Anasayfa » Anadolu Jet Uçak Bileti

Anadolu Jet Uçak Bileti

Ekonomik Uçak Bileti Telefon Numaraları

Pegasus Uçak Bileti Telefon : (0850) 840 48 31

SunExpress Uçak Bileti Telefon :(0216) 456 97 11

Atlasjet Uçak Bileti Telefon : (0216) 456 03 83

Anadolu Jet Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 43 20

Onur Air Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 11 53

Bora Jet Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 12 35

pegasus telefon numarası

pegasus telefon numarası

Günümüzde hemen hemen birçok ulaşım ve seyahat sektöründe olduğu gibi havayolu taşımacılığında da gelişmeler baş döndürücü bir hıza ulaşmış durumda. Her geçen gün yeni havayolu firmalarının hizmet vermeye başlamasıyla birlikte rekabetle birlikte ucuz uçak bileti telefon numaraları fiyatları da düşmektedir.

Buna paralel olarak gelen talepler doğrultusunda havalimanı sayısı da her geçen gün artmaktadır. Artık havayolu taşımacılığı ve ucuz uçak bileti fiyatları her geçen gün rekabetin de etkisiyle fiyatları düşürmekte, havayolu taşımacılığını bu nedenle daha cazip bir duruma getirmektedir. Örnek vermek gerekirse otobüs yolculuğu ile seyahat edecek bir yolcu istanbul’dan ankara’ya 50 TL’ye gidebilirken, havayolu firmaları arasında rekabetin en yoğun olduğu destinasyonlardan biri olan istanbul ankara uçak bileti telefon, kampanyalı bir şekilde son dakikalara kadar 40 TL’ye kadar düşük fiyatlara bulunabilmektedir.

Hal böyle olunca da yolcular, otobüs yolculuğu ile 6 saatte gidecekleri yola, 1 saat gibi kısa bir sürede ve daha ucuza gitmeyi tercih etmektedirler. Tabii bu yolculuğun 1 saat öncesinden havalimanında bulunması gibi bir durumda olduğunu varsayarsak 6 saatlik bir yolculuk süresini 2 saate kadar indirmiş ve daha az ücretle yolculuk yapmış olmaktasınız. Yurtiçi ucuz uçak bileti telefon hizmeti sağlayan havayolu firmalarından bazıları şöyledir ; Devamını Oku »

Popüler Kelimeler:

Yurtdışı Uçak Bileti Telefon Numaraları

Yurtdışı Uçak Bileti Telefon : (0850) 840 48 31

Pegasus Yurtdışı Bilet Telefon : (0216) 606 43 20

SunExpress Yurtdışı Bilet Telefon : (0216) 606 11 53

THY Yurtdışı Bilet Telefon : (0216) 606 12 35

Atlasglobal Yurtdışı Bilet Telefon : (0216) 456 97 11

Anadolu Jet Yurtiçi Bilet Telefon : (0216) 456 03 83

Yurtdışı Ucuz Uçak Bileti Telefon

PegasusBarselonaUcakBileti

PegasusBarselonaUcakBileti

Birçok kişinin hayalidir yurtdışına çıkıp farklı ülkeleri görmek veya yurtdışında bir tatil yapmak, öyle değil mi? Avrupa’nın farklı ülkelerine, hatta Rusya, Amerika veya Uzakdoğu kadar uzak ülkelere gidip görmek birçok kişinin hayatında en az bir defa yapmak istediği şeylerden bir tanesidir. Peki, bunu yapmak zor mu, hayır.

Tek yapmanız gereken telefonunuzu elinize almak, isterseniz telefonunuzdan internetinize girin ve hava yolları firmalarını araştırın, isterseniz de hemen hava yolları firmalarını arayın ve yurtdışı uçak biletlerinin fiyatlarını sorun. Yurtdışı ucuz uçak bileti telefon aracılığı ile bazen çok daha ucuz bir şekilde alınmaktadır. Ayrıca eğer kredi kartınız ile alışverişinizi yapıyorsanız, daha da kolay bir şekilde alınmaktadır. Devamını Oku »

Atlas Global Ucuz Uçak Bileti Telefon

Atlas Global Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0850) 840 48 31

Atlas Global İzmir Bilet Hattı : (0232) 988 10 17

Atlas Global İstanbul Bilet Hattı : (0212) 988 14 87

Atlas Global Muğla Bilet Hattı : (0212) 988 14 87

Atlas Global Şanlıurfa Bilet Hattı : (0414) 988 01 61

Atlas Global Ankara Bilet Hattı : (0312) 988 14 52

Atlasjet Ucuz Uçak Bileti Telefon

atlas global havayolları ucuz uçak bileti telefon

atlas global havayolları ucuz uçak bileti telefon

Hiç Atlasjet ile yolculuk yaptınız mı? Yapanlar mutlaka bilir ki Atlasjet ile yolculuk hem çok rahat, hem de hizmetleri kaliteli olduğundan, bir defa yolculuk yaptığınızda, her seferinde Atlasjet ile yolculuk yapmak isteyeceksiniz. Atlasjet yılların tecrübesini taşıyan ve uzman ekiplerle çalışan bir hava yolları firması olmaktadır ve yüz binlerce müşteriye sahiptir. Kampanyaları takip ederek Atlasjet ucuz uçak bileti telefon aracılığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Atlasjet’in web sitesine girmek ve oradan üye olmak. Üye olduktan sonra size bütün uçak biletleri ile ilgili kampanya haberleri gelmektedir. Atlasjet ile bütün yolculuklarını rahat ve eğlenceli geçecek. Bundan sonra herhangi bir yere yolculuk yapacaksanız, mutlaka Atlasjet ile yolculuk yapmanız tavsiye edilir. Elazığ promosyonlu uçak bileti telefon numaraları. Devamını Oku »

Popüler Kelimeler:

Anadolu Jet Ucuz Uçak Bileti Telefon

Anadolu Jet Bilet Telefon : (0850) 840 48 31

Pegasus Bilet Telefon : (0216) 456 97 11

SunExpress Bilet Telefon : (0216) 606 43 20

THY Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 11 53

Atlas Jet Bilet Telefon : (0216) 606 12 35

Anadolu Jet Ucuz Uçak Bileti Telefon

Anadolu Jet seyahat için kullanabileceğiniz gelmiş geçmiş en iyi hava yolları firmalarından bir tanesi olmaktadır. Anadolu Jet ile hiç korkmadan uçak ile yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Anadolu Jet ucuz uçak bileti telefon ile alınabildiğinden ille bilgisayara veya seyahat acentesine gitmenize gerek yok. Sadece telefonunuzdan Anadolu Jet müşteri hizmetlerini arıyorsunuz ve hangi tarihte nereden nereye gitmek istediğinizi belirtiyorsunuz.

Her şey bu kadar basittir. Daha sonrasında ise müşteri temsilcisi size o tarihte bir yerin olup olmadığı konusunda size bir bilgi veriyor, fakat mutlaka bir yer bulabileceksiniz. Özellikle Anadolu Jet’te yer bulamamak neredeyse imkânsızdır. Yüzler, hatta binlerce kişi Anadolu Jet ile seyahat ediyor, bu sebeple mutlaka yer bulabilirsiniz. Devamını Oku »

Popüler Kelimeler:

Pegasus Havayolları Uçuş Değişiklik Hattı

Pegasus Havayolları Uçuş Değişiklik Hattı : (0216) 456 97 11

Pegasus Havayolları Bilet Değişim Hattı : (0850) 840 48 31

Atlas Global Promosyonlu Bilet Hattı : (0216) 456 03 83

Anadolu Jet Havayolları Ekonomik Bilet Hattı : (0216) 606 43 20

 


pegasus-bilet-degitim-telefonAntalya-İstanbul seferini yapacak olan uçağın uçuşunda yaşanan yaklaşık 12 saatlik rötar yolcuları çileden çıkardı. Polisle tartışan bazı yolcuların sinir krizi geçirdi.

Antalya-İstanbul seferini yapacak olan uçağın uçuşunda yaşanan yaklaşık 12 saatlik rötar yolcuları çileden çıkardı. Polisle tartışan bazı yolcuların sinir krizi geçirdiği iddia edildi. Aksamaya ve sefer iptaline hava muhalefeti ile Sabiha Gökçen Havalimanındaki bakım onarım çalışmalarını sebep gösteren firma, aynı gece 3 bin 675 yolcunun mağdur olduğunu duyurdu. Atlas global havayolları ucuz bilet hattı.

Edinilen bilgiye göre, saat 21:40’ta Sabiha Gökçen Havalimanı’na inmek üzere havalanacak olan Antalya-İstanbul uçağının uçuş saati, Atatürk Havalimanı’na yıldırım düşmesi ve bütün uçuşların Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa Havilamına aktarılması sebebiyle 23:15’e çekildi. Ancak daha sonra uçuş saati 00:05’e, ardından da 05:00’e alındı. Ertelemeler sonucu gerilen yolcular, havayolu yetkilileriyle tartıştı. Pegasus Havayolları İzmir Promosyonlu Bilet Hattı

Tartışmanın büyümesi üzerine havayolu şirketi yolcuları otellere yerleştirilebileceğini söyledi. Ancak otellere geçişin uzun sürecek olması ve sabah 05:00 uçağı için tekrar havalimanına geleceklerini düşünen yolcular bu teklifi kabul etmedi. Ancak yine uçuşları saatinde gerçekleşmeyen yolcular havalimanında beklerken Pegasus Havayollarına ait başka bir uçağın 06.00’da İstanbul’a uçtuğunu öğrenince tartışma yeniden alevlendi. Devamını Oku »

Atlas Global İzmir Promosyonlu Bilet Hattı

Atlas Global İzmir Promosyonlu Bilet Hattı : (0232) 988 10 17

Pegasus Antalya Promosyonlu Bilet Hattı:(0242) 988 01 66

THY Şırnak Ucuz Uçak Bileti Hattı : (0850) 840 48 31

SunExpress İzmir Ekonomik Uçak Bileti Hattı : (0232) 988 12 98

 

pegasus havayolları kampanyalı bilet hattı

pegasus havayolları kampanyalı bilet hattı

Temel ELCİVAN/DÜSSELDORF, ()-Almanya’nın Düsseldorf şehrinde Haziran itibariyle 5 yeni uçuş noktasından İstanbul’a uçmayı planlayan hava yolu şirketi Atlas Global, dün akşam düzenlediği bir toplantıyla 11 Haziran 2015 tarihinde Düsseldorf ve Köln’den başlatacağı uçuşların tanıtımını yaptı. Atlas Global, 5 yeni meydan olan Düsseldorf, Köln, Amsterdam, Paris ve Bişkek’ten uçmayı planlıyor. Türk hava yolları ucuz bilet hattı telefon.

Yeni uçuş noktalarını tanıtmaya başlayan Atlas Global, Amsterdam’dan sonra dün Düsseldorf’ta çok sayıda seyahat acentesinin katıldığı toplantıda tanıtım yaptı. Düsseldorf Inter-Continental Otel’deki toplantıda slaytlar eşliğinde Atlas Global Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy acentelerin neden Atlas Global’ı tercih etmesi gerektiği ve yolcularına neden Atlas Global’le uçmayı önermelerini gerektiğini anlattı. Online promosyonlu uçak bileti satın alma.

“MÜSTERİSİNİ EN ÇOK SEVEN ŞİRKETİZ”

Uçakların teknik özelliklerinden, en iyi servisi ve hizmeti sunduklarından söz eden Ersoy, diğer ucuz hava yolu şirketleri gibi bazı şeylerden kesintiye gitmediklerini, sunulan fiyatın içine her şeyin dahil olduğunu belirtti. Atlasjet ucuz uçak bileti satın alma numarası.

Murat Ersoy “Bizim yeni bir sloganımız var, bunu belirlerken de çok yönlü düşündük, bu sloganımız da, ‘biz müşterisini en çok seven şirketiz’ şeklindedir” dedi.

“Kuzey ren Vestfalya Eyalati’nde binlerce Türk vatandaşımız yaşıyor ve bu insanlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için, Düsseldorf’ta ofis açtık ve deneyimli arkadaşımız Yavuz Balay da burada görev yapacak. Hizmet verdiğimiz tüm noktalarda aynı yüksek kalite standartlarının sürekliliğini sağlayabilmeyi hedefliyoruz. Bizim için önemli olan yolcularımıza A’dan Z’ye konforlu bir seyahat tecrübesi yaşatabilmek. Yurtdışındaki planlı büyümelerine yeni hatlar ile devam edecek“ dedi. Pegasus Bilet Alma Telefon

Murat Ersoy kaliteli hizmet sunduklarını vurgulayarak “İnternet icat oldu, bilet işi bozuldu dense de biz, Türkiye’nin en köklü ve tecrübeli tur operatörü olduğumuz için ve 22 uçak filomuzla, aksamayan, zamanında uçan ve kaliteli hizmet verebilmek adına çok iddialıyız, bunu Haziran itibariyle bizimle uçmaya başlayan müşterilerimiz yakinen görecek“ dedi.

Atlas Global, 11 Haziran itibariyle Düsseldorf’tan her gün saat 12.50’de İstanbul’a, İstanbul’dan ise saat 9.30’de Düsseldorf’a uçacak. Aynı tarihte başlayacak olan Köln uçuşları ise, Cuma, Perşembe ve Pazar günleri, İstanbul’dan saat 13.25’te Köln’e, Köln’den de saat 1720’da İstanbul’a gerçekleştirilecek. Ankara ekonomik uçak bileti alma telefon

Murat Ersoy, toplantının sonunda çalışma arkadaşları olan Yavuz Balay, Semra Erener Özyalçın ve Ercan Uzman’ı acente temsilcilerine tanıttı. Devamını Oku »

Antalya Türk Hava Yolları Bilet Hattı

Türk Hava Yolları Antalya Bilet Hattı : (0242) 988 01 66

 

Sunexpress İzmir Promosyonlu Bilet Hattı : (0232) 988 10 17 

 

İstanbul Avrupa Pegasus Promosyonlu Bilet Hattı : (0212) 988 14 87

 

Gaziantep Pegasus Uçak Bileti Telefon : (0342) 988 01 61

 

Türk Hava Yolları’nın uçuş ağını hızla genişletmesi rakiplerini tedirgin etti.

türk hava yolları antalya şubesiTürk Hava Yolları (THY), büyümesiyle dünyanın dev hava yollarını telaşlandırdı. Alman Telekom’un internet sitesinde yer alan haberde, ‘Official Airline Guide’ kaynak gösterilerek THY’nin büyümesine dikkat çekildi. Türk hava yolları sabiha gökçen uçak bileti telefon.

THY’nin dünyanın diğer havayollarının hepsinden daha fazla ülkeye uçuş seferi yaparken, bu sayıyı artırdığı belirtildi. Haberde ayrıca, THY’nin Alman Lufthansa ve ona bağlı diğer hava yolu şirketleri için bir tehdit oluşturduğu, İstanbul’da yeni inşa edilen dev havaalanının Almanya’nın Bavyera Eyaletindeki yaklaşık 80 kilometrekare genişliğindeki ‘Chiemsee Gölü’ kadar büyük olduğuna dikkat çekildi. Atlas jet havayolları yurtiçi uçak bileti sorgulama telefon numaraları.

“TEŞVİK ETTİK, TEHDİT OLDU”

Alman Telekom’un haberinde, THY’nin bir zamanlar Lufthansa tarafından ‘Star Alliance’ kapsamında teşvik edilerek desteklendiği, şimdi ise bir tehdide dönüştüğü ifade edildi. On yıl önce yalnızca mecbur olanların THY ile uçtuğu, şimdilerde ise ‘Skytrax’ tarafından 4 kez peşpeşe Avrupa’nın en iyi hava yolu seçildiği belirtildi.

THY’nin başarılarının anlatıldığı haberde, hava yolunun toplam 223 uluslararası menzile uçuş yaptığı, dev boyutlu uçuş ağının yanısıra, uygun fiyatları dolayısıyla da THY’nin tercih edildiği vurgulandı. 2014 yılında THY’nın net kârını iki katından fazlasına çıkararak, 648.7 milyon avro kazandığı bildirildi. Şirketin büyüme stratejisine yer verilen haberde, THY Genel Müdürü Temel Kotil’in, “Uzun süre seyahat edecek ekonomi sınıfı yolcuları için de “‘lunch’ açacağız” görüşüne yer verildi. Ankara esenboğa havalimanı pegasus bilet hattı. Devamını Oku »

Popüler Kelimeler:

Pegasus Paris Ucuz Bilet Hattı

Pegasus Paris Ucuz Bilet Hattı : (0850) 840 48 31 

 

Atlas Jet Paris Bilet Hattı : (0216) 606 43 20

 

Sunexpress Dusseldorf Bilet Hattı : (0216) 606 11 53

 

THY Köln Bilet Hattı : (0232) 988 10 17

 

Paris Gezilip Görülecek Yerler

pegasus alo bilet hattı

pegasus alo bilet hattı

Avrupa’nın en önemli başkentlerinden birisi olan Paris; mutlaka fırsat olması durumunda gezilip görülmesi gereken yerler arasında bulunuyor. Paris’te gerek tarihi açıdan, gerekse de turistik bakımdan gezip görebileceğiniz birçok farklı yer ve mekan var. Atlas jet antalya bilet alma telefon.

Dünya’nın en fazla gezilen başkentleri arasında yer alan Paris; Fransa’ya da ayrı bir hava katıyor. Özellikle Eyfel Kulesi’yle ün kazanmış olan Paris; her yaştan insanın gezip görebileceği bir şehir olma özelliği gösteriyor. Dünyaca ünlü yapılar, müzeler ve sanat galerilerinin epeyce fazla olduğu Paris’te; turistik açıdan da birçok gezilecek yer bulunuyor. Online ucuz uçak bileti sorgulama.

Paris denilince birçok insanın aklına Eyfel Kulesi geliyor ve insanlar burayı gezip görme hayali kuruyor. 1887’yle 1889 yılları arasında Gustave Eiffel tarafından yapılmış olan bu kule; 324 metre uzunluğuyla da dikkat çekiyor. Aslında inşa edildikten 20 yıl kadar sonra yıkılması da gündeme gelmiş olan Eyfel Kulesi; Paris’i ayaklarınızın altına alabilmek için müthiş bir fırsat. Kuzey, batı ve doğu ucuna asansörle çıkabilme fırsatı bulunurken; güney yakasında sadece 2. Kata kadar merdivenle çıkılabiliyor. Pegasus indirimli bilet hattı.

Son kata çıkabilmek için ise farklı bir asansör kullanılmaktadır; ancak burada da ciddi bir yoğunluk oluşmaktadır. Engelli kişiler için ise güvenlik gerekçesiyle 2. Kattan yukarı gidilmesin izin verilmemektedir. Paris’in en ünlü yapılarından birisi de; Notre Dame Katedrali olmaktadır. Tarihinin kokusunu halen bünyesinde barındırmakta olan Notre Dame Katedrali; Roma Katolik kiliselerinin 12. Yüzyılda tasarlanmış ve 14. Yüzyılda tamamlanmış olanı olmaktadır.

Gotik mimariye ait özellikleri bünyesinde barındırmakta olan Notre Dame Katedrali; Fransız Devrimi esnasında ciddi zarar görmüştür. Bu yüzden birçok eser ve katedral zarara uğramıştır. Muğla milas promosyonlu bilet hattı.

Fransa’da gezilip görülmesi gereken yerleri arasında dikkat çeken bir diğer nokta ise; Disneyland Paris  olmaktadır. Özellikle eğlence ve heyecan arayanlar için bulunmaz bir fırsat olan Disneyland Paris; coşkunun ve adrenalinin de an doğru adresi konumundadır. Paris’te yer alan bu eğlence merkezi; birçok kişinin hayal gücünü zorlayıcı niteliktedir.

Paris şehir merkezine yaklaşık 32 kilometre mesafede bulunan Disneyland; 2 park, 7 otel ve 1 dinlenme alanının yanı sıra, yemek ve eğlence kompleksine de sahip olmaktadır. 2009 yılında bir rekora imza atmayı başarmış olan Disneyland; yaklaşık 15 milyon civarında ziyaretçi kitlesine ulaşarak Avrupa’nın en fazla gezilen eğlence alanı olma özelliğine sahip durumdadır. Pegasus ucuz uçak bileti sorgulama telefon numaraları.

Birçok eğlenceli aracı, animasyon gösterilerini burada bulacaksınız. Eğlenceli ve heyecanlı dakikalar yaşama fırsatı bulacağınız Disneyland’le artık sizin de adrenaliniz tavan yapacak. Coşkuyu ve heyecanı karşınızda burada bulmuş olacaksınız.

Bu merkezlerin yanı sıra Paris’te; Loevre Müzesi, Zafer Takı, Sacre Coeur kilisesi, Şanzelize, Pantheon, Hotel de Ville,Versay Sarayı gibi yapılar da yine mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerin başında geliyor. Fransa’ya ve Paris’e giderek siz de güzel seyahat gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz. Adıyaman havalimanı pegasus bilet hatı.

Antalya Altas Jet Bilet Hattı

Atlas Jet Antalya Bilet Hattı : (0242) 988 01 66

 

Muğla Uçak Bileti Çağrı Merkezi : (0252) 988 01 66

 

İzmir Uçak Bileti Çağrı Merkezi : (0232) 988 10 17 

 

İstanbul Pegasus Bilet Hattı : (0216) 606 11 53

 

pegasus alo bilet hattı

pegasus alo bilet hattı

Rusya’da 18- 21 Mart tarihleri arasında 22’ncisi düzenlenen ‘MITT Moskova 2015 Seyahat ve Turizm Fuarı’, turizmcilerin beklentilerini karşılamadı. Bu yıl Rus turist sayısında yüzde 25 dolayında düşüş bekleyen sektör temsilcileri, Rus hükümetinin asker ve polislerine AB ve NATO üyesi ülkelere tatile gitmemeleri yönündeki uyarısı nedeniyle sıkıntının daha da artmasından endişe ediyor. Borajet trabzon bilet hattı.

Rusya’nın başkenti Moskova’da 18- 21 Mart tarihleri arasında 22’ncisi düzenlenen MITT Moskova 2015 Seyahat ve Turizm Fuarı’nda Türkiye, 1254 metrekare alanda 55 tesis, acente, kurum, kuruluş ve turizmciler tarafından temsil edildi. Rusya’dan Türkiye’ye çok sayıda turist getiren Pegas, Anex gibi seyahat acentalarının yanı sıra Antalya’nın önde gelen otelleri IC Hotels, Crystal Grubu, Güral ve Mardan Palace standlarında tesislerini ve bölgelerini tanıttı. Fuarda yer alan Türk Hava Yolları da turizm sektörüne destek verdi. Pegasus rize uçak bileti sorgulama telefon numarası.

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in de katıldığı fuarda beklenen ilgiyi göremeyen ve yaptıkları temaslardan olumlu sonuç alamayan sektör temsilcileri, Rus Hükümeti’nin asker ve polislerine AB ve NATO üyesi ülkelere tatile gitmemeleri yönündeki uyarısı nedeniyle sıkıntının daha da artmasından endişe ediyor. Sabiha gökçen uçak bileti satış acenteleri telefon.

POLİS VE ASKERE YURTDIŞI YASAĞI

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, fuarın hareketli geçtiğini ancak beklenen seviyenin altında olduğunu kaydetti. Rusya Federasyonu’nun belirli kategorideki devlet memuru, asker ve polisleri özellikle Avrupa ülkeleri ve NATO üyesi ülkelere tatil için gitmemeleri yönünde uyardığını açıklayan Ayık, tutuklanma riski tehdidine karşı böyle bir uyarıda bulunulduğunu söyledi. Bu durumda yaklaşık 800 bin kişinin olduğunu ve yeni turizm alanı olarak geliştirilen Soçi kentine yönlendirildikleri de kaydeden Osman Ayık, Rusya’dan yüzde 40 civarında düşüş olacağı yönündeki söylentilerle ilgili, Ruble’nin durumu, tur operatörlerinin genel yapıları gibi bazı faktörler netleşmeden bir oran söylemenin doğru olmadığını kaydetti. Sunexpress havayolları ataşehir satış ofisleri telefon.

EN BÜYÜK RAKİP RUS İÇ PAZARI

Otellerin ani hareketlerden kaçınması ve istikrarlı davranmaları gerektiği ve sürekli zigzag çizmemeleri gerektiği uyarılarında bulunan Ayık, bugün itibariyle Türkiye’nin en büyük rakibinin Rusya’nın iç pazarı olduğuna dikkati çekti. Başkan Ayık, “Ruslar mutlaka tatile çıkmaya karar verecek ve burada en çok payı Türkiye ve diğeri ise Rusya’nın iç pazarı alacak. Kırım ve Soçi’de kalite ve standartlar hiçbir zaman Türkiye ile kıyaslanamaz ama çok özel fiyatlarla cazip paketler hazırlanacak ve belirli bir hacimde ziyaretçi oralara gidecek” dedi. Ankara anadolujet ucuz uçak bileti hattı telefon.

‘HASIRLI YIL’ OLACAĞI GÖRÜLDÜ

Akdeniz Turistik Otelciler Birliği (AKTOB) Başkanı Yusuf Hacısüleyman, Türkiye’nin Rusya’da ne kadar kayıp yaşayabileceğini anlamak için şu anda yüksek sezonlarını yaşayan Mısır ve Tayland’a bakılması gerektiğini söyledi. Bu iki ülkedeki kaybın yüzde 50 civarında olduğunu belirten Hacısüleyman, şöyle devam etti:

“Hem tur operatörleri, hem de seyahat acenteleri açısından fuarda bir belirsizlik hakimdi. Hasarlı bir yıl olacağını gördük. Hasarın boyutunun ne olacağı konusunda farklı görüşler var. Dileğimiz hasarın az olması. Bu hasarın minimum hale gelmesi için otel fiyatlarının daha cazip hale getirilmesi ve uçak şirketlerinin minimum fiyatlarla çıkarak paket tatilinin cazip hale gelmesi gerekir. Başka bir çıkış yolu yok.” Pegasus şanlıurfa promosyonlu bilet hattı.

