Uçak Bileti Tarihi Nasıl Değiştirilir

Uçak Bileti Bilet Değiştirme : (0850) 840 48 31

Bora Jet Bilet Değiştirme : (0216) 606 43 20

SunExpress Bilet Tarihi Değiştirme : (0216) 606 11 53

THY Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 12 35

Anadolu Jet Uçak Bileti Telefon : (0216) 456 97 11

Sun Express Bilet Tarihi Değiştirme Ücreti

Ucuz uçak bileti satın almak istiyorum
Ucuz uçak bileti satın almak istiyorum

Sun Express en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden biridir. Bunda birçok şehre sefer düzenlemesi ve sefer sıklığı etkili olmaktadır. Bunun yanında Sun Express’in sunmuş olduğu kampanyalar geniş bir kitleye uygun ve avantajlı uçuş bileti sağlamaktadır. Avantajlı bilet kampanyaları dönemlik olabildiği gibi uçuş biletini önceden alarak da elde edilebilmektedir.

Sun Express’i kullanırken arzu ederseniz size özel yemek, ek bagaj ve koltuk seçimi gibi ek servislerden yararlanabilirsiniz. Uçuştan 3 saat önceye kadar ek bagaj alabileceğiniz gibi 72 saat öncesinde kadar SunClassic veya SunPremium yükseltme işleminizi gerçekleştirebilir ve Premium yemek menüsü satın alabilirsiniz.

Aileniz ya da arkadaşlarınız ile yolculuk yapacaksanız birlikte uçmayı garantilemek için erken rezervasyon ve koltuk seçim işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca tüm iç hatlar için mümkün olan Online Check-in hizmeti ile kolayca, hızlıca, sıra beklemeden Check-in yapabilir zamandan kazanabilirsiniz.

Sun Express ile uçarak Sunpoints biriktirebilir böylece uçuş hizmetlerinden daha avantajlı fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Sun Express haber bültenine üye olabilir, güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bir ulaşım aracı olarak uçak kullanmak hem sizleri kara yolunun yoruculuğundan hem de vakit kaybından kurtarır. Türkiye’nin her yerine en fazla 2 saatte uçarak toplantılarınıza zamanında yetişebilir veya sevdikleriniz ile daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Kara yolunun uzunluğu ve zorluğu ile karşılaştırınca hava yolu ulaşımı tüm yolculuklar için daha güvenli ve konforlu kabul edilmektedir.

Uçak biletini önceden almak birçok açıdan fayda sağlamaktadır. Özellikle daha avantajlı fiyatlar ile uçmak isteyenler ve yolculuk yapacakları tarihleri önceden belirlemiş olanlar bu yolu tercih etmektedir. Uçak ile yolculuk yapacak yolcularda zaman zaman bilet tarihi değiştirmeye ihtiyaç duymaktadır.

Sun Express bilet tarihi değiştirme ücreti fırsatı sunmaktadır. Bunun için yolcunun sağlaması gereken bir takım koşullar vardır. Yüksek tarifeli uçuşlardan daha düşük tarifeli uçuşlara yapılan rezervasyon değişiklikleri, sadece asıl uçuş ücretinin alıkonmasıyla mümkündür. Fakat Yüksek tarifeli uçuşlara yapılan rezervasyon değişikliklerinde, değişiklik yapılan tarihteki (o günün uçuş ücreti) daha yüksek olan uçuş ücreti ile aradaki fark ilave olarak peşinen ödenmelidir.

Bir diğer makalemizde de Uçak Bileti havayolları’nın ankara satış ofisleri telefon numarası hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Okumanızı tavsiye ederiz.

Uçuş veya uçuşların rezervasyon işlemi yapıldıktan sonra ise ancak yolculuk öncesinde uçuş saati, varış yeri veya kalkış havaalanları ile ilgili değişiklik yapılması durumunda, hesaplamada uçuş ücretini temel almak suretiyle yolcu başına belirlenmiş olan rezervasyon değişikliği ücretleri alınmaktadır. Küsuratlı ücretler en yakın Euro değerine yuvarlanmaktadır.

Uluslararası uçuşlar için rezervasyon değişikliği kalkıştan bir hafta önceye kadar SunEco yolcuları için €40 + ücret farkı; SunClassic yolcuları için €20 + ücret farkı; SunPremium yolcuları için ise sadece ücret farkı şeklindedir.

Uluslararası uçuşlar için rezervasyon değişikliği kalkıştan 48 saat öncesine kadar SunEco yolcuları için €75 + ücret farkı; SunClassic yolcuları için €50 + ücret farkı; SunPremium yolcuları için ise €25 + ücret farkı şeklindedir.

Uluslararası uçuşlar için rezervasyon değişikliği kalkıştan 48 saat öncesinde olursa ödeme yapılamaz.

Türkiye içi uçuşlar için rezervasyon değişikliği kalkıştan 24 saat önceye kadar SunEco yolcuları için 40 TL + ücret farkı; SunClassic yolcuları için sadece ücret farkı; SunPremium yolcuları için ise sadece ücret farkı şeklindedir.

Türkiye içi uçuşlar için rezervasyon değişikliği kalkıştan 2 saat önceye kadar SunEco yolcuları için 50 TL + ücret farkı; SunClassic yolcuları için 10 TL+ ücret farkı; SunPremium yolcuları için ise 10 TL + ücret farkı şeklindedir. Kalkışa 2 saatten az süre kala ödeme yapılamaz.

Uçak bileti satın almak isteyen yolcular genelde iki farklı şekilde biletlerini temin etmektedirler. Bunlardan birisi ucuz uçak bileti satın almak için internet sitelerinden online olarak almak, bir diğeri ise telefonla uçak bileti satın almaktır. Bu her iki yöntem içerisinde telefonla uçak bileti satın almak çok daha sağlam ve güvenilir bir yöntem olmaktadır.

Bu avantajlardan bazıları, internet sitesinde 3D ile uçak bileti satın almak istediğinizde ücret çekilip bilet onaylanmama gibi durumlarda çoğu zaman bir muhattap bulamamayla sonuçlanabiliyor. Telefonla ucuz uçak bileti satın almakta ise böyle bir olayın yaşanması çok daha düşük bir ihtimaldir.

Bir diğer makalemiz ise anadolu jet havayolları ucuz uçak bileti telefon numaraları hakkındadır. Bu makalemizde anadolu jet havayolları’nın Türkiye’nin bütün noktalarına yayılmış olan satış ofisleri hakkında detaylı bilgi verilmenin yanı sıra, uçak bileti satın almak isteyen yolcularımızın ulaşabileceği telefon numarası çağrı merkezlerine de geniş yer verilmiştir.

Makaleyi Oyla
[Total: 2 Average: 4.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating