyi Oyla
[Total: 6 Average: 3.2]

Atlas Global İletişim – Atlas Jet
3.7 (15)

Atlas Global Uçak Bileti Telefon : (0850) 222 00 00

Atlasjet ucuz uçak bileti telefon numarası
Atlasjet ucuz uçak bileti telefon numarası

Seyahat edeceksiniz, gideceğiniz yer ve saat belli ve konforlu bir şekilde kısa sürede gideceğiniz yere ulaşmak mı istiyorsunuz? Hayır bahsettiğimiz hızlı tren değil. Türkiye’nin daha fazla iline seferleri olan ucuz uçak bileti telefon. Daha az yorucu seyahat olan uçakla ulaşım yurtiçi yurtdışı nereye gitmek isterseniz hizmet vermektedir.

Maddi olarak da artık avantajlı hale gelmeye başlayan uçak biletlerinin indirimli zamanını yakaladığınızda seyahatiniz konforlu olduğu kadar keyifli de geçecektir. Uçakla seyahat sırasında zamandan da kazanır, günün geri kalan kısmını dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Otobüs ya da diğer ulaşım araçlarına göre yolculuk ettiğiniz gün ölmez.

Diğer seyahat tercihlerine göre bir diğer güzel yanı da verilen ikramların daha kaliteli olmasıdır. Sizin rahatınıza göre tasarlanmış koltuklar sayesinde yolculuğun nasıl geçtiğini bile anlayamayacaksınız. Son yıllarda firmalara gelen yoğun talep üzerine uçak biletlerinde de önemli bir düşüş yaşandı. Tüm uçak firmaları telefon numaraları artık müşterilerinin rahatı için önemli hizmetler sunmasının yanında rekabetin yarattığı ortam nedeniyle daha çok müşteri elde etmek adına daha uygun fiyata uçak bileti satıyor. Bu şirketlerden biri de Atlas Jet. Devamını Oku »

Makaleyi Oyla
[Total: 15 Average: 3.7]

Sabiha Gökçen Uçak Bileti Telefon
3.8 (5)

Sabiha Gökçen Uçak Bileti Telefon : (0850) 840 48 31

Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 43 20

Uçak Bileti Değiştirme : (0216) 606 11 53

SunExpress Uçak Bileti Değiştirme : (0216) 606 12 35

Atlas Global Antalya Bilet Hattı : (0242) 988 01 66

Gaziantep Türk Hava Yolları Bilet Hattı : (0342) 988 01 61

Diyarbakır Türk Hava Yolları Bilet Hattı : (0850) 840 48 31

THY İletişim
THY İletişim

Uçak Bileti Havayolları Büyümeye Devam Ediyor !

Uzun süredir terminal tarafındaki check-in, bagaj kabul, boarding gibi hizmetleri kendisi veren Uçak Bileti Havayolları, yer işletme hizmetlerinin apron ve uçak park alanı tarafında kalan bagaj yükleme ve boşaltma, terminal ile uçak arası yolcuların transferi, uçak içi temizliği, de-iceing gibi diğer tüm bunlara bağlı hizmetleri bugün doğrudan kendi personeliyle vermeye başladı. İstanbul atatürk havalimanı bilet satış telefon.
Uçak Bileti Havayolları‘nın www.indirimsepeti.gen.tr 20 milyon avroya mal olan yeni ekipmanlarının basın tanıtımı Genel Müdür Mehmet Nane’nin katılımıyla dün Sabiha Gökçen Havalimanı‘nın apronunda gerçekleşti. Burada basın mensuplarına konuyla ilgili bir açıklama yapan Mehmet Nane, misafirlerinin memnuniyetini artırmak için sürekli olarak çalışmalara devam ettiklerini ve iş süreçlerini geliştirdiklerini söyledi.

Uzun bir süredir yer hizmetlerinin terminal kısmındaki servisleri kendi personeliyle verdiklerini ancak aprondaki hizmetleri ayrı bir hizmet sağlayıcıdan tedarik ettiklerini kaydeden Nane, “Yarın (Çarşamba) itibariyle 70 uçağımızın bütün yer hizmetlerini kendi personelimiz ve ekipmanlarımız ile vermeye başlıyoruz” diye konuştu. Uçak Bileti ucuz uçak bileti iletişim. Devamını Oku »

Makaleyi Oyla
[Total: 5 Average: 3.8]

Atatürk Havalimanı Uçak Bileti Telefon
0 (0)

Atatürk Havalimanı Uçak Bileti Telefon : (0850) 840 48 31

Sabiha Gökçen Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 43 20

İzmir Adnan Menderes Uçak Bileti Telefon : (0216) 456 97 11

Samsun Çarşamba Uçak Bileti Telefon : (0216) 456 03 83

Diyarbakır Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 11 53

Şanlıurfa GAP Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 12 35

trabzon ucuz uçak biletiDünyanın ve Türkiye’nin en fazla yolcu taşıma oranına sahip şehir dediğimizde hiç şüphe yokki akla gelen ilk şehir olan istanbul‘dur. Gerek coğrafi konumu, gerekse jeopolitik konumu açısından Dünya’nın en fazla öneme sahip şehirleri arasında hiç şüphe yokki İstanbul gelmektedir. Hal böyle olunca en büyük ve en önemli şehirlerden biri olan istanbul‘da ulaşım araçlarının son dönemlerde hızla gelişmesiyle birlikte birçok alternatif ulaşım yöntemi geliştirilmektedir. Devamını Oku »

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]

Ucuz Uçak Bileti Telefon Numaraları
4 (3)

Uçak Bileti Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0850) 840 48 31

THY Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 43 20

SunExpress Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0216) 456 03 83

Atlas Global Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0216) 456 97 11

Anadolu Jet Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 12 35

Uçak Bileti  Havayolları İsim Değiştirme Telefon
Uçak Bileti Havayolları İsim Değiştirme Telefon

Günümüzde ulaşım denildiğinde akla gelen en önemli ulaşım türü olan havayolu seyahati gelmektedir. 21. yüzyılda havayolu taşımacılığı ve havacılığın hızla gelişmesinin en önemli nedenlerinden birisi de zamanın her geçen gün daha da değerli hale gelmesi, uçak bileti ücretlerinin de her geçen gün rekabetin vermiş olduğu durumdan dolayı düşüş göstermesidir.

Çok değil, bundan 10 sene önce; bugünkü gibi şehirler arası yolculuğun uçak aracılığı ile yapılacağını, bu yolculuk türünün de bu kadar gelişeceği tahmin bile edilemezdi.

Dünya’da icad edildikten sonra en çok gelişen sektörlerden biri, bilgisayar ve elektronik olduğu kadar havayolu ve ucuz uçak bileti taşımacılığı denebilir. Bu seyahatlerin en yoğun olarak yapıldığı yerler Türkiye’de istanbul-ankara seyahati olurken, yurtdışı olarakta her ülkeye göre farklılıklar göstermektedir.

Türkiye’de yurtdışı uçak bileti destinasyonlarının başında tahmin edileceği gibi Türkiye-Almanya arası uçak seyahatleri gelmektedir. Son gelişmelerden önce en çok tercih edilen destinasyonlardan Türkiye-Rusya arasında yapılan yolculuklardı. Devamını Oku »

Makaleyi Oyla
[Total: 3 Average: 4]

Uçak Bileti Bilet İsim Değişiklik Hattı
0 (0)

Uçak Bileti Bilet İsim Değişiklik Hattı : (0216) 456 03 83

Uçak Bileti Bilet Değişim Hattı : (0216) 456 97 11

Uçak Bileti İzmir Bilet Hattı : (0216) 606 1 235

Uçak Bileti Şanlıurfa Merkez : (0414) 988 0 161

Uçak Bileti Muğla Telefon : (0252) 988 0 166

Uçak Bileti Antalya Telefon : (0242) 988 0 166

Uçak Bileti Gaziantep Oğuzeli Telefon : (0342) 988 0 161

Uçak Bileti İstanbul Atatürk Bilet Hattı : (0212) 988 15 39

Uçak Bileti İzmir Konak Şubesi Telefon : (0232) 988 12 98

Uçak Bileti  Havayolları İsim Değiştirme Telefon
Uçak Bileti Havayolları İsim Değiştirme Telefon

Uçak Bileti istanbul ucuz uçak bileti satış ofisleri. 2015 yılının ilk 6 ay trafik verilerini açıklayan Uçak Bileti , iç hatlarda 6.33 milyon, dış hatlarda da 3.84 milyon olmak üzere, tarihinde ilk kez 6 ayda 10 milyondan fazla misafir taşıdı.

Uçak Bileti Hava Yolları, 2015 yılı ilk 6 ayına ait trafik verilerini açıkladı. 2015’in ilk yarısında taşıdığı misafir sayısını, geçen yılın aynı dönemine oranla %10 artırarak 10.17 milyona yükselten Uçak Bileti , arz ettiği koltuk sayısını da %12 artışla 13.04 milyona çıkardı. Devamını Oku »

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]
Hemen Ara!
Online Bilet Al