İndirimli Uçak Bileti

Thy Uçak Bileti Telefon :  (0216) 606 0 650

Uçak Bileti Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 0 653

Anadolujet Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 15 62

Atlas Global Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 15 62

Sunexpress Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 43 25

Antalya uçak biletine ihtiyaç duyan bir öğrenci, elbette ki ilk olarak uçuş firmalarının sunduğu indirimli fiyatları, promosyonlu ve kampanyalı koltukları gözetecektir. Özellikle Uçak Bileti Hava Yolları bu konuda gençlere çok yardımcı oluyor. Genellik 13-24 yaş arasında bulunan öğrencileri, öğrenciliklerini kanıtlamaları durumunda indirimli satış fiyatı uygulayan firmalar, bu fiyatları “özel ücretler” olarak adlandırıyor.

Öğrencilere eğitim bağlamında destek sunmayı hedefleyen firmaların iç hatlarda ve dış hatlarda yaptıkları indirimler kimi zaman büyük boyutlara ulaşabiliyor. Örneğin Atlas Global Hava Yolları ile bir öğrenci olarak yüzde altmış indirimle uçmak bütçenizi ne kadar rahatlatır? Herhalde bir öğrenciye, biletinin yüzde altmışını biz ödüyoruz diyen birileri, öğrencinin mutluluktan havaya uçmasına neden olacaktır.

Özellikle dış hatlardaki uzun yolculukların bilet fiyatları göz önüne alındığında, bu indirim oranı, binlerce liralık indirime sebep olabilir.
 Yüzde Altmışa Varan İndirimler… Ama Nasıl

trabzon ucuz uçak bileti
trabzon ucuz uçak bileti

Öğrenci uçak bileti fiyatları tıpkı diğer konular gibi firmadan firmaya değişiyor. Evet, kimi zaman yüzde altmışa varan indirimler var fakat nasıl? Bu sorunun cevabını vermek için firmaların kampanyalarını takip etmek gerekiyor. Kimse bize sen öğrencisin, sen indirimli uçacaksın demiyor.Sunexpress Hava Yolları.

Sadece belirli dönemlerde düzenlenen ve firmadan firmaya değişiklik gösteren kampanyalar öğrencilere indirimli uçma imkanı sağlıyor. Bu yüzden bir öğrencinin yapması gereken, her firmanın kampanyalarını ayrı ayrı takip etmek ve en uygun gelen firmadan bilet satın almak…

Bazı özel ve köklü firmalar öğrencilere sürekli indirim uygulaması yapabilmektedir fakat bu indirimler, cüzi indirimler olduğu için bütçenize çok da fazla katkı yapmaz. Ancak yine de, az da olsa daha hesaplı bir uçuş için en kötü bu firmaları tercih etmenizi öneririz.
Her Uçuşta Geçerli Değil
Bu düzenli indirimler yine her uçuşta geçerli olmuyor. Sabit öğrenci indirimi uçuşlarda geçerli olabilirken, bazı uçuşlarda bu indirim söz konusu değil. Yine bu konuda da en doğru bilgiyi, uçuş yapmayı düşündüğünüz firmanın internet sitesinden alabilirsiniz. Anadolujet Hava Yolları.

Firmalara göre değişen bu durumlar için bilgi alabileceğiniz en net mecralar, firmaların internet adresleri… Örneğin Türk Hava Yolları’nın sitesindeki “indirimler” sekmesi bu konuda size yardımcı olacaktır. Her firmanın internet sitesinde bu tarz bir sekme bulabilirsiniz.

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating