Uçak Bileti Değişim Telefonları

Bora Jet Bilet Değişim Telefon : (0850) 840 48 31

SunExpress Bilet Değişim Telefon : (0216) 606 43 20

Uçak Bileti Bilet Değişim Telefon : (0216) 606 11 53

THY Alo Bilet Hattı Telefon : (0216) 606 12 35

Anadolu Jet Uçak Bileti Telefon : (0216) 456 97 11

Sabiha Gökçen Uçak Bileti Telefon : (0216) 456 03 83

Londra-pegasus-Ucak-Bileti
Londra-pegasus-Ucak-Bileti

Unico Sigorta-BoraJet Hava Yolları işbirliği kapsamında, Borajet yolcularına özel sağlık sigortası yapılacak.  Protokol Unico Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu ile Borajet Havayolları Genel Müdür Yardımcısı Onur Akgül tarafından imzalandı.

Borajet Haberleri- Unico Sigorta’nın Borajet müşterilerine özel hazırladığı Seyahat Sağlık Sigortası ürünleri, tüm Dünya, Avrupa ve Türkiye & KKTC olmak üzere 3 farklı pakette sunuluyor.

Üsküp Ucuz Uçak Bileti Telefon Tüm Dünya uçuşlarını kapsayan paket kapsamında 24 Saat acil yardım ve danışma hizmetleri, 60.000 Euro’ya kadar hastalık ve kaza sonucu acil tıbbi yardım masrafları, 5000 Euro’ya kadar seyahatin iptali/değişikliği masrafları ve 3500 Euro’ya kadar bagaj kaybı ve hasarı masrafları karşılanıyor.

Avrupa uçuşlarını kapsayan paket kapsamında ise 24 saat acil yardım ve danışma hizmetleri, 40.000 Euro’ya kadar hastalık ve kaza sonucu acil tıbbi yardım masrafları, 3000 Euro’ya kadar seyahatin iptali/değişikliği masrafları ve 2500 Euro’ya kadar bagaj kaybı ve hasarı masrafları temin ediliyor.

Türkiye & KKTC için hazırlanan özel paket de 24 saat acil yardım ve danışma hizmetleri, 1000 TL’ye kadar hastalık ve kaza sonucu acil tıbbi yardım masrafları, 500 TL’ye kadar seyahatin iptali/değişikliği masrafları ve 2500 TL’ye kadar bagaj kaybı ve hasarı masraflarını karşılıyor.

“Yeni projeler geliştireceğiz”

BoraJet Havayolları ile imzalanan işbirliği protokolünü değerlendiren Unico Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu; “Geçtiğimiz yıl yaklaşık 180 milyon kişinin havayolunu tercih ettiğini gördük. 100 milyon yolcunun iç hatlarda, yaklaşık 80 milyon yolcunun ise dış hatlarda uçuş yaptığı bir durumda seyahat sağlık sigortasının ne denli önemli olduğunu gördük. Çünkü yolculuğu planlarken konaklama ve ulaşımın yanı sıra önemli olan bir diğer konu da seyahat sağlık sigortası.

Unico Sigorta olarak Türkiye’nin seçkin havayollarından biri olan Borajet Havayolları müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak bir hizmete imza atarak birbirinden farklı ancak ihtiyaçları karşılayacak olan ve erişimi kolay bir ürün ortaya çıkardık. Müşterilerinin iş hacmine katkıda bulunan ve yaşadığı sorunlara çözüm getiren bir marka olarak sektördeki mevcut tecrübemizi inovatif vizyonumuzla birleştirerek güçlü markalarla ayrıcalıklı ve özel projeler geliştirmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Borajet’ten bir “ilk” daha

Borajet Havayolları Genel Müdür Yardımcısı Onur Akgül ise Borajet’in farkı, kaliteli hizmet ve yeniliklere öncülük ettiğini vurgulayarak, “Bu anlaşmayla Borajet, ‘misafirleri’ olarak gördüğü yolcularına bir ilk daha sunuyor. Unico Sigorta’nın hazırladığı paketler Borajet Havayolları’nın internet sitesinden hem bilet satın alırken hem de direkt olarak satın alınabiliyor” diye konuştu.

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Overall Rating

Hemen Ara!
Online Bilet Al