Anasayfa » Türk Hava Yolları Uçak Bileti

Türk Hava Yolları Uçak Bileti

İstanbul THY İletişim Hattı

İstanbul THY İletişim : 0850 302 54 93

İstanbul THY iletişim hattı: 0850 302 54 93 Türkiye’nin nüfuz ve yüz ölçümü bakımından en büyük şehirlerinden bir tanesi nedir diye sorduğumuzda her 10 kişiden 9’u kesinlikle İstanbul diyecektir. Böyle bir cevap verdiğinizde herhangi bir şekilde yanılmış da sayılmazsınız doğrusu. İstanbul Türkiye’nin nüfus olarak en kalabalık şehridir. Sadece Türkiye’nin değil, Dünya’nın da en kalabalık şehirlerinden bir tanesi olma özelliğini taşımaktadır. 14 milyonluk nüfusu ile metropol bir şehirdir aynı zamanda.İstanbul Türk Hava Yolları iletişim

İki kıtayı birleştiren İstanbul; Avrupa ve Asya kıtalarının tam ortasında bulunarak hem havayolu taşımacılığı hem de deniz yolu taşımacılığı için Dünya’da en önemli şehirlerin başında yer almaktadır. Avrupa kıtasında yer alan bölgesine Avrupa Yakası, Asya yakasında yer alan bölgesine ise Anadolu yakası denilmektedir. Bu her iki yaka arasında da karayolu ile ulaşımın sağlandığı Boğaziçi köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köpsürü yer almaktadır. Ayrıca 3. köprü ile de 2018 yılında karayolu ulaşımı birçok alanda rahatlığa kavuşmuş durumdadır.

Her sene yaklaşık olarak 150 milyon aracın geçtiği boğa köprülerinin ülke ekonomisine katkısı çok büyüktür. İki kıta arasında 2018 yılında yapımı tamamlanan marmaray adında bir tüp geçitte karayolu ulaşımı için kullanabileceğiniz alternatifler arasında yer almaktadır. Kentte karayolu ulaşımının bu kadar gelişmiş olmasına rağmen: vapur, deniz otobüsü ve arabalı deniz otobüsü gibi ulaşım seçenekleri de bulunmaktadır.

İstanbul; Dünya’nın en eski yerleşim kentlerinden biri olma özelliğini de taşıdığı için, şehirde birçok medeniyete ait tarihi kalıntılar da bulunmaktadır. Şehirde sırasıyla Roma, Doğru Roma ve tarihin en büyük imparatorluklarından birisi olan Osmanlı İmparatorluğu’na ait birçok tarihi eser bulunmaktadır.

Şehir aynı zamanda bu imparatorlukların başkenti olma özelliğini de taşımaktadır. İstanbul Türk Hava Yolları iletişim hattı olarak 0850 840 48 31 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak uçak bileti satın alabilirsiniz. İstanbul’da Ayasofya, Sultanahmet, Süleymaniye Camileri, Topkapı Sarayı ve Dolmabahçe Sarayı gibi birçok tarihi, aynı zamanda Dünya’nın en önemli turistik eseri bulunmaktadır.

Türk Hava Yolları Antalya şubesi iletişim

İstanbul Türk Hava Yolları Telefon

Tarihin ilk zamanlarından günümüze kadar birçok inanç gruplarından insanların yaşamış olduğu İstanbul şehrimiz 3 semavi dini inanca mensup insana ve ibadethaneye rastlamak mümkündür. Turistik olarak en önemli bölgesi Boğaziçi’dir. Şehrin ortasından adeta süzülerek akıp giden boğazın büyüleyici güzelliğine tekne ve vapur turları ile tanıklık edebilirsiniz. İstanbul; iklim olarak genelde Karadeniz ve Akdeniz iklimi etkisi altındadır. Yani yaz aylarında sıcak ve kurak, kış aylarında ise soğuk ve bol yağışlı iklim etkisi altında geçirmektedir.

Şehirde 2 adet Türkiye’nin en büyük havalimanı bulunmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan havalimanına Atatürk Havalimanı ismi, İstanbul Anadolu Yakası‘ndaki havalimanına da Sabiha Gökçen Havalimanı adı verilmiştir. Bu her iki havalimanı da Türkiye’den uluslararası havalimanlarına olan uçuşların çok büyük bir kısmına ev sahipliği yapmaktadır. Atatürk Havalimanı‘na metro ile ulaşım kolayca sağlanabilmektedir. Anadolu Yakası‘nda bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı‘na ise ulaşım belediye otobüsleri veya taksi ile sağlanabilmektedir. Her iki havalimanındanda uçak bileti satın almak isteyen misafirler THY İstanbul iletişim : (0850) 840 48 31 numaralı 7/24 ücretsiz müşteri hizmetleri’ni arayarak kolayca biletini alabilir.

Atatürk Havalimanı’ndan yapılan iç hat ve dış hat uçuşlarının büyük bir bölümünü Türk Hava Yolları yapmasına rağmen, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapılan uçuşların da büyük bir bölümünü Pegasus Havayolları gerçekleştirmektedir. Atatürk Havalimanı’ndan Pegasus Havayolları sadece İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na uçuş gerçekleştirmektedir. İstanbul’un en kalabalık semtlerinden bazıları; Ataşehir, Adalar, Arnavutköy, Bahçelievler, Bağcılar, Esenyurt, Kartal, Kağıthane ve Eyüp semtleridir.

