Alo Bilet Hattı

Alo Bilet : (0850) 302 54 93

THY Alo Bilet : (0850) 840 48 05

SunExpress Alo Bilet : (0216) 456 97 11

Atlas Global Alo Bilet : (0216) 456 03 83

Uçak Bileti Bilet Erteleme : (0216) 606 43 20

Türk Hava Yolları Bodrum İletişim
Türk Hava Yolları Bodrum İletişim

ALO BİLETLE UCUZ BİLET CEBİNİZDE

Her an hızla gelişen ulaşım sektöründe sevdiklerinize, iş toplantılarınıza hızla ulaşmanız ya da tatil planlarınızı bütçenize en uygun şekilde gerçekleştirmeniz için havayolu şirketimizin sizin için avantajlı olan her imkanı düşündü ve gerçekleştirdi. Planladığınız uçuşu kolaylıkla hayata geçirmek ve zaman probleminizi ortadan kaldırmak için “Alo bilet” sistemi hizmetinizde.

Uçuş Tarihçemiz ve Biz

1990 yılında İstanbul’da kurulan havayolu şirketimiz, Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding ortaklığında kurularak ilk uçuş deneyimini 1990 yılının Mayıs ayında gerçekleştirmiştir. Uçuşlar için Sabiha Gökçen Havalimanı‘nı ana üs olarak seçen havayolu şirketimiz, hizmet vermeye 2 uçakla başlamış, zamanla hizmet ağını genişleterek, filosunu 43 uçağa çıkarmış ve şirketin gelişim sürecine devam etmiştir.

Seferlerimiz

Türkiye’nin önde gelen ve tercih edilen firması haline gelen havayolu şirketimiz alo bilet hattı, yurtdışındaki 24 ülkede 52 noktaya ulaştırma hizmeti vererek ciddi başarılara imza atmıştır. İç ve dış hatlarda seferler düzenleyerek, sizleri istediğiniz noktalara kolaylıkla ulaştıran havayolu şirketimiz, Türkiye’nin her bölgesine ulaştırmak üzere iç hatlarda 19 şehre uçuş seferi düzenlerken, dış hatlarda 19 ülkeye seferler düzenlemektedir.

Seferlerimiz sırasıyla Türkiye içi için Güneydoğu’da Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Mardin ve Şanlıurfa, Doğu Anadolu’da Elazığ, Malatya ve Van, Güney’de Antalya, Ege’de Bodrum, Dalaman, İzmir, İç Anadolu’da Ankara, Kayseri, Konya ve Sivas, Karadeniz’de Samsun ve Trabzon, Marmara’da ise İstanbul olarak belirlenmiştir. Türkiye dışına yapmış olduğumuz seferlerimiz sırasıyla Kazakistan’da Almatı, Hollanda’da Amsterdam, Yunanistan’da Atina, Belçika’da Brüksel, Almanya’da Berlin, Düsseldorf, Münih, Köln ve Stuttgart, Lübnan’da Beyrut, İsviçre’de Basel, Stockholm ve Zürih, Ukrayna’da Donetsk ve Kharkiv, Irak’ta Erbil, Rusya’da Krasnodar, Danimarka’da Kopenhag, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Lefkoşa, İngiltere’de Londra, İtalya’da Milano ve Roma, Fransa’da Marsilya ve Paris, Kosova’da Priştina, İran’da Tahran, Gürcistan’da Tiflis, Avusturya’da Viyana, Makedonya’da Üsküp noktaları oları olarak belirlenmiştir.

Alo Bilet Hattı Nedir?

Alo bilet, sefer listemizde mevcut olan uçuş noktalarımızdan herhangi birini tercih ettiğiniz ya da planladığınız sürece, ucuz ve hızlı bilet ediniminizi havayolu şirketimiz tarafından sağlayan telefon yoluyla bilet alım işlemidir. Şirketimize bu sistemle ulaşarak, vakit kaybetmeden uçuş yapmak istediğiniz noktaya uçak biletinizi alabilir, yolculuk için ekstra uğraş edinmeden telefon yoluyla garantiye alabilirsiniz.

Alo Bilet Sistemiyle Bilet Nasıl Elde Edilir?

Alo bilet sistemine ulaşmak ve planladığınız seyahate hızlı bir şekilde bilet temin edebilmek için havayolu şirketimizin (0850) 302 54 93 hizmet hattı olan numarasını aramanız yeterli… Telefonla arama yaparak ulaştığınız bu sistemde çalışmakta olan personellerimiz sizinle iletişime geçerek arzu ettiğiniz fiyatlar aralığında bütçenize en uygun biletleri keşfetmenizi sağlar ve bilet alma işleminizi gerçekleştirir.

Alo Bilet Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Havayolu şirketimize ait hizmet hattı olan (0850) 302 54 93 numaralı alo bilet sistemimize ulaşarak, internet sayfaları üzerinde saatler, haftalar, hatta aylarca süren bütçe ve konforunuza ait bilet arayışınızı bir telefon yoluyla kısa sürede gerçekleştirebilir, herhangi bir şube ya da havaalanına gitmeden biletinizi temin edebilirsiniz. Böylelikle hem zamandan hem de hangi bileti almalıyım sorgusu ve kaygısından (0850) 302 54 93 hattında hizmet veren personellerimizin yardımıyla kurtulabilirsiniz.

Yoğun yaşam, iş stresi ve acil durumlarda imdadınıza koşacak olan alo bilet hattı hizmetimiz, tıpkı seferlerimizdeki kalite anlayışında olduğu gibi yalnızca sizin daha iyi olanaklara daha çabuk ulaşmanıza yardımcı olur. Kaliteli bir havayolu şirketi olarak, 1990’dan bu yana benimsediğimiz hizmet ahlakıyla uçmak şimdi daha kolay!

Makaleyi Oyla
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating