Uçak Bileti Değişikliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Bilet Değişim Hattı : (0850) 840 48 31 SunExpress Bilet Değişim Hattı : (0216) 606 43 20 Bora Jet Bilet Değişim Hattı : (0216) 456 97 11 Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 12 35 THY Ankara Şubesi : (0312) 988 14 52 Pegasus Bilet Tarihi Değiştirme Ücreti Uçak Bileti bilet değişikliği yapmak için kullanılabilecek araçlar çeşitlilik göstermektedir. Uçak Bileti Hava Yolları’nın internet sitesi olan flypgs.com adresinden her türlü değişikliği yapmak mümkündür. Yine Uçak Bileti ‘un çağrı merkezi numarası olan 0850 840 48 31 numaralı telefon numarası ile de bilet alımı, iptali ya da değişikliği yapılabilir. Bir diğer makalemiz olan Batman ucuz uçak bileti satın almak isteyen yolcularımızın uçak bileti satın alırken nelere dikkat etmesi gerektiği konusunda detaylı bilgi verilmektedir. Bunların dışında Uçak Bileti bilet satış acentelerine, Havaalanı satış ofislerine ya da herhangi bir seyahat acentesine giderek bilet alımı yapılabilir ve bilet aldığınız yerden Uçak Bileti bilet değişikliği yapmak […]

6 Dk Okuma Süresi 2 Kez Okundu
Varsayılan Görsel

 Bilet Değişim Hattı : (0850) 840 48 31

SunExpress Bilet Değişim Hattı : (0216) 606 43 20

Bora Jet Bilet Değişim Hattı : (0216) 456 97 11

Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 12 35

THY Ankara Şubesi : (0312) 988 14 52

Uçak Bileti stuttgart uçak bileti

Uçak Bileti stuttgart uçak bileti

Pegasus Bilet Tarihi Değiştirme Ücreti

Uçak Bileti bilet değişikliği yapmak için kullanılabilecek araçlar çeşitlilik göstermektedir. Uçak Bileti Hava Yolları’nın internet sitesi olan flypgs.com adresinden her türlü değişikliği yapmak mümkündür. Yine Uçak Bileti ‘un çağrı merkezi numarası olan 0850 840 48 31 numaralı telefon numarası ile de bilet alımı, iptali ya da değişikliği yapılabilir.

Bir diğer makalemiz olan Batman ucuz uçak bileti satın almak isteyen yolcularımızın uçak bileti satın alırken nelere dikkat etmesi gerektiği konusunda detaylı bilgi verilmektedir.

Bunların dışında Uçak Bileti bilet satış acentelerine, Havaalanı satış ofislerine ya da herhangi bir seyahat acentesine giderek bilet alımı yapılabilir ve bilet aldığınız yerden Uçak Bileti bilet değişikliği yapmak mümkündür. Bilet değişikliğini nereden yaparsanız yapın biletinizin rezervasyon numarası ve muhtemel ek ücretlerin ödenmesi için kredi kartınız yanınızda olmalıdır. Diğer bütün hava yollarında olduğu gibi Uçak Bileti ‘ta da bilet değişikliği yapmak belli bir ücrete tabidir. Aşağıda bu ücretler açıklanmıştır.

 • Hava muhalefeti gibi sebeplerden dolayı yapılamayan uçuşlar için tarih belirlenmek istediğinde belli şartlara bağlı kalarak bu işlem ücretsiz yapılmaktadır. Uçuş tarihinden sonra 3 gün içinde tarihi değiştirmek isterseniz ve yeni seçeceğiniz tarih sonraki 14 gün içinde olacaksa Uçak Bileti bilet tarihi değiştirme ücreti ödemezsiniz.
 • Bilet tarihinizi değiştirmek istediğinizde 2 saatten daha fazla zaman olduğunda İç Hat ve KKTC uçuşlu biletinizin ücretinin 40 TL’si kesilir. Bu durum PROMOSYON ve FLEX sınıflarında geçerlidir. Yine aynı sınıflarda yapılacak değişikliklerde 2 saatten daha az zaman kaldığında ücret iadesi yapılmaz. FLEX sınıfındaki biletler uçuşa 2 saatten fazla bir zaman kaldığında iptal ettirilmek istendiğinde bilet ücretinin 60 TL’si kesilir ve geri kalan tutar iade edilir. 2 saatten az zaman kaldığı FLEX sınıfı uçuşlarında ve bütün PROMOSYON uçuşlarında ücret iadesi yapılmamaktadır.
 • Bir diğer konumuzda da ankara’da bulunan türk hava yolları satış ofislerinin detaylı adres ve müşteri yorumları ile ilgili bilgi verilmektedir. Dilerseniz buradan o konuyu da inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Eko Paket ve Avantaj Paketlerde yapacağınız iptallerde Yakıt Harcı iade edilmemektedir. Ancak yapacağınız rezervasyon değişikliklerinde uçuşa 2 saatten daha fazla varsa ödediğiniz Yakıt Harcı kesintisiz iade edilmektedir. 2 saatten az süre kalan durumlarda ise geri iade yapılmamaktadır.
 • Uçak Bileti Ekstra Paketlerde uçuşa 2 saat kalana dek yapılacak iptal ve değişikliklerde herhangi bir ücret kesintisi yapılmadan bilet için ödediğiniz ücret aynen size iade edilmektedir. Bu durumlarda değiştirdiğiniz biletinizin kapsadığı hizmetler yeni biletinize taşınmayacaktır ve size para iadesi yapılacaktır.
 • Bu durumda Uçak Bileti bilet tarihi değiştirme ücreti ödemezsiniz ancak yeni alacağınız biletinizin ücreti eskisinden pahalı ise aradaki farkı ödemeniz gerekecektir. Uçuşa 2 saat kalana dek yapılacak iptal işleminde yalnızca hizmet bedeli geri ödenmeyecektir. Eğer uçuşa 2 saatten az bir süre kaldıysa ve Ekstra paketli biletinizi iptal etmek ya da değiştirmek istiyorsanız size yalnızca havaalanı vergileri geri verilecektir.
 • Uçak Bileti Yurt Dışı Uçuşları’nda tarih değiştirme ücreti, İç Uçuşlara göre farklılık göstermektedir. Kampanya, Süper ve Flex sınıflarındaki biletlerde yapılacak değişikliklerde uçuşa 2 saatten az varsa hiçbir ücret iadesi yapılmayacaktır. 72 saat ile 2 saat arasındaki değişikliklerde ise Kampanya sınıfı için 25 Euro kesilir. Bu kesinti Süper ve Flex sınıfı için 50 Euro’dur. 72 saatten fazla zaman olduğunda yapılacak değişikliklerde ise Kampanya sınıfı biletlerden 20 Euro kesilir.
 • Diğer iki sınıftan ise 45 Euro kesilir. İptal ve iade talebi istenilen Yurt Dışı uçuşlarında Kampanya ve Süper sınıflarında zamana bakılmaksızın geri ödeme yapılmaz. Flex sınıfı biletlerde ise 6 saatten az zaman kalan uçuşlar için geri iade yapılmamaktadır. Uçuşa 6 saatten fazla zaman olduğu durumlarda iptal isteğinizin ne kadar önce olduğuna göre 65 veya 85 Euro kesinti yapılır.

Sık sık planlarınızı değiştirmek ve beraberinde aldığınız biletleri değiştirmek zorunda kalıyorsanız Uçak Bileti Flex‘e göz atabilirsiniz. Uçak Bileti Flex sınırsız değişiklik hakkıdır. Bilet ile beraber alınabilen bu özellik sayesinde aldığınız biletlere esneklik kazandırabilirsiniz. Böylece uçuşa 2 saatten fazla süre kalan uçuşlarda biletlerinizi ek bir ücret ödemeden değiştirebilirsiniz. Değişiklik yaptığınızda yeni uçuşunuza da Flex özelliği taşınmış olur. Yeni uçuşun Flex ücreti ile eski uçuşunuzun Flex ücreti arasında değişiklik olduğu durumlarda fark sizden tahsil edilmektedir.

Bilindiği gibi Uçak Bileti havayolları telefon numarası şeklinde birçok internet sitesinde telefon numaraları yer almaktadir. Fakat bunların birçoğu güncel numaralar olmadığından dolayı Uçak Bileti havayolları müşterileri telefonla bilgi almak için çok fazla zaman kaybetmektedirler. En güncel telefon ve şube bilgilerini bu internet sitesi aracılığı ile kolayca bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Pegasus Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

Pegasus Ücretsiz Müşteri Hizmetleri : 0850 250 67 77 Türkiye’de ve Dünya’da teknolojinin gelişmesi hiç şüphesiz birçok alanda hayatımızı kolaylaştırdı. Bu kolaylık aynı zamanda ulaşım alanında da kendisini fazlasıyla hissedilebiliyor. Örnek vermek gerekirse, Türkiye’de bundan çok değil 10 sene öncesine kadar bir şehirden diğer bir şehire gitmek için ortalama 15 ile 24 saat arasında otobüs yolculuğu çekmek zorunda kalıyorduk.  Günümüzde böyle bir durum söz konusu değil. Eskiden şehirler arası yolculuklar böyle sürmesine rağmen, yurtdışı seyahatler bir hayli zor olmaktaydı. Pegasus ücretsiz müşteri hizmetleri ile yurtiçi ve yurtdışı seyahatleriniz artık çok daha kolay. Yapmanız gereken tek şey, Pegasus ücretsiz iletişim hattı 0850 250 67 77‘yi aramak ve yapmak istediğiniz işlemi belirtmek.  Dünya’nın hemen hemen bütün noktalarına uçak seyahati ile gitmeniz artık mümkün. Durum öyle bir hal aldı ki, uçak yolculuğu eskiden lüks bir seyahat aracı sayılmasına rağmen, günümüzde sıradan bir hal almış durumdadır. İstanbul Pegasus İletişim İstanbul’da Pegasus Havayolları’nın uçak biletini […]

Kayseri Uçak Bileti Ofisi İletişim

Kayseri İletişim : 0850 302 54 93 Havayollarının ucuz uçak bileti kampanyasından faydalanarak seyehate çıkmaya ne dersiniz? havayolları İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından kalkarak yurtiçinde Ankara, Bodrum, Trabzon, Antalya, İzmir ve Dalaman’a uçmaktadır. Ayrıca Ankara Esenboğa havalimanından kalkışlı Bodrum ve Trabzon’a ulaşım sağlamaktadır. Kayseri telefon numarası olan 0850 302 54 93 No’lu telefonu arayarak en uygun uçak biletinizi alarak bir sonraki seyehatinizi şimdiden planlayabilirsiniz. Kayseri Pegasus İletişim Bilgileri Kayseri Pegasus Telefon (0850) 302 54 93 Kayseri Pegasus İletişim (0216) 456 97 11 Pegasus Bilet Erteleme  (0232) 988 10 17 Pegasus Bilet Alma Telefon (0850) 840 48 31

Samsun İletişim

Samsun İletişim : (0850) 302 54 93 Bilet Erteleme : (0850) 840 48 31 Bilet Hattı : (0216) 456 97 11 Bilet Değişikliği Birçok havayolları yolcusunun korkulu rüyası iade ve bilet değişikliği işlemleri artık parmaklarınızın ucunda, Uçak Bileti ile bilet işlemlerinizde değişiklik yapmak sadece Uçak Bileti Samsun İletişim (0850) 302 54 93 aramanızla gerçekleşecek kadar kolay.

1 Yorum Yapıldı

 • hasan çakır

  Uçak bileti telefon için hizmet olanaklarımız içinde sıcak yemek servisinden tutunda dondurma ikramlarımıza kadar her şey bulunmaktadır.

  Yolculuğunuzun uzun ya da kısa olması sizlere vereceğimiz ikramları için bir önem teşkil etmiyor.
  Tatiliniz için izne ayrılmadınız mı?

  Sunexpress bilet tarihinizi belirlemediniz mi? Sizleri önemseyen ve sunduğu imkanlarda ayrıcalıklı olduğunuzu hissettiren hava yolu şirketi Sunexpress ile uçuşun tadını çıkaracaksınız. Uçak Bileti Bilet Değişikliği Nasıl Yapılır

  Uçak bileti yolculuklarınız da konfor ve hizmetten ödün vermeyenlerin bir numaraları uçuş şirketi Sunexpress ile hala tanışmadınız mı?

Yorum Yaz