İstanbul THY İletişim Hattı’nda Bulunan Havalimanları ve Özellikleri Şöyledir:

THY İstanbul telefon numarasıAtatürk Havalimanı

İstanbul’un Avrupa Yakası‘nda bulunan Türkiye’nin en büyük havalimanlarından bir tanesi olan Atatürk Havalimanı‘na şehrin hemen hemen bütün semtlerinden ulaşım son derece kolay ve pratik gerçekleştirilebilmektedir. Taksit, havaalanı servisleri, metro ve belediye otobüslerinin yanı sıra dileyen misafirler özel araçları ile ulaşım sağlayabilmektedir.

Şehir içinde İstanbul’da özel araçları veya belediye otobüsleri ile havalimanına ulaşmak isteyen misafirler trafik durumunu göz önünde bulundurmaları önemle duyurulur. Aksi taksitde, trafiğin yoğun olduğu dönemlerde şehir merkezlerinden İstanbul Atatürk Havalimanı’na ulaşım çok zor ve uzun sürebilmektedir.

Böyle durumlarda uçuşa geç kalma, hatta uçşbi problemlerle karşılaşabilirsiniz. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde, özellikle iş çıkışlarında olağan üstü bir trafik yaşanmaktadır. Böyle durumlarda, Atatürk Havalimanı’na ulaşmak için metro ulaşımını tercih etmeniz tavsiye edilir.

THY Müşteri Hizmetleri

Türk Hava Yolları’nın müşteri hizmetleri olarak 444’lü numarasına alternatif 0850 840 48 31‘li çağrı merkezini arayarak her türlü bilet işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih değişikliği, açığa alım veya ekstra uçuş öncesi hizmetlerinizi de THY müşteri hizmetleri temsilcimizden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

THY Çağrı Merkezi

Türk Hava Yolları’nın çağrı merkezi olarak yine 444’lü numarasına alternatif 0850 840 48 31 ücretsiz çağrı merkezini arayabilirsiniz. Yurtdışı veya yurtiçinden ekstra bir görüşme ücreti olmamaktadır. Daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih değişikliğinin yanı sıra, biletlerinizde her türlü işlemi kolayca ve pratik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Atatürk Havalimanı’na Taksi İle Ulaşım
Atatürk Havalimanı‘nından İstanbul şehir merkezine ulaşım için tercih edeceğiniz pratik, ama maddi anlamda maliyeti yüksek olan ulaşım çeşidi olan taksi ile ulaşımı tercih edebilirsiniz. Taksi ile İstanbul Türk Hava Yolları iletişim merkezi 0850 840 48 31’e gitmek istediğinizde trafik durumunu internetten veya İBB resmi web sayfasından takip etmeniz, varacağınız yere zamanında varmanız açısından son derece önemlidir.

Özellikle varacağınız yere ulaşmak için zamanınız kısıtlı ise, taksi ile metro veya metrobüs duraklarına kadar giderek seyahatinize metro – metrobüs ile devam etmeyi deneyebilirsiniz. Taksit ulaşımına oranla yaklaşık 30 – 60 dakika kadar büyük bir süreden tasarruf etmeniz mümkün olabilmektedir. İstanbul’da bazı taksilerde kredi kartı veya ATM kartı geçmektedir.

Böyle bir durumda kredi kartınızla kolayca ödeme yapabilirsiniz. Tabii cümlemizin başında da belirttiğimiz gibi, bazı taksilerde geçerli olduğu için yola çıkmadan önce kredi kartının geçip geçmediğini sormanızda fayda var.

İstanbul Atatürk Havalimanı

İstanbul Atatürk Havalimanı

Atatürk Havalimanı’na Havabüs İle Ulaşım

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan şehrin birçok merkezi bölgesine ulaşabileceğiniz, pratik ve ekonomik bir seçenek olarak Havataş’ları tercih edebilirsiniz. Havabüs seferleri hemen hemen günün her saati, hatta her yarım saatte bir İstanbul Taksim’den kalkış yapmaktadır. Direkt olarak Atatürk Havalimanı’na ulaşabileceğiniz Havabüs’lerin saatlerini internet sitesinden kontrol ederek, durakta bekleme derdinden de kurtulabilirsiniz.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda Otobüs Ulaşımı
Atatürk Havalimanı’ndan şehir merkezlerine birçok belediye otobüsleri de bulunmaktadır. Zamanınız taksi ulaşımı veya Havabüs ulaşımına oranla daha esnek ise, ekonomik olarak otobüs ulaşımını tercih edebilirsiniz.

Atatürk Havalimanı’ndan Taksim’e TH-1, Yenikapı’ya ise YH-1 hatlı belediye otobüsleri ortalama her yarım saatte bir kalkış yaparak havayolu misafirlerinin ulaşımını sağlamaktadır. Yenikapı veya Taksim’e belediye otobüsleri ile ulaşımı sağlayarak, diğer merkezi noktalara otobüs ile aktarma yaparak kolayca ulaşabilirsiniz.

İstanbul Atatürk Havalimanı’na Metro İle Ulaşım
Atatürk Havalimanı’na metro ile ulaşmak, trafik gibi bir dertle uğraşmak istemeyen misafirlerin en sık tercih ettiği ulaşım çeşitleri arasında 1. sırada yer almaktadır. Havalimanı’na ulaşım için kullanabileceğiniz en pratik ve hızlı ulaşım çeşitlerinden bir tanesi olan metro ulaşımı fiyat olarak da son derece ekonomiktir.

Atatürk Havalimanı’ndan hareket eden metro ile Yenikapı, Aksaray, Fatih, Topkapı ve Esenler Otogarı’na direkt olarak ulaşabilirsiniz. Yolculuğunuza, şehrin uzak noktalarına yada başka bir şehire otobüs yolculuğu ile devam etmek isteyen misafirler Esenler Otogarı’na metro ile ulaşarak devam edebilirler.

Sabiha Gökçen Havalimanı

Sabiha Gökçen Havalimanı

Bir diğer makalemizde Türk Hava Yolları’ndan satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini nasıl yapabileceğiniz hakkında detaylı bilgi verdik. Okumanızı tavsiye ederiz. indirimsepeti.gen.tr/2018/04/thy-bilet-erteleme/

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Sabiha Gökçen Havalimanı: Türkiye’nin en büyük havalimanı arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Aynı zamanda uluslararası havalimanı olma özelliği taşıyan Sabiha Gökçen Havalimanı; yurtdışı birçok uçuşa ev sahipliği yapmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarının çok büyük bir kısmını Pegasus Havayolları tarafından gerçekleştirmektedir. Sabiha Gökçen Havalimanı’na İstanbul şehir merkezinden kişisel aracınızla TEM otoyolundan çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

TEM otoyolundan İstanbul şehir merkezine ait bir çıkış tabelası bulunmaktadır. Bunun dışında havalimanına şehir merkezinden her yarım saatte bir belediye otobüsleri kalkmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı‘na özel aracınızla geldiğinizde çok ekonomik olarak otopark hizmeti alabileceğiniz birçok özel otopark şirketi bulunmaktadır. Belediye otobüsü veya taksi ile ulaşım yapacak misafirler günün belirli saatlerinde trafik durumunu özellikle göz önünde bulundurarak çok erken yola çıkmaları gerekmektedir.

Aksi taktirde uçuşunuzu kaçırma tehlikesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İstanbul THY iletişim hattı ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yurtiçi ve yurtdışı uçak biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na Taksi İle Ulaşım
İstanbul’un ve diğer şehirlerde bulunan havalimanlarından şehir merkezine tercih edilen en yaygın ulaşım şekli olarak taksi ulaşımı seçilmektedir. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İstanbul şehir merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz en hızlı ve pratik ulaşım şekli olarak taksi tercih edilmektedir.

Diğer şehirlerde olduğu gibi İstanbul’da da traik durumu, taksi ve diğer ulaşım çeşitlerini tercih ederken dikkate alınması gereken en önemli hususların başında gelmektedir. Eğer uçuşunuz günün çok erken saatleri veya iş çıkış saatlerine denk geliyorsa Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım olarak metro’yu tercih etmeniz tavisye edilmektedir. Hergün birçok havayolu misafiri trafik etkenini dikkate almadan yola çıkmalarından dolayı uçuşlarını kaçırmaktadır. Böyle bir durum: hem havayollarını, hem de havayolu misafirlerini madur etmektedir.

İstanbul Sabiha Gökçen’e Havabüs Ulaşımı
Sabiha Gökçen Havalimanı’na günün her saatinde şehir merkezlerinden ve belirli güzergahlardan Havabüs adlı özel servis şirketinin araçlarını bulmak mümkün. İstanbul’un en işlek semtlerinden Kadıköy ve Yenisahra gibi bölgelerinde durakları da bulunmaktadır. Taksi ulaşımına göre süre dışında diğer konularda fiyat ve konfor bakımından en çok tercih edilen ulaşım türüdür.

Sabiha Gökçen’e Marmaray İle Ulaşım
İstanbul’un Avrupa Yakası’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelmek isteyen misafirler en hızlı ulaşım çeşidi olan Marmaray’ı tercih etmektedir. Kadıköy – Kartal metrosu ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan çok kısa sürede Kartal istasyonuna ulaşmak mümkündür.

Makalemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bir diğer makalemizde ise, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bulunan Türk Hava Yolları satış ofisi iletişim bilgilerini paylaştığımız konumuzu aşağıdaki linkten bulabilirsiniz. Bu iletişim numaralarını arayarak dileyen misafirler ATM kartı ile, dileyen misafirler ise kredi kartı ile peşin fiyatına 6 taksitle uçak biletlerini kolayca satın alabilirler. indirimsepeti.gen.tr/2013/12/turk-hava-yollari-istanbul-sabiha-gokcen

Popüler Kelimeler:

Türk Hava Yolları Logosu’nun Hikayesi

türk hava yolları logo

THY Logosu

Günümüzde bir şehirden diğer bir şehire gitmek denince akla hiç şüphesiz uçak yolculuğu gelmektedir. Bu uçak yolculuğunun da Türkiye’deki ve Dünya’daki en büyük havayolu firmalarından bir tanesi olan Türk Hava Yolları zirveyi çeker. Bu zirvenin en büyük sebeplerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki, havayolu yolcularının seyahat esnasında yaşamış oldukları konfordur. Dünya’da ve Türkiye’de havayolu firmalarının hemen hemen %95 low-cost, yani düşük bütçeli havayolu firması olmasından dolayı, normal havayolu firmalarındaki konfor insanların ister istemez hoşuna gitmektedir.

Peki hiç düşündürnüz mü Türk Hava Yolları’nın Logosu’nun anlamını ?

Bu sorumuzun cevabını evet olarak düşünüyoruz, aksi taktirde bu konumuzu okuyor olmazdınız muhtemelen.

Türk Hava Yolları’nın logosunun hikayesi ilk kurulduğu günden bugüne kadar aynı kalmayı başarmış ender havayolu logolarından bir tanesi olma özelliğini taşımaktadır.

Bütün havayolu firmalarının logolarının bir hikayesi olduğu gibi, Türk Hava Yolları’nın logosunun da bir hikayesi bulunmaktadır.

Günümüzde, bir markanın insanların zihinlerinde ilk izlenim uyandıracak etkenkenlerinden en önemlisi şüphesiz logosudur. Markaların bazıları bu önemli etkenlerine milyonlarca dolar harcarken, bazı havayolu firmaları da sadece birkaç yüz dolar harcama yaparak, tesadüfen de olsa başarılarıyı yakalayabiliyor.

THY logo

THY logo

Türk Hava Yolları’nın logosu‘nun birçok anlamı bulunmaktadır. Bu anlamların en belirgin olanı yaban kazlarına benzemesidir. Bilindiği gibi Türk Hava Yolları’nın logosunda bulunan yaban kuşuna benzeyen simge, Dünya’nın en uzun havada kalabilen ve en uzun uçabilen kuşlarından birisi olan yaban kuşuna benzemesidir. Yaban kuşlarının uçarken sergiledikleri figürden esinlenildiği düşünülen Türk Hava Yolları logosu bu anlamlardan sadece bir tanesidir.

Yaban kazları uçarken sergiledikleri figür, sadece estetik olarak güzel görülmesinden dolayı THY logosunda kullanılması düşünülmemiştir. Yaban kazları dünya’da çok uzun süre havada kalabilme özelliği olmasından dolayı böyle bir figürden esinlenilmiştir.

thy logosunun anlamı

thy logosunun anlamı

THY logosunun bir diğer anlamı ise, logoyu 3 farklı yönde 45’er derece açıyla döndürdüğünüzde ve yan yana koyduğunuzda Türk Hava Yolları’nın baş harfleri olan THY simgesi oluşmasıdır.

Dünya’da ve ülkemizde bir logonun faklı farklı anlamlarla birçok kez kullanılması ender görülen bir özelliktir. Bunun nedeni, bir simgeyi birden fazla figüre benzeterek ve herhangi bir deformasyon yapmadan bunu başarmak normal logo yapımına göre en az 10 kat daha zor olmaktadır.

Görülen o ki THY’nin logosunu yapan şahır yada firma bu işi çok başarılı bir şekilde başarabilmiş.

Türk Hava Yolları Logosu‘nun birkaç anlama daha geldiğini söyleyebiliriz. Şimdilik bu iki en belirgin özelliğini bilmeniz yeterli olduğunu düşünüyoruz.
Dilerseniz THY iletişim hattı ile de Türk Hava Yolları‘nın uçak biletlerini satın alabilirsiniz.

Aşağıda da Türk Hava Yolları’nın logosunun hikayesini video slayt olarak izleyebilirsiniz. Böylece Türkiye’nin en büyük ve en iyi havayolu firması olan Türk Hava Yolları’nın logosunda taşıdığı anlamı öğrenmiş olduk.

Popüler Kelimeler:

THY Bilet Erteleme (0850) 840 48 05

Türk Hava Yolları Bilet Değişikliği (0850) 840 48 05

trabzon ucuz uçak bileti

trabzon ucuz uçak bileti

Türk Hava Yolları Bilet Erteleme temelleri 1933 yılında atılmış Türkiye menşeili bir hava yolu firmasıdır. Merkezi İstanbul’da bulunan firma dünyanın neredeyse her tarafına seferler gerçekleştirmektedir. Türk Hava Yolları’nın uçuş rotasını genellikle Orta Doğu ülkeleri, Avrupa, Uzak Doğu, Afrika, Amerika seferleri teşkil etmektedir.

Bu makalemizde aşağıdaki başlıklar hakkında bilgi alabilirsiniz;

Bu yönüyle firmanın çok geniş bir uçuş ağına sahip olduğu çok rahat bir şekilde söylenebilir. Ayrıca Türk Hava Yolları dünyadaki pek çok hava yolu şirketine göre filosu en geniş olan hava şirketlerinden birisidir. Türk Hava Yolları bu geniş filosu ile yılda yaklaşık 60 – 70 milyon yolcu taşıması yapmaktadır. Bu da çok ciddi rakamları oluşturmakla beraber firmayı tercih edilebilir kılmaktadır. Devamını Oku »

Popüler Kelimeler:

THY Antalya Şubesi Telefon

THY Antalya Şubesi Telefon : (0242) 988 01 66

Uçak Bileti Muğla Şubesi : (0252) 988 01 66

Uçak Bileti Gaziantep Şubesi : (0252) 988 01 66

Anadolu Jet İzmir Şubesi : (0232) 988 10 17

SunExpress İzmir Şubesi : (0232) 988 12 98

Antalya Ucuz Uçak Bileti Telefon

Türk Hava Yolları Antalya şubesi iletişim

Türk Hava Yolları Antalya şubesi iletişim

Antalya Türkiye’nin en iyi bilinen tatil beldelerinin bulunduğu şehirlerden bir tanesidir. Uçak Bileti havayolları uçak bileti tarihi değiştirme ile kolaylıkla alınabilmektedir. Telefonunuzdan internete girip hava yolları firmalarının numaralarını bulabilirsiniz ya da telefonunuzda hava yolları firmalarının müşteri temsilci numaraları varsa, oradan da ulaşabilirsiniz.

Antalya gerçekten gidilmesi gereken Türkiye’nin kültür ve doğa açısından en güzel yerlerinden bir tanesidir ve Türkiye’nin hatta dünyanın her yerinden Antalya’ya ucuz uçak bileti bulabilirsiniz. Yeter ki arayın ve bulmak isteyin, hiç zor olmayacaktır, çünkü birçok yerden günlük olarak Antalya’ya uçaklar kaldırılmaktadır ve dolayısıyla binlerce yolcu taşımaktadır. Devamını Oku »

Popüler Kelimeler:

Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen Uçak Bileti Hattı

Sabiha Gökçen Uçak Bileti Bilet Hattı : (0850) 840 48 31

 

Atlas Jet Atatürk Havalimanı Bilet Hattı : (0212) 988 14 87

 

Sunexpress İzmir Ucuz Bilet Hattı : (0232) 988 10 17

 

Gaziantep Anadolu Jet Ucuz Bilet Hattı : (0342) 988 01 61

 

türk hava yolları antalya şubesiTürk Hava Yolları (THY), 31 Mart’tan itibaren dünyanın 13 noktasına İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan tarifeli uçuşlar gerçekleştirmeye başladı.

Dış hat uçuşlarının başlaması münasebetiyle bir açıklama yapan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil, ‘Türk Hava Yolları olarak sefer yaptığımız 98 ülke, Uçak Bileti havayolları ucuz uçak bileti telefon 220 noktayla ile dünya’da en fazla ülkeye uçan ve dünya’nın en büyük 4’üncü uçuş ağına sahip havayolu şirketi konumuna geldik. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yaptığımız seferledeki artış ile Türk Hava Yolları markası ve kalitesiyle uçmak isteyen yolcumuza yeni ve cazip alternatifler sunacağız.

Yolcu sayımız önceki yıla oranla yüzde 20 artışla 39 milyona yükseldi. Türk Hava Yolları, yolcu sayısı bakımından 2012 yılında Avrupa Havayolları Örgütü (AEA) üyeleri arasında üçüncü sıraya yükseldi. Bu büyüme trendini önümüzdeki yıllarda da sürdürmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. İstanbul kadıköy uçak bileti satış acenteleri.

ISG CEO’su Gökhan Buğday ise ‘Dünya devleri arasında yer alan ve ülkemizin en önemli markalarından biri olan milli gururumuz Türk Hava Yoları’nın Avrupa’nın en hızlı büyüyen havalimanı olan Sabiha Gökçen’den dış hatlar uçuşlarına başlamasının mutluluğunu yaşıyoruz. Yolcularının beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek için çaba sarf eden THY’nin uçuşların yüzde 95,4’ünün rötarsız yapıldığı havalimanımızdan başlattığı 13 dış hat noktasına rahat uçabilmesi için biz de çaba göstereceğiz. Uçak Bileti uçak bileti sorgulama çağrı merkezi.

47 havayolu şirketinin 90 dış hat, 33 iç hat olmak üzere toplam 123 noktaya uçtuğu havalimanımızdan THY’nin başka iç ve dış hat uçuşlarının da yapılmasını umut ediyoruz. THY’nin gururla izlediğimiz büyümesinde Sabiha Gökçen olarak önemli bir katkıda bulunmak istiyoruz. Rötarsız, kolay ulaşılan ve operasyonel rahatlık sunan havalimanımız sadece yolcuların değil artık yerli ve yabancı tüm havayollarının tercihi haline geldi’ şeklinde konuştu. Atlasjet ucuz uçak bileti satın alma telefon numarası.

Sabiha Gökçen THY Bilet Hattı

İstanbul THY Bilet Hattı : (0216) 456 97 11

 

İzmir Atlasjet Bilet Hattı : (0216) 456 03 83

 

Şanlıurfa Uçak Bileti Bilet Hattı : (0216) 606 43 20

 

Van Sunexpress Bilet Hattı : 0216 606 11 53

 

türk hava yolları antalya şubesiİstanbul sabiha gökçen havalimanı iç hatlar terminali’nde bulunan ve 1290 metre karelik alana sahip Lounge İstanbul, Business ve Elite olarak yolcularına iki farklı şekilde hizmet verecektir. Business Class müşterilerinin ve Elite Plus üyeliği olan müşterilerinin yararlanabileceği bir hizmet olan Business salonu elli, Elite ve Classic Plus müşterilerinin yararlanabileceği Elite salonu ise yüz elli aktif yolcunun hizmet alabileceği bir mekana sahiptir.

Trabzon uçak bileti sorgulama telefon numaraları.

Sabiha Gökçen’in Önemine Değindi

Yapılan tören sonrası bazı açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Akip Konar, Sabiha Gökçen havalimanı’nın türk hava yolları ve diğer havayolları açısından son derece önemli olduğunu belirterek, burada müşterilerine daha kaliteli ve konforlu hizmet verebilmek adına büyük bir çaba içerisinde olduklarını belirtti.
Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yurtdışı uçak biletlerinin satışının yapıldığı gişelerde, müşterilerine verdikleri hizmet kalitesinin en üst seviyeye çıkarılacağının sinyallerini veren Akip Konar, ilerleyen günlerde kalitenin ve konforun dünya standartlarının çok daha üstünde olacağını belirtti. 2015 yılında First Class olarak 7.5 milyon yolcu taşımayı hedeflediklerinin de altını çizdi. “Sabiha gökçen havalimanı denince akla ilk gelen düşünce; düşük havayollarına hitap eden bir havalimanı akıllara gelmekteydi. Bizler türk hava yolları ailesi olarak bu olguyu değiştirmek istiyoruz.” açıklamasında bulundu.

Uçak Bileti stuttgart uçak bileti satın alma telefon numarası.

Yolcularımız Havalimanında Hizmet Kalitemizi Göreceklerdir

Sabiha gökçen havalimanı’nda üst sınıf ulaşım hizmeti vermeye devam edeceklerini söyleyen Konar, “Yaz tarifesine geçile birlikte 21 dış hat, 22 iç hat olmak üzere toplamda 43 şehirde ve 600 noktaya uçuş gerçekleştireceklerini belirtti. Biz de Atatürk havalimanı’nda olduğu gibi metropol şehrimiz İstanbul’umuzun en önemli iki havalimanından birisi olan Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Türk Hava Yolları müşterilerine hizmetlerimizi sunduğumuz için çok mutluyuz” diye konuştu.

Anadolujet Promosyonlu Bilet Hattı

Türk Hava Yolları İndirimli Bilet Hattı : (0216) 456 03 83

Anadolujet Promosyonlu Bilet Hattı : (0216) 606 11 53

Atlasjet İstanbul Ucuz Bilet Hattı : (0216) 606 12 35

Uçak Bileti İstanbul Avrupa Bilet Hattı : (0212) 988 14 87 

THYTelefon

THYTelefon

Monitise (eski adıyla Pozitron), Türk Hava Yolları’nı mobilde bambaşka bir görsel deneyime taşıdı. Monitise’ın uçtan uca geliştirip tasarladığı yeni Türk Hava Yolları uygulaması, değişen müşteri ihtiyaçlarına daha hızlı ve verimli yanıt verirken, aynı zamanda kullanıcıların hava yolu şirketlerinin mobil uygulamalarına bakışını tamamen değiştirecek nitelikte. Uçak Bileti adana ucuz bilet hattı numarası.

Android, iOS ve Windows Phone platformlarında çalışan yeni THY mobil uygulaması kullanıcılara bilet satın alma, check-in yapma, Passbook’tan mobil biniş kartı oluşturma, koltuk seçme, uçuş bilgilerine erişme, bagaj takibi yapma, favori havalimanları listesi oluşturma, promosyonlardan haberdar olma ve Türk Hava Yolları’nın sadakat programı Miles & Smiles’a kayıt olup avantajlarından yararlanma imkânı tanıyor. Atlasjet yurtiçi uçak bileti numara.

Türk Hava Yolları’nın yine Monitise tarafından yenilenen mobil web sitesi de, kullanıcılara 360 derece bir deneyim sunarak hayatı kolaylaştırıyor. Ucuz uçak bileti.

Uygulamada öne çıkanlar

Yeni konsept ile kullanıcılar telefon rehberlerinde yer alan kişilerin bilgilerine erişip onlar için rezervasyon yapabiliyor ve bilet satın alabiliyor. Yapılan rezervasyonlar mobil takvime eklenebiliyor ve kullanıcıya hatırlatılıyor. Türk hava yolları manisa şubesi telefon.

Uygulamada öne çıkan animasyonlar ise iPhone, Android ve Windows Phone kullanıcılarına çok daha görsel bir deneyim sunuyor. Kullanıcılar bir uçuş seçtiklerinde harita üzerinde kalkış ve varış noktalarını gösteren bir animasyon görüyorlar. Yurtiçi Uçak Bileti havayolları ucuz uçak bileti.

Gerekli bilgilerin doldurulmasının ardından uçuş özeti, hava durumu ve varış noktasını barındıran bir animasyonla da sergileniyor.

iPhone, Android ve Windows Phone uygulamasında ana menü, uygulamaya giriş saatine göre gece ya da gündüz görünümüne bürünüyor. Uçak Bileti havayolları yurtiçi uçak bilet hattı.

Monitise MEA CEO’su Fatih İşbecer, yeni THY uygulaması ile ilgili şunları söylüyor: “2009 yılından bu yana Türk Hava Yolları ile mobil teknolojiler alanında iş birliği halindeyiz. Türk Hava Yolları için 2009 yılında ilk mobil uygulamalarını tasarlayıp geliştirmiştik. Hatta THY iOS uygulamasında Passbook entegrasyonu sunan, dünyadaki ilk havayolu şirketleri arasında yer almıştı. Havayolu uygulamalarındaki tüm deneyimimizi ve uzmanlığımızı Türk Hava Yolları’nın bu yeni mobil konseptine uygulamaktan büyük bir mutluluk duyduk. Sonuç olarak ortaya Türk Hava Yolları’na yakışır bir uygulama çıktı.” www.Uçak Bileti turkiye.com

Uçak Bileti Antalya Şubesi Telefon

Uçak Bileti Antalya Ucuz Bilet Hattı (0242) 988 01 66 

Uçak Bileti İstanbul Anadolu Yakası Telefon (0216) 606 12 35

Uçak Bileti Ümraniye Bilet Hattı Telefon (0850) 441 21 30

Uçak Bileti Ankara Merkez Bilet Hattı (0312) 988 14 52

 

kocaeli uçak bileti satış ofisiUçak Bileti Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı yaptığı açıklamada, Galatasaray’ın Nordin Amrabat için ödediği paraya biz o dönem Uçak Bileti Havayollarını aldık dedi.


Sabancı, Türk Telekom’un “PİLOTT Girişimcilik Zirvesi” kapsamında, “Girişimci olarak neler öğrendim?” başlıklı söyleşisinde 17 yıl yurtdışında yaşayıp Türkiye’ye geldikten, diyarbakır uçak bileti alma telefon numarası hayatını Türkiye’ye geldikten sonra ve önce diye ikiye ayırdığını söyledi.

 

Yurtdışında yaşadığı dönemde hayatının çok daha basit olduğunu, problemlerini çözdüren değil çözen bir insan olduğunu, dönüşünden sonra Akbank’ın Bahçekapı şubesinde çalışmaya başladığını anlatan Sabancı şunları aktardı:

 

“Bunca yıl yurtdışında yaşadıktan sonra Akbank’ın Bahçekapı şubesine niye geldim? Newyork’da okurken düşünüyordum ki, ‘Türkiye benim gibi bir evladı olduğu için çok şanslı’. Onur air kampanyalı uçak bileti hattı Türkiye’ye gelince anladım ki, bu tam böyle değilmiş. Çünkü 17 senelik yurtdışı hayatım benim Türkiye’yi bilmemi önledi. Akbank süreci benim Türkiye’yi daha hızlı öğrenmemi sağladı. Hakikaten orada veznede çalıştım. O kontaklarım bana hala yardımcı oluyor.”

 

Aile şirketinde görev alması beklenirken, kendisinin başka bir yol seçtiğini belirten Sabancı, sonraki süreçle ilgili, “O dönem önce ne yapmak istemediğime karar verdim. Ne yapmak istediğine karar verirken vakit hızlı geçiyor, oysa ne yapmak istemediğine karar vermek daha önemli. Hayatta ne yapmak istemiyorsan onu bırak, şahsi bir risk al” dedi. Kütayha Uçak Bileti satış ofisi telefon numarası.

 

Sabancı Uçak Bileti ‘u satın alma sürecine ilişkin de şu bilgileri verdi: “Muazzam şanslı bir adamım, çok doğru bir zamanda, çok doğru bir sektöre iyi bir ekiple girdim, muazzam bir ekiple çalışıyorum. Çok fazla para koymadık. Bir ara eski Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül ile Kayseri’deyken, Galatasaray Nordin Amrabat’ı aldı. Uçak Bileti izmir konak şubesi bilet hattı. Galatasaray’ın aldığı fiyata biz Uçak Bileti ‘u almıştık. Ama sonra doğru iş modeli geldi. Doğru iş modeli doğru zamanda geldi ve tüketici yeni bir ihtiyacını farketti. Doğru ekip bunu 10 senedir icra ediyor.”

 

İş yaşamında ve girişimcilikte nelerin önemli olduğu ile ilgili bir değerlendirmede bulunan Sabancı, tüketiciyi rahatlatmanın önemine işaret ederek, “Ayrıca senden iyi insanlarla çalışmayı bilmen lazım, işlerini yücelten bir kişi değil bir gruptur ve ürünü kendine göre değil genelin tüketebileceği bir şey yapmak lazım, zenginliği paylaşmayı da bilmek gerek” diye konuştu.

Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton da girişimcilere tavsiyelerde bulunarak kendi iş yaşamından örnekler verdi. Girişimcilikte, iş hayatında çıkış noktasının iyi belirlenmesi gerektiğinin önemine vurgu yapan Alaton, doğru fikirlerin doğru şekilde hayata geçirmesi gerektiğini söyledi. Ucuz uçak bileti telefon numaraları. Girişimcilere yol haritalarını iyi belirlemeleri gerektiği tavsiyesinde bulunan Alaton, iş yaşamında olabilecek sorunlardan, kendini iyi yetiştirmenin ve geliştirmenin öneminden bahsetti.

Popüler Kelimeler:

Anadolujet Uçak Bileti Alma Telefon

Atlasjet Uçak Bileti Alma Telefon (0216) 456 97 11

Anadolujet Bilet Hattı (0216) 456 03 83

Uçak Bileti Yurtiçi Bilet Hattı (0216) 456 9 711

Thy Uçak Bileti Hattı (0216) 456 0 383

 

Anadolujet Kayak Kampanyası

türk hava yolları antalya şubesi

24 Ocak – 10 Şubat 2014 tarihleri arasında havalimanı – şehir içi şehir içi – havalimanı ve Erciyes Kayak Merkezi ulaşım hizmetinin kampanyalı bedeli tek yön sadece 5 TL. Uygulamadan faydalanmak için AnadoluJet ve SecureDrive web siteleri üzerinden rezervasyon yaptırılması yeterli.

AnadoluJet, SecureDrive ile yaptığı anlaşma kapsamında Kayseri’de sunduğu ekonomik ve güvenli havalimanı transfer hizmetini, Erciyes Kayak Merkezi’ni kapsayacak şekilde kampanyalı fiyatlarla genişletti. 10 Şubat 2014’e kadar devam edecek kampanya kapsamında havalimanı – şehir içi, şehir içi – havalimanı ve Erciyes Kayak Merkezi –havalimanı arası ulaşım hizmetinin tek yön bedeli sadece 5 TL..

AnadoluJet’in uçuş yaptığı on noktada halen devam eden SecureDrive hizmeti, son olarak Ekim ayında Kayseri’de, Aralık ayı itibariyle de Çorlu’da başlamıştı. SecureDrive anlaşmalı transfer hizmetiyle AnadoluJet; yolcularını kapısının önünden alarak havalimanına, havalimanından ise evlerine güvenli bir şekilde ulaştırıyor.

AnadoluJet transfer hizmeti kapsamında araçta internet kullanımı, çocuk koltuğu gibi ek donanımlar da sunuluyor. Özel eğitimli şoförler ile uçağa binmeden önce başlayan AnadoluJet konukseverliği, bindikten sonra da uçak içinde devam ettiriliyor. Bugüne kadar Ankara, İstanbul, Uçak Bileti Alo Bilet Hattı İzmir, Antalya-Mersin, Kayseri, Çeşme, Bodrum – Dalaman ve Çorlu’da geçerli olan SecureDrive işbirliğinde sunulan transfer hizmeti, havalimanına gidiş ve dönüşlerde AnadoluJet uçak bileti yolcularına büyük konfor sağlıyor.

AnadoluJet yolcuları; hizmetten faydalanmak için www.anadolujet.com üzerinden Secure Drive Online Rezervasyon yönlendirmesini seçebilir ya da www.securedrive.com.tr web sitesi üzerinden işlem gerçekleştirebilir. AnadoluJet ve ek hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.atlasjetucakbiletim.com adresi ziyaret edilebilir.

Atlasjet Uçak Bileti Alma Telefon

Atlasjet Uçak Bileti Alma Telefon (0216) 456 97 11

Uçak Bileti Alo Bilet Hattı (0216) 456 03 83

Sunexpress Bilet Hattı Telefon (0216) 456 9 711

Türk Hava Yolları Uçak Bileti Alma Telefon (0216) 456 0 383

atlasjet-alobilethattiKama Nehri’nin güneyinde yer alan Nizhnekamsk’a gerçekleştirdiği seferlerle Atlasjet havayolları, hızla gelişen Zakamski bölgesinin de yeni uçuş alternatifi olmayı hedefliyor. Tataristan’ın en büyük sanayi bölgesi, aynı zamanda Rusya ölçeklerinde en önemli 3 bölgeden biri olan Zakamski bölge halkı, konforlu hizmetin dikkat çeken ismi Atlasjet alo bilet hattı ile 12 Ocak’ta buluştu. “Yolcusunu en çok seven havayolu” Atlasjet bilet telefon, Nizhnekamsk ile yurtdşında 8 destinasyona ulaşmış oluyor.

Nizhnekamsk’a uçan ilk Türk şirketi olan Atlasjet havayolları, 1. sınıf konfor, 3. sınıf fiyat mottosunu devam ettirerek seferlerini 126 Euro’dan başlayan fiyatlarla gerçekleştirecek.

Seferler, Çarşamba ve Pazar günleri İstanbul’dan Nizhnekamsk’a, Pazartesi – Perşembe günleri ise Nizhnekamsk’tan İstanbul’a olmak üzere Atatürk Havalimanı’ndan karşılıklı olarak düzenlenecek. Seferlerin gerçekleşeceği Atatürk Havalimanı’ndan İstanbul’daki merkezi tüm noktalara ulaşım çok kolay olacak, Anadolujet telefon numarası yakasında bulunan diğer havalimanına göre köprü trafiği derdi olmayacak, yolda saatler kaybolmayacak. Devamını Oku »