TAHMİNİ KAYIP YÜZDE 15- 25 ARASI

Rusya pazarında ciddi bir durgunluğun devam ettiğini belirten Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ali Kızıldağ, son dakika satışların ivme kazanacağı, hızlanacağı umudunu taşıdıklarını söyledi. Ancak yine de kaybın ne kadar telafi edilebileceği yönünde endişelerinden bahseden Kızıldağ, AB ve ABD’nin uyguladığı ambargonun sonuçları olarak yaşanan bu kriz nedeniyle Türkiye’nin Rus pazarından bu yıl yüzde 15- 25 arası kayıp yaşanabileceğini dile getirdi.

ÇOK ZORLU BİR SEZON OLACAK

MITT Fuarı’nda incelemelerde bulunan Kundu Turizm Yatırımcıları Birliği (KUYAP) Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Keleş ise sezon ve Rus turist sayısıyla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı:

“Beklentiler maalesef çok olumlu değil. Elimizden geleni yapacağız. Görünen o ki çok zorlu bir sezon var önümüzde. Ancak Türk turizmcisi bütün zorlukları yenerek bugünlere geldi. Bu kriz ortamını aşabileceğini veya en az hasarla atlatabileceğini düşünüyorum. Ruble- dolar endeksinin bir yere sabitlenmesi bu krizi aşmamızda büyük kolaylık sağlar ama henüz bu aşamada değiliz. Sektör ve bakanlığın atacağı adımlar da sezonun beklenen düzeyde geçmesi açısından çok büyük önem arz ediyor.” Pegasus yurtdışı alo ucuz uçak bileti hattı.

Pegasus Tiflis Promosyonlu Bilet Hattı

Pegasus Tiflis Promosyonlu Bilet Hattı : (0850) 840 48 31

 

Atlas Jet Tiflis Ekonomik Bilet Hattı : (0216) 606 43 20

 

THY Şanlıurfa Promosyonlu Bilet Hattı : (0414) 988 01 61

 

Sunexpress Ankara Ucuz Bilet Hattı : (0312) 988 14 52

 

kartal-turk-hava-yollari-telefonGürcistan’ın başkenti olan Tiflis şehri oldukça eski bir yerleşim alanıdır. Efsanelere göre şehrin ismi “sıcak su” anlamına gele “Tbilis” kelimesinden gelmekte ve şehrin kuruluşuna anlatan efsanede sıcak su kaynağının üzerine kurulduğu belirtilen şehir, günümüzde Gürcistan’ın kültür, ekonomi, sosyal yaşam ve endüstri merkezi haline gelmiştir. Şanlıurfa bilet alma telefon numaraları.

Kura ırmağının her iki kıyısına kurulan şehir, son derece hızlı bir gelişim göstermiş ve tarihsel süreç boyunca sürekli dünyada önemli figürlerden birisi olmayı başarmıştır. Bunun yanı sıra bizi de yakından ilgilendiren Azeri petrolünün ülkemize ulaşmasında önemli duraklardan bir tanesi olarak Bakü-Tiflis-Ceyhan boru hattının tamamlayıcı unsurlarından bir tanesidir. Şehir kaldırım taşlarıyla bezenmiş caddeleri, tarihsel süreç boyunca bünyesine kattığı çok eski ve bir o kadarda muazzam güzellikteki tarihi yapıları ve kan kırmızısı renkteki ev çatıları ile özdeşleşmiştir. Tiflis’e gelen herkesin zihninde bu görüntülerin yer ettiğini söylemek mümkündür. Anadolujet ucuz uçak bileti alma telefon numarası.

Birçokları için dünyada eşine az rastlanacak kadar donanımlı ve köklü bir şehir olan Tiflis, çok sayıda tarihi eseri bünyesinde barındırmaktadır. Bu eserlerden en eski olanı ve en önemlilerden bir tanesi olan Nariqala Kalesi kalıntılarıdır. Bahsi geçen kale tam olarak M.S. 3. y.y.’da inşa edilmiş ve görkemli görüntüsü ile dikkat çeken bir yapıdır.

Günümüzde ayakta kalan kalıntıları ise kalenin ne denli eşsiz bir eser olduğu noktasında önemli ipuçları sunmaktadır. Şehrin simgesi haline gelen ve Tiflis’in kuruluşunun 1500. yıl dönümünde inşa edilerek Nariqala Kalesi kalıntıları üzerine yerleştirilen Kartlis Deda heykeli görülmesi gereken değerler arasında yer almaktadır. Heykel “Gürcülerin Anası” olarak bilinmektedir ve sol elinde dostları için beklettiği şarabı, sağ elinde ise düşmanlarına karşı kullanmak için tuttuğu yılanları ile bilinen bir eserdir. Son derece gösterişlidir ve şehrin simgesi haline gelmesi fazla zaman almamıştır. Türk hava yolları indirimli uçak biletleri sorgulama.

Şehirde yer alan tarihi eserler arasında Sioni Katedrali Gürcü Ortodokslar için en kutsal mekanlardan birisidir. 5. y.y.’da yapıldığı bilinen bu katedral son derece eski bir yapıdır ve döneminin mimarisi hakkında en ince ayrıntıya kadar bilgi vermektedir. Eşsiz ve muazzam bir yapıdır. 6. y.y.’da inşa edilen Ançiskati Bazilikası ise şehrin en eski eserlerinden birisidir ve günümüze kadar oldukça az deformasyona uğrayarak kalmayı başaracak kadar sağlam bir işçiliği eseridir. Şehir sınırları içinde daha birçok önemli eser mevcuttur. Onur air havayolları ucuz uçak bileti sorgulama telefon.

Bunun haricinde şehir tam anlamıyla bir kültür merkezidir. 33 adet tiyatro salonu sayesinde tiyatro severler için cenneti temsil etmekte olan Tiflis,

pegasus stuttgart uçak bileti

pegasus stuttgart uçak bileti

günün her saati etkinlikler düzenlenen, bir nevi yaşayan ve nefes alan bir şehir haline gelmiştir. Çok sayıda insan için gece hayatı hareketli olması ve renkli görüntüler içermesi gereken bir olgudur. Tiflis ise bahsedilen tüm kriterleri karşılayacak ölçüde “çılgın” bir gece hayatına sahiptir. Şehirde çok sayıda gece kulübü eğlenmek isteyenler için hizmet vermekte ve rengarenk geceler vaat etmektedir.

Ülkemizden Tiflis’e çok sayıda uçak seferi düzenlenmektedir. Gerçekten yoğun bir hava trafiği olan bu güzergah üzerinde Tiflis’e uçak bileti almak isteyenler için www.thybayii.com sitesi son derece yararlı işlerin altına imza atması ile bilinmektedir. Sitede yer alan fiyat karşılaştırmasına olanak sağlayan yapı sayesinde Tiflis’e gerçekleştirilen tüm seferlerin bilet fiyatlarını aynı listede görebileceksiniz.

Böylelikle fiyat konusunda taban seviyesini görebilecek ve kendiniz için en makul biletleri rahatlıkla seçebileceksiniz. Aynı zamanda sitenin “3d Secure” özelliği ile korunması sebebiyle internet ortamında alışveriş yapmanın tüm risklerinden arındırılmış bir ortam içerisinde olduğunuzu da unutmamalısınız. Promosyonlu uçak biletleri sorgulama.

thybayii.com ile bütçenizi sarsmadan taksitli veya peşin fiyatlarla en ucuz Tiflis uçak bileti sahibi olabilirsiniz. Köklü bir tarihe sahip olan Gürcistan’ın başkenti Tiflis Güney Kafkasya’da yer almaktadır.  Şehir endüstri, kültür ve sosyal bakımından oldukça gelişmiştir. Ormanlarla kaplı bir şehir olan Tiflis temiz havasıyla insan yaşamını uzatan bir şehirdir.

kocaeli uçak bileti satış ofisiTüm Kafkasların özellikle Gürcistan’ın hakkında bilgi alabileceğiniz Etnografya Müzesi Tiflis’in mutlaka gezilmesi gereken bir yeridir.  Onun dışında geçmişten günümüze basılan tüm paraların sergilendiği Nümizmatik Müzesi, antik çağlara ait eserlerin bulunduğu Sanat Müzesi, Kukla tiyatrosuna ait yapıtların sergilendiği Kukla Müzesi ve Rustaveli Tiyatrosu Tiflis’i ziyaret edenlerin görmesi gerek yerler arasındadır.

Tiflis uçak bileti satın almak için thybayii.com bilet ara uygulamasını kullanabilir, çeşitli havayollarının bilet fiyatlarını listeleyerek en ucuz uçak biletini satın alma fırsatı bulabilirsiniz.