Çağrı Merkezi

Bilet İletişim : (0850) 302 54 93

Bilet Telefon : (0850) 840 48 31

Bilet Erteleme : (0850) 840 48 05

Ucuz uçak bileti satın almak istiyorum
Ucuz uçak bileti satın almak istiyorum

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Firmamız yolcularına sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle hizmet politikasını arttırmaya önem vermektedir. Yolcularımız için ücretsiz üye olabilecekleri ve kartsız kullanabilecekleri bir program olan Plus’ı daha önce duymuş muydunuz ?

 Plus, havayoluyla seyahat eden misafirlerimizin satın aldıkları uçuş biletlerinden, yemek ve ek bagaj hakkı gibi ekstra satın aldıkları hizmetlerden; program ortaklığı yapmış oluğumuz iş yerlerinde yaptıkları bütün harcamalardan uçuş puan kazanmaları ve bu kazandıkları uçuş puanları yine havayolumuzda kullanmak üzere uçuş ve ek hizmet alımları gibi ihtiyaçları için misafirlerimize kullanım kolaylığı sağlayan bir programdır.

Bu hizmetimiz ile ilgili tüm merak ettikleriniz için  (0850) 302 54 93 numaralı hattımızı arayarak müşteri hizmetlerimize danışabilirsiniz. Çağımızın gereklerine göre yolcularımız için her geçen gün geliştirdiğimiz hizmet sunumlarımızdan sadece bir tanesi olan Plus uygulaması kartsız kullanılan bir programdır.

Plus Üyeliği

havayolları Plus’a üye olduğunuz andan itibaren kişiye özel kampanyalardan haberdar olabileceğiniz gibi firmamızın yeniliklerinden de öncelikli olarak haberdar olursunuz. Bu uygulamanın üyesi olarak yapacağınız uçuşlardaki toplam ödeme miktarınız üzerinden yüzde iki oranında uçuş puan kazanırsınız.

Ayrıca kaydınızı gerçekleştirdikten sonraki ilk uçuşunuzda 5 TL değerindeki hoş geldin bonusunu kazanırsınız. Programa üye olabilmek için web sitemizi ziyaret edip üyelik formunu doldurabilirsiniz ve avantajlarından faydalanma hakkı kazanmış olursunuz. Üyelik süresi kısıtlı değildir.

Uçuş Puan Kazanmak ve Kullanmak

Satın adlığınız biletlerden uçuş puan kazanabilmek için biletinizi uygulama üzerinden almanız ya da bileti alım esnasında yolcu bilgileri ekranındaki üyelik numarası alanına uygulamada kayıtlı cep telefonu numaranızı yazmalısınız. Puanlarınız uçuşunuzu gerçekleştirdikten 72 saat sonra hesabınıza yüklenir. Biriken puanlarınızı kullanmak istediğinizde ödeme aşamasında ‘uçuşpuan ile öde’ seçeneğini seçerek puanlarını kullanabilirsiniz. Ancak puanlarını nakit para olarak alamazsınız.

Ne kadar uçuş puanınız olduğunu internet sitemiz üzerinden öğrenebileceğiniz gibi (0850) 302 54 93 numaralı hattı arayarak müşteri hizmetlerinden de öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz günden altı ay öncesine kadar ki süreçte yaptığınız uçuşlardan da puan kazanma talebinde bulunabilirsiniz.

Bunun için de müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabilirsiniz. Başkalarına ait hesaplardaki uçuş puanlarıyla kendi hesabınızdakileri birleştiremezsiniz. 18 yaşından küçükler için ebeveynlerinin hesaplarına bağlı olarak üyelik oluşturulabilir ve kazandıkları puanlar bağlı hesaba yüklenir. Plus ile kullanıma hak kazandığınız uçuş puanlarınızı kazandığınız tarihi takip eden iki yıl sonundaki yılsonuna kadar kullanabilirsiniz. Kullanım süresi içinde kullanmadığınız uçuş puanlarınız otomatik olarak silinir.

Uygulama şifrenizi veya kullanıcı adınızı hatırlamıyorsanız bu konu ile ilgili (0850) 302 54 93 numaralı müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Üyeliğinizi iptal etmek için de müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Biriktirdiğiniz uçuş puanlarınızı; yeni seyahatleriniz için bilet alırken, ek bagaj hakkı kullanmak istediğinizde, ön bildirimli yemek siparişlerinizde, opsiyon satın alma işlemlerinizde ve spor ekipmanlarını taşımak için kullanabilirsiniz.

Makaleyi Oyla
[Total: 18 Average: 3.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating