Ana Sayfa » Anadolu Jet Uçak Bileti » Çağrı Merkezi İletişim

Çağrı Merkezi İletişim

Çağrı Merkezi : (0850) 302 54 93

Bilet Açığa Alım : (0850) 840 48 05

Uçak Bileti Değiştirme : (0850) 840 48 31

trabzon ucuz uçak bileti
trabzon ucuz uçak bileti

Uçak Bilet tarihi değiştirme bazı Havva yollarını tercih eden uçak bileti yolcuları için çeşitli sorunların beraberinde geleceği anlamına gelebilir. yolcularına sunulan ayrıcalıkları, uçak bileti tarihinin değişiminde de göstermiş ve uçak yolculuğunuz adına oluşabilecek engellerin en aza indirilmesi hedef alınmıştır.

telefon, Dünya gelininde hizmet veren hava yollu şirketleri arasında yolcularının konforunu ve kısa sürede yolculuğunu tamamlaması adına bütün ayrıntıları gözden geçirerek, özel fırsatları karşımıza getirmiştir. Müşteri Hizmetleri İletişim yolculuklarınızda tercih edeceğiniz firmalar, gelişen teknoloji ile artış göstermiş olsa da hizmet olanakları değerlendirildiğinde sadece birkaç hava yollunun müşteri memnuniyetini esas aldığı saptanmıştır.

Antalya telefon Seferlerinde müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veren , uçak biletini değiştirmek isteyen misafirlerine de bu noktada kolaylıklar sağlamıştır. Uçak biletini bir telefonla iptal etmek veya tarih değişikliği yapmak havayolları iletişim ile mümkün. Misafirlerinin sadece iyi gününde değil kötü günlerinde de yanlarında olan , olası aksilikler nedeniyle ertelenen veya öne alınan bilet tarihlerinde gereken titizliği göstermektedir. 0216 456 03 83 telefon numarası ile müşteri temsilcimiz ile kısa yoldan irtibata geçebilir, uçak biletinizi dilediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz.

yurt dışı yolcularına özel fırsatlarından haberdar mısınız? Timatic, yurt dışına seyahat edenlere vazgeçilmez kolaylıklar sağılıyor. İhtiyacınız olan tüm evrak bilgilerinin yalnızca tek bir adresten sağlanıyor olmasını istemez misiniz? yok artık dedirtecek fırsatlar Timatic ile sizleri bekliyor. Sebebi ne olursa olsun yurt dışı seyahatlerinizde en güncel bilgiler ile yurt dışında evrak eksikliği nedeniyle mağdur kalmanızı önleyen , uçak biletlerinizdeki değişiklikleri de sorunsuz halletme olanaklarını sizler ile buluşturuyor.

İzmir telefon yurt dışı seyahatlerinizin konforlu adresi ucuz uçak bileti telefon, yolculuk sırasında oluşabilecek aksaklıklardan ötürü yolcularına gereken tazminatın ödeneceğini belirtmiştir. Yurt dışına seyahat eden uçakların uçuş aksaklıkları, yolcu konforunu engelleyeceğinden gerekli tazminatın tarafından karşılanacağı bilgisi verilmiştir. Yolcularına konforlu seyahatin sözünü veren havayolları malatya telefon, oluşan aksaklıklardan kendini sorumlu tutmakta ve yolcu hakları kapsamında gereken her şeyi yapmaktadır.

Konforlu uçuşun vazgeçilmez adresi fırsatlarından yararlanmak için tek yapmanız gereken 0216 456 03 83 telefon numarası ile bizlere ulaşmanız olacaktır. Yolcularına sunduğu geniş hizmet olanakları ile Türkiye’nin sayılı hava yolları arasında hizmet veren , uçak içi konforun bir numaralı adresini oluşturuyor. yolcuları için geçerli olan imkanlardan birisi de Denied Boarding… Denied Boarding yurt dışındaki sayılı ülkelerden kalkış yapan uçaklarımız için geçerli olmaktadır.

Denied Boarding, ayrıcalığından faydalanmak için konfirme biletinizin olması veya konfirme biletini önceden ayırttırmış olmanız gerekecektir. Overbooked uçuşlarına, yer sıkıntısı veya başka nedenlerden dolayı kabul edilemeyen konfirme biletli yolcularımızın farkı ile Denied Boarding, olanaklarından faydalanacağını unutmamanızda fayda var.

hava yollarının telefon numarası uçuş iptalleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle gerçekleştirilmektedir. Bu gibi durumlardan ötürü yolculuklarını gerçekleştiremeyen misafirlerine sunduğu fırsatlar bitmek bilmiyor…

konfirmeli yolcularına sunduğu fırsatlar arasında uçağın uzun gecikme ve uçuş iptali durumlarında gerekli havayolları yolcu tazminatı ve konforuyla ilgili hizmetler sisteminden faydalanabilecek olmasıdır.

Misafirlerine konforlu yolculuk imkanları sunan , konfirme biletine sahip yolcuların indirim ve kampanyalardan faydalandığı takdirde tazminat fırsatlarından yararlanamayacağını belirtmiştir. Bu gibi durumlarda konfirme ayrıcalıklarından yararlanmak adına indirim kuponlarınızı bu biletleriniz de kullanmamanızı tavsiye ediyoruz.

Konfirmeli uçak biletinizde ki tarih değişikliği için de tuşlamanız gereken numara 0216 456 03 83. Yurt içinde ve yurt dışında tercih edin, havayolları farkını yolculuğunuz boyunca hissedin. Uçuşlarınız hava yolları ile daha ayrıcalıklı ve konforlu geçsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir