Uçak Bileti Ucuz Uçak Bileti Telefon

Uçak Bileti Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0850) 840 48 31 SunExpress Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 43 20 THY Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 11 53 Anadolu Jet Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 12 35 İnsan hayatında bazı anlar vardır ki asla unutulmaz. O unutulmayan anılardan biri de ilk uçak bileti seyahatidir. Aslında otobüs yolculuğu ile seyahat edenler için çokta farklı bir deneyim olmasa bile, bilmeniz gereken bazı bilgileri sizler için araştırıp aşağıda sıraladık. İste o seçeneklerden bazıları ; Özel havayolu şirketlerinin sayısının hızla artması ile birlikte, rekabetin getirmiş olduğu fiyatlar anlık olarak bütün uçuşları görme ihtiyacını doğurmuştur. Havayolu seyahatini tercih eden yolculardan bazıları, uçak bileti karşılaştırma sitelerini kullanırken, bazı kullanıcılar ise sadece havayolu firmasının en ucuz uçak bileti sattığını düşünerek sadece havayolu firmasının internet sitesinden uçak bileti sorgulama yaparak biletini satın almaktadır. Durum böyle olunca, karşılaştırma siteleri de rekabet edebilmek için bazı durumlarda […]

3 Dk Okuma Süresi 2 Kez Okundu
Varsayılan Görsel

Uçak Bileti Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0850) 840 48 31

SunExpress Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 43 20

THY Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 11 53

Anadolu Jet Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 12 35

Uçak Bileti BarselonaUcakBileti

Uçak Bileti BarselonaUcakBileti

İnsan hayatında bazı anlar vardır ki asla unutulmaz. O unutulmayan anılardan biri de ilk uçak bileti seyahatidir. Aslında otobüs yolculuğu ile seyahat edenler için çokta farklı bir deneyim olmasa bile, bilmeniz gereken bazı bilgileri sizler için araştırıp aşağıda sıraladık.

İste o seçeneklerden bazıları ;
Özel havayolu şirketlerinin sayısının hızla artması ile birlikte, rekabetin getirmiş olduğu fiyatlar anlık olarak bütün uçuşları görme ihtiyacını doğurmuştur.
Havayolu seyahatini tercih eden yolculardan bazıları, uçak bileti karşılaştırma sitelerini kullanırken, bazı kullanıcılar ise sadece havayolu firmasının en ucuz uçak bileti sattığını düşünerek sadece havayolu firmasının internet sitesinden uçak bileti sorgulama yaparak biletini satın almaktadır.

Durum böyle olunca, karşılaştırma siteleri de rekabet edebilmek için bazı durumlarda havayolundan bile daha düşük fiyat vererek yolcuları kendi sitesine çekmeye çalışmaktadır.

Ucuz uçak bileti satın alırken dikkat edilmesi gereken kurallardan bir tanesi, aradığınız parkurda hizmet veren bütün firmaları fiyatları ve saatlerini anlık olarak karşılaştırarak sizlere göstermesidir.

Bagaj hazırlığı için;

Uçak yolculuğu yapacaksanız en önemli kurallardan bir tanesi de bagaj ağırlığınız ve bagajınıza koyacağınız eşyalarınızdır.
Yurtiçi uçuşlarda Uçak Bileti , türk hava yolları, anadolu jet, atlas global ve sunexpress havayolları‘nın bagaj hakları genelde ekstra bir durum olmaz ise 15 kg’dır.
Bütün havayolları bu bagaj sınırı aşıldığı taktirde yolcusundan ekstra ücret talep etmektedir.

Bu ekstra talep Uçak Bileti havayolları dışında diğer havayollarından alındığında havalimanında son dakikada alınan ücretle, daha önceden alınan ücret arasında fark yoktur.

Uçak Bileti havayolları‘nda ise, daha önceden bagaj almak çok daha avantajlıdır. Örneğin daha önceden aldığınız bagaj hakkınızın, kilo başına 4 tl gibi bir rakam öderken, havalimanında son dakikada alınan bagaj ücretine ise bu rakamın orlama 2-3 katı fiyat farkı ödeyerek alabilirsiniz.

Unutmamanız gereken bir konu da havayolunun gelirlerinin hepsi sadece uçak bileti satışından değil, bagaj satışı ve uçak bileti değişiminden gelen gelirlerdir.

Türk hava yolları‘nda ve anadolu jet havayolları’nda, atlas global havayolları’nda uçak bileti değiştirdiğinizde uçuşa 1 günden fazla bir zaman var ise, ödemiş olduğunuz bilet fiyatı ile yeni istediğiniz uçak biletinin fiyatı arasındaki farkı ödersiniz.

Uçak Bileti , sunexpress, onur air ve bora jet havayolları’nda ise bu durum biraz daha farklıdır.

Örneğin Uçak Bileti havayolları’nda bilet değişiminde ekonomi sınıfından alınmış bir bilette değişiklik yapmak istediğiniz bilet ile sizin biletiniz arasındaki fark dışında ortalama fazladan almış olduğunuz biletin fiyatının yarısını da ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Pegasus Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

Pegasus Ücretsiz Müşteri Hizmetleri : 0850 250 67 77 Türkiye’de ve Dünya’da teknolojinin gelişmesi hiç şüphesiz birçok alanda hayatımızı kolaylaştırdı. Bu kolaylık aynı zamanda ulaşım alanında da kendisini fazlasıyla hissedilebiliyor. Örnek vermek gerekirse, Türkiye’de bundan çok değil 10 sene öncesine kadar bir şehirden diğer bir şehire gitmek için ortalama 15 ile 24 saat arasında otobüs yolculuğu çekmek zorunda kalıyorduk.  Günümüzde böyle bir durum söz konusu değil. Eskiden şehirler arası yolculuklar böyle sürmesine rağmen, yurtdışı seyahatler bir hayli zor olmaktaydı. Pegasus ücretsiz müşteri hizmetleri ile yurtiçi ve yurtdışı seyahatleriniz artık çok daha kolay. Yapmanız gereken tek şey, Pegasus ücretsiz iletişim hattı 0850 250 67 77‘yi aramak ve yapmak istediğiniz işlemi belirtmek.  Dünya’nın hemen hemen bütün noktalarına uçak seyahati ile gitmeniz artık mümkün. Durum öyle bir hal aldı ki, uçak yolculuğu eskiden lüks bir seyahat aracı sayılmasına rağmen, günümüzde sıradan bir hal almış durumdadır. İstanbul Pegasus İletişim İstanbul’da Pegasus Havayolları’nın uçak biletini […]

Kayseri Uçak Bileti Ofisi İletişim

Kayseri İletişim : 0850 302 54 93 Havayollarının ucuz uçak bileti kampanyasından faydalanarak seyehate çıkmaya ne dersiniz? havayolları İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından kalkarak yurtiçinde Ankara, Bodrum, Trabzon, Antalya, İzmir ve Dalaman’a uçmaktadır. Ayrıca Ankara Esenboğa havalimanından kalkışlı Bodrum ve Trabzon’a ulaşım sağlamaktadır. Kayseri telefon numarası olan 0850 302 54 93 No’lu telefonu arayarak en uygun uçak biletinizi alarak bir sonraki seyehatinizi şimdiden planlayabilirsiniz. Kayseri Pegasus İletişim Bilgileri Kayseri Pegasus Telefon (0850) 302 54 93 Kayseri Pegasus İletişim (0216) 456 97 11 Pegasus Bilet Erteleme  (0232) 988 10 17 Pegasus Bilet Alma Telefon (0850) 840 48 31

Samsun İletişim

Samsun İletişim : (0850) 302 54 93 Bilet Erteleme : (0850) 840 48 31 Bilet Hattı : (0216) 456 97 11 Bilet Değişikliği Birçok havayolları yolcusunun korkulu rüyası iade ve bilet değişikliği işlemleri artık parmaklarınızın ucunda, Uçak Bileti ile bilet işlemlerinizde değişiklik yapmak sadece Uçak Bileti Samsun İletişim (0850) 302 54 93 aramanızla gerçekleşecek kadar kolay.

0 Yorum Yapıldı

Yorum Yaz