Havayolları Uçuş Değişiklik Hattı

Havayolları Uçuş Değişiklik Hattı : (0216) 456 97 11

Havayolları Bilet Değişim Hattı : (0850) 840 48 31

Atlas Global Promosyonlu Bilet Hattı : (0216) 456 03 83

Anadolu Jet Havayolları Ekonomik Bilet Hattı : (0216) 606 43 20

 


Antalya-İstanbul seferini yapacak olan uçağın uçuşunda yaşanan yaklaşık 12 saatlik rötar yolcuları çileden çıkardı. Polisle tartışan bazı yolcuların sinir krizi geçirdi.

Antalya-İstanbul seferini yapacak olan uçağın uçuşunda yaşanan yaklaşık 12 saatlik rötar yolcuları çileden çıkardı. Polisle tartışan bazı yolcuların sinir krizi geçirdiği iddia edildi. Aksamaya ve sefer iptaline hava muhalefeti ile Sabiha Gökçen Havalimanındaki bakım onarım çalışmalarını sebep gösteren firma, aynı gece 3 bin 675 yolcunun mağdur olduğunu duyurdu. Atlas global havayolları ucuz bilet hattı.

Edinilen bilgiye göre, saat 21:40’ta Sabiha Gökçen Havalimanı’na inmek üzere havalanacak olan Antalya-İstanbul uçağının uçuş saati, Atatürk Havalimanı’na yıldırım düşmesi ve bütün uçuşların Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa Havilamına aktarılması sebebiyle 23:15’e çekildi. Ancak daha sonra uçuş saati 00:05’e, ardından da 05:00’e alındı. Ertelemeler sonucu gerilen yolcular, havayolu yetkilileriyle tartıştı. Uçak Bileti Havayolları İzmir Promosyonlu Bilet Hattı

Tartışmanın büyümesi üzerine havayolu şirketi yolcuları otellere yerleştirilebileceğini söyledi. Ancak otellere geçişin uzun sürecek olması ve sabah 05:00 uçağı için tekrar havalimanına geleceklerini düşünen yolcular bu teklifi kabul etmedi. Ancak yine uçuşları saatinde gerçekleşmeyen yolcular havalimanında beklerken Uçak Bileti Havayollarına ait başka bir uçağın 06.00’da İstanbul’a uçtuğunu öğrenince tartışma yeniden alevlendi.

Aprona çıkarak kapının önünde eylem yapan yolcuları polis ve Uçak Bileti Havayolları görevlileri ikna etmeye çalıştı. Daha sonra bir uçağa bindirilen yolcular, 1,5 saat bekledikten sonra uçağın arızalı olduğunun söylenmesi üzerine çileden çıktı. İddiaya göre bazı yolcular sinir krizi geçirdi ve başka havayollarına ait uçaklarla İstanbul’a gönderildi. Akşam 21:40’ta havalanması planlanan uçağın yolcuları ise, kavgaya varan tartışmalar sonrasında 09:50’de yine Uçak Bileti Havayollarına ait bir uçakla İstanbul’a uçabildi. Yolcuların, havayolu şirketinin iade bilet teklifini kabul etmeyeceği ve tazminat davası açmaya hazırlandıkları öğrenildi. Uçak Bileti Yurtiçi Ucuz Bilet Hattı

HAVAYOLU ŞİRKETİ: “HAVA MUHALEFETİ UÇUŞ İPTALLERİNE SEBEP OLDU”

Konuyla ilgili olarak Uçak Bileti Havayolları’ndan yapılan açıklamada ise, iptallerin hava muhalefeti sebebiyle yaşandığı bildirildi.
Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nin, bu yağışlardan dolayı İstanbul hava sahasındaki trafiği yavaşlatması, uzun gecikmelere sebebiyet verdiği belirtilen açıklamada, havayolu şrketine ait 14 uçuşun iptal edildiği kaydedildi.

Aynı zamanda, 4 Mayıs 2015’ten bu yana İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda pist bakım ve onarım çalışmaları yapıldığına dikkat çekilen açıklamada, söz konusu çalışmalardan dolayı Sabiha Gökçen pistinin dün gece de bakım için kapandığı, bu kapalılık nedeniyle, 12 uçuşun inişinin gerçekleştirilemediği ve 5 uçuşun karşı meydanlarda bekletilmesi zorunluluğu doğduğu ifade edildi. Ucuz Uçak Bileti Satın Al

Açıklamada şöyle denildi: “Dünkü yağış nedeniyle, misafirlerimizin mağdur edilmemesi amacıyla sadece düne mahsus olmak kaydıyla, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İşletmesi’ne (HEAŞ) kapalılık süresi ile ilgili esneklik yapılması veya bugüne özel olarak çalışmanın durdurulması talebinde bulunulmuş, ancak tüm ısrarlarımıza rağmen olumlu cevap alınamamıştır. Bu sebeple şirketimiz uçuşlarında 3 bin 675 misafirimizin mağduriyeti söz konusu olmuştur. ” Promosyonlu uçak bileti hattı.

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]

5 yorumlar

 1. Ucuz uçak bileti satın aldığımızda bilet değişiminde fiyat farkı daha yüksek çıkıyor. Keşke bununla ilgili de yetkili arkadaşlar ilerleyen zamanlarda bir çalışma yapsalar..

 2. Bilet değişimi aslında havayoluna hiçbir maliyeti olmayan bir durum. Ama nedense yolculardan ekstra ücret talep ediliyor.

  Bu durum türk hava yolları ve anadolujet havayolları’nda yok ama Uçak Bileti ve sunexpress havayolları’nda çok fazla oluyor genelde.

  Belirli bir ücret kesin ona kimsenin itirazı yok zaten de 100 tl’lik bir bilette neden 50 tl kesinti yapıyorsunuz. Birde bu durum bilet değişikliğinde geçerli, iptallerde sadece 16 tl iade vermek nedir.

  Zaten bilet değiştirdiğimizde yine sizden başka bir bilet almıyormuyuz, müşteri memnuniyeti falan hiç mi önemli değil sizin için.

  Bir de insanlar sizin o aldığınız fiyat farkına 1 gün çalışıyorlar en az. Para bu kadar kolay kazanılmıyor. Şikayetvar ve daha bildiğim bütün sitelerde bu konu ile ilgili dünya kadar şikayet olmasına rağmen hiçbir yetkili bu konuyla ilgilenmiyor.

  Neden fazla ücret alınıyor kendileri bile bilgimiyorlar. Bildikleri tek birşey var, biz zaten paramızı almışız üste bu kadar daha para ödemezseniz değiştirmeyiz anlayışı..

  Yazık, çok yazık..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating