Etiket Arşivi:thy kadıköy

İstanbul Kadıköy Uçak Bileti Satış Noktaları
3 (5)

  • Kadıköy Uçak Bileti Şubesi Telefon (0216) 456 97 11

  • Kadıköy Atlasjet Şubesi (0216) 456 03 83

  • Kadıköy Türk Hava Yolları (0216) 456 9 711

  • Kadıköy Onur Air Şubesi Telefon (0216) 456 0 383

sun-express-telefon-numarasiAtlasjet kadıköy şubesi telefon numarası ayrıldıktan sonra sürpriz bir şekilde Onur Havayolları’nın genel müdürlük koltuğuna oturan Sami Alan,52 gün sonra görevinden resmen ayrıldı. Alan, yaptığı izahta, kendisine verilen sözlerin tutulmadığını iddia etti.

Sami Alan’dan boşalan genel müdürlük koltuğuna, kadıköy onur air telefon uzun yıllar havacılık sektöründe değişik görevlerde bulunan Teoman Tosun geçti. Tosun, 3 sene kadar onur air uçak bileti telefon önce kapanma sürecine giren Best Havayolları’nda genel müdür olarak görev almıştı. Tosun, öncesinde ise FLY Havayolları  türk hava yolları kadıköy şubesi genel müdürlüğünü yapmıştı.

Onur Air’deki kariyeri çok kısa süren Sami Alan, öncesinde CEO anadolu jet kadıköy şubesi telefon numarası sorgulama olarak görev kadıköy Uçak Bileti şubesi telefon numarası yaptığı Atlasjet’te de 1 yıl çalıştı.  Alan, Atlasjet’e 2008-2012 yılları arasında görev yaptığı AnadoluJet’ten transfer olmuştu. Sami Alan, görevi bırakması sonrası yazılı bir izah yaptı.

‘VERİLEN SÖZLER TUTULMADI’

Yazılı açıklamasında, kendisine verilen sözlerin tutulmadığını öne süren Alan şunları kaydetti: “Ekim 2013 tarihinde büyük bir umutla ve tertemiz stratejik hedeflerle başlamış olduğum Onur Air alo bilet hattı telefon numarası görevine karşılıklı yapmış olduğumuz anlaşma ile bitirmiş bulunmaktayım.

Bunun nedeni; geçen kısa müddette bana verilmiş olan sözlerin tutulacağına olan inancımı kaybetmiş olmam ve benim sorumluluğum altında çalışmayı kabul etmiş olan 1650 arkadaşıma karşı kadıköy atlasjet satış acenteleri telefon numarası duyduğum yurtiçi uçak bileti sorgulama sayfası sorumluluktur Uçak Bileti kadıköy şubesi telefon numarası nedir. Ben bu arkadaşlarımın gelecek umutlarını, kadıköy türk hava yolları satış noktası telefon kişisel itibarımı ve kısa müddet için de olsa temsil ettiğim müessesenin müessesesel itibarını düşünerek suskun kalmak ve ileride vakiti geldiğinde ayrıntılı bir açıklama yapmak düşüncesinde idim.

Ancak bugün web sitelerine servis edilen haber Uçak Bileti havayolları alo bilet hattı çağrı merkezi nedeni ile bu kısa açıklamayı yapmaya karar verdim. Konuyla alakalı daha uçak bileti alo bilet hattı ayrıntılı açıklamayı ilerleyen tarihlerde yapacağım.”

Makaleyi Oyla
[Total: 5 Average: 3]
Hemen Ara!
Online Bilet Al