Anasayfa » Pegasus Uçak Bileti » Pegasus Yurtiçi Uçak Bileti Alma Telefon

Pegasus Yurtiçi Uçak Bileti Alma Telefon

Pegasus Yurtiçi Bilet Alma Telefon (0216) 456 97 11

Pegasus Yurtdışı Bilet Alma Telefon (0216) 456 03 83

Thy Yurtiçi Bilet Alma Telefon (0216) 456 9 711

Atlasjet Yurtdışı Bilet Alma Telefon(0216) 456 0 383

pegasus-ucuz-ucak-biletimPegasus Hava Yolları‘ndan “Uç Uç Günleri”! Pegasus Hava Yolları, her ayın ilk Perşembe günü seçilen hatlarda Pegasus Plus üyelerine sunduğu geleneksel “Uç Uç Günleri”ne 2014 yılında da devam ediyor.

“Uç Uç Günleri” kapsamında biletlerini 02- 03 Ocak tarihlerinde alan Pegasus Plus’lılar, 15 Şubat 2014 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında Pegasus’un uçuş ağında bulunan 45 yurt dışı uçuş noktasına toplam ücret üzerinden %30 indirimle uçuyor

Ocak ayı Uç Uç Günleri’ni yakalamak için; Pegasus internet sitesi www.flypgs.com, misafirlerini bekliyor.

Pegasus’un çok kazandıran uçuş programı Pegasus Plus’a üye olmak için

Kartsız ve ücretsiz olmasıyla uçuş programlarına yepyeni bir yaklaşım getiren misafir sadakat programı Pegasus Plus, yeni yüzüyle yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Pegasus Plus’a Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adreslerinden ya da 7737’ye Ad, Soyad, TC Kimlik numaranızı göndererek üye olabilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş herkes, hiçbir ücret ödemeden Pegasus Plus üyesi olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus ucuz uçak bileti misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler.

Pegasus Plus üyeleri, üyeliklerinin başlangıç tarihinden 1 ay öncesine kadar olan, gerçekleştirilmiş uçuşlarından geriye dönük puan kazanabilirler. Üyeler, üyeliklerinin aktif olduğu süre içerisinde gerçekleşmiş olması koşulu ile ise geriye dönük 6 aylık periyotta gerçekleştirdikleri uçuşların puanlarını işleyebilirler.

Türk Hava Yolları uçak bileti satın alma işlemleri ve www.flypgs.com/plus internet sitesinden üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirler

Pegasus Yurtiçi Uçak Bileti Alma Telefon
Konu Puanları

Bir Yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*