Etiket Arşivi:atlas jet ucuz uçak bileti

THY İndirimli Bilet Hattı
0 (0)

   İsteyen vatandaşların söz konusu kampanyadan faydalanabileceğini vurgulayan Akalın, “Başbakanımızın müjdesini verdiği kampanyayı uygulamaya başladık. 2 kişiden 9 kişiye kadar aynı soyadını taşıyan aile mensupları, THY indirimli uçak bileti ile seyahat ettiği takdirde yüzde 20’lik indirim sunma imkanına sahibiz.

Gerek acentelerimizde gerekse THY ofislerinde indirimli biletleme yapabiliyorlar” şeklinde konuştu. Akalın, THY’nin, uçuş korkusu yaşayanlar için İstanbul’da pilot ve psikologlar eşliğinde eğitim programları düzenlediğini ve uçuş korkusu yaşayanların söz konusu programa başvurabileceğini de sözlerine ekledi.

Devamını Oku »

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]

Atlas Jet Antalya Bilet Alma Telefon
0 (0)

Atlas Jet Antalya Bilet Alma : (0216) 606 43 20

Uçak Bileti Antalya Bilet Alma : (0850) 840 48 31

THY Antalya Bilet Alma : (0216) 606 11 53

Anadolu Jet Antalya Bilet Alma : (0216) 606 12 35

Sunexpress Bilet Alma : (0216) 456 97 11

Genel yayın organizasyon aracılığı ile yapılan araştırmada 2013 senesi en çok kayıp verilen sene ilan edildi. 2013 senesinden önce 1972 yılında en fazla kayıp verilen yıl olmuştu. 

Uçak Bileti alo bilet hattı
Uçak Bileti alo bilet hattı

AVUSTURALYA’LI QUANTAS EN GÜVENLİSİ

AirlineRatings.com tarafından yapılan 2013 yılının en güvenli hava yolu şirketleri sıralaması geçtiğimiz yılın başında açıklanmıştı. İnternet sitesi, hava yollarının jet motorlarını kullanmaya başladığı 1950 yılından bu yana ölüm vakası meydana gelmeden kaydettikleri uçuş süresini gözönüne alarak hava yolu şirketlerine 7 yıldızla (en güvenli) 1 yıldız (hiç güvenli değil) arasında puan verdi. Listenin birinci sırasında ise Avustralya hava yolu şirketi Quantas oldu. Uçak Bileti stuttgart uçak bileti telefon numarası.

TÜRK ŞİRKETLERİN PUANLARI YÜKSEK

Yedi yıldızla ilk 10’a giren diğer hava yolları ise alfabetik sıralamaya göre şöyle: Air New Zealend, All Nippon Airways, Cathay Pacific Airways, Emirates, Etihad Airways, Eva Air. Royal Jordanian, Singapore Airlines ve Virgin Atlantic. Dünyadaki 448 hava yolu şirketinden 137’si güvenlik açısından yedi yıldız aldı.

Atlasjet ucuz uçak bileti satın alma telefon. Özel havayolu şirketlerinden Uçak Bileti , Onur Air, SunExpress ve Corendon Havayolları da 7 yıldız alarak ‘en güvenli’ ler arasına girmeyi başardı. Türk Hava Yolları ile Atlasjet ise 6 yıldız aldı. Güvenlikte 1 yıldız alarak dünyanın en kötü hava yolu olan şirketler ise Kazakistan Scat, Afgan Kam Air ve Surinam Bluwing şirketleri oldu.

BU YIL YEDİ ÖLÜMLÜ KAZA YAŞANDI

Airasia uçağından önce bu yıl yedi ölümlü kaza yaşanırken, 762 kişi hayatını kaybetmişti. Bu düşüşte tüm yolcuların hayatını kaybettiği anlaşılırsa bu yıl, 1.014 kişinin öldüğü 2005’in ardından en fazla ölümün yaşandığı yıl olacak. Diğer taraftan da en az uçak kazasının yaşandığı yıl. Anadolu jet promosyonlu uçak biletleri telefon numarası.

KAZA ORANI HER GEÇEN YIL AZALIYOR

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’nin verilerine göre 2009 yılında kaza oranı 1 milyon uçuşta 0.67 iken bu rakam Eylül 2014 itibarıyla bir milyonda 0.22 seviyesine geriledi. Tabii bu sadece birliğe üye 250 şirketi kapsayan veriler.

İstanbul indirimli Uçak Bileti uçak bileti biletall telefon numarası. Uçak kazaları her zaman haber niteliği daha fazla olan kazalardır. Uluslararası Sağlık Örgütü verilerine göne her yıl trafik kazalarında toplam 1.24 milyon kişi hayatını kaybediyor. Bunun karşılığında havacılık tarihinin en ölümcül yılı ise 3.346 kişinin hayatını kaybettiği 1972 yılı olarak gösterildi.

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]