Anasayfa » Pegasus Uçak Bileti » Samsun Pegasus İletişim

Samsun Pegasus İletişim

Samsun Pegasus İletişim : (0850) 302 54 93

Pegasus Bilet Erteleme : (0850) 840 48 31

Pegasus Bilet Hattı : (0216) 456 97 11

pegasus samsun iletişim

pegasus samsun iletişim

Pegasus Bilet Değişikliği

Birçok havayolları yolcusunun korkulu rüyası iade ve bilet değişikliği işlemleri artık parmaklarınızın ucunda, Pegasus ile bilet işlemlerinizde değişiklik yapmak sadece Pegasus Samsun İletişim (0850) 302 54 93 aramanızla gerçekleşecek kadar kolay.

Şirketimiz siz değerli yolcularımızın her durumda internetten işlem yapabilmesinin zorluklarını hesaba katarak bilet değişikliği işlemlerini mümkün olduğunca kolaylaştırmak istemiş ve 0850 302 54 93 numaralı bilet değişikliği hattı hizmetinize sunmuştur. Tek yapmanız gereken bu numarayı rehberinize kaydetmek ve gerektiğinde sadece aramak. Şirketimiz yenilik, hızlı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile sektörün öncülerinden olmaya devam edecek. Pegasus çağrı merkezi ile İyi uçuşlar dileriz.

Pegasus Havayolları İletişim Kimdir

Sabancı ailesine ait Esas Holding’a ait olan şirketimiz Kasım 2005 yılında ilk uçuşunu yapmıştır. Daha eskiyi merak edenler için ise; Aer Lingus, Net Holding ve Silkar Yatırım tarafından 1990’da kurulmuştur. Sloganımız “Uçmanın Kolay Yolu”dur ve yukarıdaki telefonla alacağınız hizmet gibi size sayısız kolaylıklarla dolu hizmet sunmaktan guru duyarız.

Hayatı kolaylaştırmak ilk hedeflerimizdendir. Ayrıca uygun fiyatlı, herkesin cebine hitap edebilen bilet fiyatlarımızla da ilk akla gelen firmayız diyebiliriz. Uygun fiyatlarımızın yanı sıra kaliteden de ödün vermeden hizmetlerimiz devam etmektedir.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Bizi Nerelere Götürebilir

Düşük maliyetli biletlerimiz ile dünyanın bir çok noktasına seyahat edebilirsiniz, Avrupa Ülkeleri, Orta Doğu Ülkeleri, Kafkas Ülkeleri, Rusya başta olmak üzere 72 nokta ve 30 ülke ile oldukça geniş bir yelpazeye sahibiz.

Samsun pegasus iletişim

Samsun pegasus şubesi

Pegasus Samsun şubesi

Samsun Pegasus İletişim
3 (60%) 1 vote

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*