Atlasjet Uçak Bileti Alma Telefon

Atlasjet Uçak Bileti Alma Telefon (0216) 456 97 11

Uçak Bileti Alo Bilet Hattı (0216) 456 03 83

Sunexpress Bilet Hattı Telefon (0216) 456 9 711

Türk Hava Yolları Uçak Bileti Alma Telefon (0216) 456 0 383

atlasjet-alobilethattiKama Nehri’nin güneyinde yer alan Nizhnekamsk’a gerçekleştirdiği seferlerle Atlasjet havayolları, hızla gelişen Zakamski bölgesinin de yeni uçuş alternatifi olmayı hedefliyor. Tataristan’ın en büyük sanayi bölgesi, aynı zamanda Rusya ölçeklerinde en önemli 3 bölgeden biri olan Zakamski bölge halkı, konforlu hizmetin dikkat çeken ismi Atlasjet alo bilet hattı ile 12 Ocak’ta buluştu. “Yolcusunu en çok seven havayolu” Atlasjet bilet telefon, Nizhnekamsk ile yurtdşında 8 destinasyona ulaşmış oluyor.

Nizhnekamsk’a uçan ilk Türk şirketi olan Atlasjet havayolları, 1. sınıf konfor, 3. sınıf fiyat mottosunu devam ettirerek seferlerini 126 Euro’dan başlayan fiyatlarla gerçekleştirecek.

Seferler, Çarşamba ve Pazar günleri İstanbul’dan Nizhnekamsk’a, Pazartesi – Perşembe günleri ise Nizhnekamsk’tan İstanbul’a olmak üzere Atatürk Havalimanı’ndan karşılıklı olarak düzenlenecek. Seferlerin gerçekleşeceği Atatürk Havalimanı’ndan İstanbul’daki merkezi tüm noktalara ulaşım çok kolay olacak, Anadolujet telefon numarası yakasında bulunan diğer havalimanına göre köprü trafiği derdi olmayacak, yolda saatler kaybolmayacak.

İstanbul’dan aktarmalı olarak İzmir uçak bileti telefon numarası, Bodrum ve Antalya’ya uçma imkanına sahip olan yolcular, ilerleyen günlerde Kıbrıs’a da aktarmalı uçmanın keyfini yaşayacak. Ayrıca 60’tan fazla yabancı havayolu ile interline anlaşması bulunan Atlasjet, Nizhnekamsk yolcularını sadece Türkiye’ye değil dünyanın her yerine bağlayacak.

Atlasjet alo bilet hattı’in uçuş yaptığı noktalara Nizhnekamsk’ı da eklemekten mutluluk duyduklarını belirten Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, “Nizhnekamsk’a başlattığımız uçuşlarımızla Zakamski bölgesinin yeni uçuş alternatifi olmayı hedefliyoruz. Atlasjet’in 1. sınıf kalite, 3. sınıf fiyat ayrıcalığını bölge halkına da yaşatıyor olacağız. Uçuşlarımızda yolcularımızı EkonomiPlus hizmetimizin yanı sıra Business Class hizmetimizle de buluşturacağız” dedi.

Atlasjet’in düşük maliyet konseptiyle değil, full hizmet konseptiyle hizmet veren bir havayolu olduğunu söyleyen Ersoy, EkonomiPlus hizmeti hakkında da bilgi verdi:

Atlasjet’te ekonomi class hizmeti yoktur, EkonomiPlus hizmetimiz vardır. Tüm filo uçaklarında yeni ve tamamı deri ile kaplanmış İtalyan tasarımı koltuklar ile sunulan EkonomiPlus hizmetimizde, 77 cm koltuk aralıkları, ücretsiz ikram edilen seçkin yiyecek ve içecek menüsü, online check in hakkı, 30 kg bagaj hakkı bulunmaktadır.”
Bussines Class hizmetlerine de dikkat çeken Ersoy, özelliklerini şöyle anlattı: “Atlasjet’in sunduğu gerçek business class hizmetidir, yani aradan bir koltuk çıkarılarak verilen bir hizmet değildir.

Tüm uçaklarımızda özel tasarlanmış deri koltuklar, 94 cm koltuk aralıkları, VIP araçlar ile terminalden uçağa transfer, leziz ikramlar ve geniş içecek menüsü, 40 kg bagaj hakkı sunuyoruz.”

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Overall Rating

Hemen Ara!
Online Bilet Al