Antalya Ucuz Uçak Bileti Hattı

Antalya Ucuz Uçak Bileti Hattı : (0242) 988 01 66

İzmir Ucuz Uçak Bileti Hattı : (0232) 988 10 17

İzmir Uçak Bileti Bilet Değişim Hattı : (0232) 988 12 98

Gaziantep Ucuz Uçak Bileti Hattı : (0342) 988 01 61

Şanlıurfa Ucuz Uçak Bileti Hattı : (0414) 988 01 61

Uçak Bileti  Havayolları Bilet Değişim Telefon Numarası
Uçak Bileti Havayolları Bilet Değişim Telefon Numarası

Antalya Ucuz Uçak Bileti Sorgulamak İsteyenler

Antalya ucuz uçak biletleri bulmak istiyorsanız tam doğru adrestesiniz. Çünkü yaz sezonunun başlamasıyla Antalya şehrine akın edecek yabancı ve yerli turistler uçak biletlerinin de yükselmesine sebep olmaktadır. İlkbahar ve yaz mevsiminde  Antalya uçak bileti almak isteyenler hangi hava şirketinin daha uygun fiyata uçuş seferi düzenlediğini öğrenmek mümkün. Hatta bir tık ötenizde. Ziyaret edeceğiniz www.thybayii.com internet adresinden bütün Antalya uçak seferlerinizi önünüze serilecek ve sizde size hitap eden Antalya ucuz uçak biletine sahip olabileceksiniz.  Antalya uçak biletinizi elinizdeki imkânlar doğrultusunda önceden ayırtmak sizin için daha avantajlı olacaktır. www.thybayii.com sitesinden hem biletinizi satın alabilir hem de biletinizle ilgili her türlü işlemleri halledebilirsiniz.   Antalya uçuş seferlerini sorgulamak ve karşılaştırmak senin elinde.  En güvenilir en kaliteli bir şekilde size hizmet veren sitemizden alacağınız uçuşlar Antalya havalimanına olacaktır. Şehir merkezine 10 km uzaklıkta yer alan bu havalimanına yılda yaklaşık 20 milyon kişi girip çıkmaktadır. En ucuz uçak bileti.

Antalya Havalimanı Türkiye’nin en aktif hava trafiğine sahip olan ikinci havalimanıdır. Bir yıl boyunca Antalya’ya milyonlarca yabancı turist akın etmektedir. Türkiye’nin yurtdışına açılan en işlek kapılarından biri olarak adlandırsak yalan olmaz. Kent merkezinin 10 km doğusunda mevcut konumunu almış olan Antalya Havalimanı 2011 yılında Avrupa’nın En İyi Havalimanı ödülüne sahip olmuştur. Maltepe onur air şubesi telefon numarası.

Antalya Havalimanı’na Ulaşım Nasıldır?

Toplu Taşıma araçları ile: Antalya Büyükşehir Belediye’sinin otobüs seferlerinden yararlanarak 600 numaralı otobüsü takip etmelisiniz. 30 dakikada bir gelen misafirlerini  Antalya Havalimanı’ndan kentin merkezine taşıyan bir otobüs bulabilirsiniz.

Havaş servisi ile: Toplu taşıma araçlarından yararlanabileceğiniz gibi Havaş servislerinden de yararlanabilirsiniz. Antalya Havalimanı’ndan kentin merkezine servisin tam saatlerini, nerelerde yolcu alıp indirdiğini ve ücretleri hakkında en genel bilgileri  Havaş Antalya internet sayfasından öğrenebilirsiniz. SunExpress havayolları promosyonlu uçak bileti hattı.

Ayrıca Antalya Havalimanın iç ve dış hatlar terminalinin önünde 7 gün 24 saat bekleyen taksiye atlayıp merkeze doğru yol alabilirsiniz.

Antalya’nın İklimi ve Bitki Örtüsü Nasıldır?

Bu şehrin yaz ayları sıcak ve kurak, kış mevsimi ise bol yağmur yağışlı ama ılık geçer. Tam anlamıyla Akdeniz iklimini burada yaşarsınız. Tabi dağlarında kayak yapabilecek kadar da kar yağmaktadır. Akdeniz ikliminin bitki örtüsü olarak bilinen maki her yeri sarmış durumdadır. Sağlık açısından da oldukça yararlı olan Antalya’nın kızılçam ve karaçam ağaçları içinde kurulmuş muhteşem dağ evleri vardır. Makilerle çam ormanlarından başka bol bol meşe ağaçlarına da rastlarsınız burada.  Uçak Bileti havayolları antalya satış ofisleri.

Antalya’da Görülmesi Gereken Yerler

Antalya Arkeoloji Müzesi, Kaleiçi, Perge Antik Kenti, Düden Şelaleleri, Manavgat Şelalesi, Göynük Kanyonu, Büyük dev Antalya Akvaryumu, Hadrian Kapısı, Adrasan ve tüm ilçeleri gezip görebileceğiniz harika yerlerdendir.

Antalya ucuz uçak bileti sorgulama kenti o kadar güzel bir tatil cennetidir ki… Eşsiz denizi ve doğal güzellikleri ile hem yerli hem de yabancı turistlerin göz bebeği olmuştur. Akdeniz iklimin bütün avantajlarını şehirde bulabilmeniz mümkün.  Antalya ziyaretinizde sizi büyüleyecek olan şeylere aman dikkat! Deniz, kum ve güneş üçlüsü sizi sizden almasın. Ayrıca Kaleiçi Bölgesi’ni, Perge Antik Kenti’ni, Manvgat Şelalesini, Düden Şelalesi’ni mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Antalya’da Yemek Kültürü Nasıldır?

Türkiye’nin tüm yörelerinin yemeklerini bu şehirde bulmak mümkündür. Hem iç Anadolu’nun hem Doğu’nun hem Karadeniz’in hem ege yemek kültürünü… Hepsini bulmak mümkün… Ama tüm bunların yanında Akdeniz kültürü de hâkimdir. Antalya’da geleneksel lezzetler kategorisinde sayabileceğimiz yemekler: göce çorbası, domates cilvesi, yarma tarhana çorbası, burani, softalar aşı, , hibeş, testi kebabı, kabak tatlısı, alafaşı, pelize, kirkitle ve bestel  gibi çeşitli lezzetler mevcuttur. Uçak Bileti telefonu.

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating