SunExpress En Uygun Bilet Hattı

SunExpress En Uygun Bilet Hattı : 0216 456 97 11

Uçak Bileti En Uygun Bilet Hattı : 0216 456 03 83

Atlas Global En Uygun Bilet Hattı : (0850) 840 48 31

Anadolu Jet En Uygun Bilet Hattı : (0216) 606 43 20

THY En Uygun Bilet Hattı : (0216) 606 11 53

Uçak Bileti İzmir Şubesi Telefon : (0232) 988 10 17

SunExpress İzmir Şubesi Telefon : (0232) 988 12 98

THY Antalya Şubesi Telefon : (0242) 988 01 66

 

Uçak Bileti  alo bilet hattı
Uçak Bileti alo bilet hattı

Uçak Bileti bodrum şubesi telefon. Temmuz ayında 15 yıldır Genel Müdürlük yaptığı SunExpress Hava Yolları Genel Müdürlüğü’nden ayrılacak olan Paul Schwaiger, Antalya Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (ANSİAD) konuğu oldu.

İş adamlarına “Antalya’nın önemli hemşehrisi: SunExpress’’ konulu sunum yapan ve 25 yıllık SunExpress’in gelişimini anlatan eski Genel Müdür Schwaiger, şirketin faaliyete başlamasıyla birlikte 1. Körfez krizinin başladığını anımsattı.

Hem Türk turizminin hem de SunExpress Hava Yolları’nın krizlerle büyüdüğünü ve geliştiğini belirten Schwaiger, şunları kaydetti: Atlas jet havayolları izmir satış yerleri.
‘’Türk turizmi ve SunE xpress Hava yolları olarak kriz dönemlerinde özverili çalıştık. Kriz üzerine kriz yaşadık. Krizlerle büyüdük. SunExpress 1990’da faaliyete başladı. O zaman Antalya Havalimanı çok küçüktü. Turistler binlerle ifade ediliyordu.

1. Körfez krizinde turist gelmiyordu. Atlasjet istanbul ucuz bilet telefon. Sadece ABD’li askerler dinlenmek için Antalya’ya geliyordu. Hem Antalya hem de biz SunExpress olarak krizlerle mücadele etmesini öğrendik. Pes etmedik. Antalya, şimdi yılda 12 milyondan fazla turist ağırlıyor. Antalya Mallarco’yu geçti. Antalya, şu an Avrupa’nın en büyük turistik havaalanı.’’

SunExpress’in Antalya’da ve diğer gittiği ve yatırım yaptığı yerlerde trend yakaladığını, bölgenin gelişimine katkı koyduğunu anlatan Genel Müdür Paul Schwaiger, SunExpress Hava Yolları şirketinin 1990’lı yıllarda charter firması olarak faaliyet gösterdiğini anımsattı. Türkiye’de özel havacılık faaliyetlerinin gelişmesiyle yaz aylarında Antalya’ya 250, kış sezonunda da 30 uçak şirketinin uçuş yaptığını anlatan Schwaiger, ‘’SunExpress, Antalya’da kış turizminin de gelişmesine katkı verdi’’ dedi. Uçak Bileti hürriyet mahallesi şubesi.

6 milyon yolcu

En uygun uçak bileti satın al. Antalya’da futbol, golf ve tenis spor tesisleri bulunduğunu ifade eden Paul Schwaiger, şöyle devam etti:
‘’SunExpress, sektörde krizlerle büyüdü ve güçlendi. İyi bir trend yakaladı.SunExpress Antalya’dan 15 ülkede 68 destinasyona haftada 330 uçuş yapıyor. Antalya’ya 6 milyon yolcu getiriyor. Ana pazarımız Almanya. SunExpress pazar lideri ve piyasa liderliğini de korumaktadır.’’ Kıbrıs promosyonlu uçak bileti telefon.

50 yeni uçak siparişi

Boing firması ile 40’ı kesin 10’u opsiyonlu olmak üzere 50 yeni nesil uçak siparişi verdiklerini, bunlardan birinin geçen günlerde filoya katıldığını ifade eden Schwaiger, Temmuz ayından itibaren de her ay olmak üzere bu yıl için 4 yeni uçağın filoya dahil olacağını kaydetti.

Yeni uçakların çevreye daha az zarar verdiğini ve karbon salınımının daha az olacağını, yeni nesil uçakların yolcular için daha rahat seyahat etme olanağı yarattığını anlatan Paul Schwaiger, şu anda 74 uçak ve 3 bin 200 çalışan istihdam edildiğini açıkladı.

1 milyar avroluk ciro

Geçen 2014 yılının SunExpress Hava Yolları açısından çok iyi geçtiğini anlatan Schwaiger, geçen yıl 1 milyar avro ciro elde ettiklerini söyledi. Schwaiger, şöyle devam etti:
“Seyahat pazarından iyi bir pay alamasaydık, kazanamasaydık bu yatırımları yapamazdık. Geçen yıl 1 Milyar Euro cro elde ettik. 2014 yılında, bugüne kadar en iyi yılımızı yaşadık. Uçak filomuz 74’e ulaştı. 3 bin 200 çalışan istihdam ediyoruz. Geçen yıl 7 milyondan fazla yolcu taşıdık. İstanbul Uçak Bileti şubesi çağrı merkezi.

SunExpress Almanya şirketi kurulduktan sonra Almanya’dan yolcu sayısı daha da arttı. İç hatlarda Anadolu Jet adına uçuş yapıyoruz. Bu sistemle Condor Hava Yolları ile de çalışıyoruz. 25 yılda Antalya nüfusunun 60 katı olmak üzere 63 milyon yolcu, 1,2 milyon ton bagaj taşıdık. Bu rakam 4 milyon adet güneş kremi demek.’’

SunExpress Hava Yolları şirketinin geleceğe çok iyi hazırlık yaptığını anlatan Paul Schwaiger, sözlerini şöyle tamamladı:
‘’SunExpress geleceğe çok iyi hazırlıklı. SunExpress geleceğini inşa etmek için altyapı çalışmalarına ağırlık verdik. Digital altyapısını güçlendiriyor. 70’den fazla tur operatörü ile işbiriliği yapıyoruz. Modern teknolojiye yatırım yapıyoruz. Bu altyapımızı güçlendiriyoruz. Çünkü Avrupa’dan getireceğimiz daha çok turist var. Antalya havaalanı Mallarco’dan da fazla yolcu alıyor. Antalya şu anda Avrupa’nın en büyük turistik havaalanı…’’ THY ucuz uçak bileti çağrı merkezi.

SunExpress’in yeni genel müdürü 

Lutfanhsa Hava Yolları şirketinde görev yapacak olan Paul Schwaiger, kendisinin ayrılmasının ardından, Avustrain Airlines AG şirketi CEO’luğu da yapan Jean Albrecht’in genel müdür olarak görev yapacağını, Albrecht’in Antalya’ya gelerek kendisine ev bile satın aldığını ve Antalya’da en az 5 yıl süre ile görev yapacağını sözlerine ekledi.

 

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating