Sunexpress Antalya İletişim


Sunexpress Antalya İletişim : (0242) 988 01 66

 

Uçak Bileti İstanbul Bilet Hattı : (0216) 606 11 53

 

Sunexpress Konak Bilet Hattı : (0232) 988 10 17

 

THY Alsancak Bilet Hattı : (0232) 988 12 98

 

sun-express-telefon-numarasiMerkezi Antalya’da bulunan Türkiye’nin en bilinen havayolu şirketlerinden bir tanesi olan Sunexpress havayolları’nın Genel Müdürü on beş yıllık kariyeri olan Sunexpress Genel Müdürlüğü hizmetini bırakarak, merkezi Avusturya Hava Yolları CEO’su Jaan Albrecht’e evrediyor. Uçak Bileti Barselona Bilet Hattı.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük havayolu firmalarından Türk hava yolları ve Lufthansa havayolları’nın ortak kuruluşu olan SunExpress, