Mersin Uçak Bileti Satış Noktaları

 • Mersin Silifke Uçak Bileti Telefon (0216) 456 97 11

 • Mersin Merkez Atlasjet Şubesi Telefon (0216) 456 03 83

 • Mersin Türk Hava Yolları Telefon Numarası (0216) 456 9 711

 • Mersin Sunexpress Satış Noktası (0216) 456 0 383

atlas-jet-kartalTürkiye’nin 81 şehrinden 33 kod numarasıyla hatıralan mersin uçak bileti, yüzölçümü 15.853 kilometre² ve 2012 senesi nüfus sayımına göre toplam 1.682.848 kişilik nüfusa sahip olan ve daha önceki isimi İÇEL Uçak Bileti şubesi telefon numarası olan MERSİN atlasjet şubesi telefon numaraları şehiri doğusunda Adana, batısında Antalya, kuzeyinde Niğde, Konya ve Karaman şehirleri, güneyinde ise Akdeniz ile çevrili olup, Taşlık Kilikya’nın tümünü ve Ovalık Kilikya’nın Berdan Çayı havzasını kaplar.

Kuzeyden Toros dağlarının en yüksek tepelerine kadar uzanan yaylaları içine alıp, doğu Akdeniz süresince güney batıya doğru uzanır. Dağlarla kaplı alanlar kratase, eosen, miosen ve pliosen tortularından mersin merkez türk hava yolları şubesi ibaret kireç taşı tabakalarından, ovalar ise IV.vakitte başlamış olan alüvyon birikmesiyle oluşmuştur.

Şehirdeki Toros Dağları genç dağlardır. Toroslar’ın Mersin mersin atlasjet satış şubesi bölümünde kalan bölümü Bolkar Dağları ismini alır. Bolkarların en yüksek yeri 3524 metre ile Medetsiz Tepesi’dir.

Orta Toroslar’ın geçit verebilen yeri Gülek Boğazıdır(1050 m.). İkinci ehemmiyetli geçit ise Mut kazası yakınlarındaki Sertavul Geçidi’dir. Şehir’de birkaç set gölünden başka göl yoktur. Silifke uçak bileti satış acenteleri Akgöl, Keklik Gölü ve Paradeniz gölleri deniz irtibatlı olduklarından suları tuzlu olup, bol balık yaşamaktadır.

Nebat örtüsü ekseriyetle Akdeniz abuhavanına uyum mersin anadolujet şubesi telefon numarası sağlayan maki’dir. Defne, Yabani Zeytin, Keçi Boynuzu, Mersin, Zakkum, Böğürtlen ve Kuşburnu’dur.

100-1000 m. arasında Meşe, 100-1200 m. arasında Kızılçam, 1500 m. Karaçam ve 2000 m. yüksekliklerde Sedir ve Ardıç Ağaçları bulunur.

Turistik bir şehir olan MERSİN’E bağlı kazalar şunlardır: Akdeniz atlasjet mersin satış noktaları telefon, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Gülnar, Erdemli, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus , Toroslar ve Yenişehir’dir.

ucuz uçak bileti

Mersin’in akarsuları Deliçay, Efrenk Deresi (Müftü), Tece Deresi ile batıda Lamas çayı ile Mezitli çayından ibarettir. Anamur’da Dragon Çayı, Tarsus’ta Berdan Çayı, ve tarihe şahitlik etmiş olan onur air mersin satış noktası Silifke’de Göksu Nehri şehrin ehemmiyetli akarsularındandır. Şehir, deniz-kum-güneş üçlemesinin dışına çıkarak, alternatif turizm çeşitlerini sunmaktadır.

İnanç , Yayla, Trekking, Rafting, Yamaç paraşütü, Su sporları, Kayak, Dağcılık gibi. Dağlara çıkıldıkça değişik abuhavalar yaşanmakla birlikte, kıyı şeridinde tipik Akdeniz abuhavası karar sürer; başka bir deyişle yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçer. Şehrin takriben 108 kilometre uzunluğunda kumsal plajları vardır.

Adana’dan 69 kilometre, Antalya’dan 487 kilometre ve Konya’dan 348 kilometre uzaklıkta olan Mersin merkezi yeni ve çağdaş bir liman şehridir.Büyük şehirlerle demiryolu ve karayollarıyla Uçak Bileti havayolları satış noktaları mersin merkez erişim yapılırken, yabancı limanlarla da gemi seferleriyle irtibatlıdır. Sene süresince Mersin ile Gazimagosa arasında düzenli araba vapuru seferleri vardır.

Mersin’in modern bir şehir olması sebebiyle, turistler burada kalmakta ve Mersin’i Kapadokya, Güney doğu Anadolu Batı Akdeniz ve Kıbrısa, geçiş merkezi olarak seçmektedirler.

 • Mersin Atlasjet Şubesi Telefon

 • Mersin Türk Hava Yolları Telefon

 • Mersin Anadolu Jet Telefon

 • Mersin Uçak Bileti Satış Ofisi Telefon Numarası

Makaleyi Oyla
[Total: 2 Average: 1.5]

2 yorumlar

 1. adana Uçak Bileti telefon

  Sevdiklerinizle unutulmaz uçak yolcukları yapmanız adına Uçak Bileti sizlere gereken bütün hizmet olanaklarını sunuyor.

  Uçak seyahatlerinizde koltuk konforlarından tutuda ses yalıtımına kadar her şeyin düşünülmüş olmasını istemez misiniz? Uçak yolculuklarınızda ses kirliliğinden ötürü kulaklığınızı yanınızda götürmenize gerek kalmayacak.

  Düşük maliyetlerde yüksek kaliteli hizmet olanaklarını sizler ile buluşturan Uçak Bileti seyahat planlarınız da daima yanınızda olmayı amaçlıyor. Satın aldığınız biletleriniz de değişiklik yapmak istiyorsanız internet sitemize ve çağrı merkezimize ulaşmanız yeterli olacaktır.

  En uygun uçak biletini nereden alacağım? Diye düşünüp site site dolaştığınız günleri geride bırakın. 0216 606 43 20 çağrı merkezimiz sizler adına her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor.

  Uçak Bileti telefon sizlere şaşırtıcı fiyatlar karşılığında yok artık dedirtecek hizmet olanakları sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Overall Rating

Hemen Ara!
Online Bilet Al