Anasayfa » Yurtiçi Uçak Bileti » Ordu- Giresun Pegasus Çağrı Merkezi

Ordu- Giresun Pegasus Çağrı Merkezi

Türk Hava Yolları Telefon :  (0216) 606 0 650

Pegasus Hava Yolları Telefon : (0216) 606 0 653

Anadolu Jet Hava Yolları Telefon : (0216) 606 15 62

Atlas Global Hava Yolları Telefon : (0216) 606 15 62

Sunexpress Hava Yolları Telefon : (0216) 606 43 25

Pegasus Bilet Değişim Telefon : (0850) 302 54 93

pegasus ucuz uçak bileti telefon

pegasus ucuz uçak bileti telefon

 

Pegasus Havayolları Bilet Değişim Telefon Numarası

Pegasus Havayolları Bilet Değişim Telefon Numarası

 Pegasus Hava Yolları geçtiğimiz hafta Ordu-Giresun Havalimanı’na ilk seferini yaparak, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Ordu-Giresun arasındaki uçuşlarını başlatmıştı.

Halihazırda İzmir’den Ordu-Giresun Havalimanı’na İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı aktarmalı uçan Pegasus Havayolları, haftada 3 kez Ordu-Giresun’a direkt uçacak.

11 Aralık tarihinden itibaren Pazartesi, Salı ve Cuma günleri sabah saatlerinde İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan yapılacak ilk Ordu-Giresun Havalimanı seferi aktarmasız olarak gerçekleşecek.

Ordu-Giresun Havalimanı’ndan yapılacak direkt İzmir uçuşu ise saat 12.15 seferinde gerçekleşecek.

pegasus stuttgart uçak bileti

pegasus stuttgart uçak bileti

Ordu-Giresun Havalimanı’nın daha aktif hale getirilmesi planlanıyor. Türk Hava Yolları, Anadolu Jet Hava Yolları, Sunexpress Hava Yolları, Atlas Global Hava Yolları ve Bora Jet Hava Yolları başta olmak üzere birçok hava yolu şirketi bölge üzerinde daha yoğun bir hava trafiği uygulayacağının sinyallerini veriyor.

Ordu- Giresun Pegasus Çağrı Merkezi
3.7 (74.29%) 7 votes

Popüler Kelimeler:

3 yorumlar

  1. Bu fırsatlar kaçmaz sizlerde Pegasus ile uçak seyahatinizi harika tatiller ile sonlandırın. Detaylı bilgi edinmek ve Pegasus ayrıcalıklarından yararlanmak için 0216 606 43 20 telefon numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır.

    Yolcularına ek koltuk imkanları da sunan Pegasus çeşitli sorunlardan ötürü iki koltuk talep eden misafirlerini inanılmaz indirim fırsatları ile buluşturuyor.

    Sizler daha konforlu uçak seyahatlerine adım atasınız diye ek koltuk alanlara dev indirim fırsatları da bekliyor. Ek koltuk alımları çeşitli sağlık sorunlarından olabildiği gibi kırılabilir ve değerli eşyaların muhafazası içinde gerekli olabilmektedir. Şanlıurfa Pegasus Telefon

    Değerli eşyalarımı yanımdan ayırmam diyorsanız, ek koltuk fırsatlarımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ek koltuklarımıza kırılabilecek olan eşyalarınızı da uçak seyahatlerinize dahil edebileceksiniz.

    Kendi uçak koltuğunuzun yanında ek bir koltuk daha talep ediyorsanız, bu koltukta taşıyacağınız eşyaların bazı özel nitelikleri taşıması gerekiyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*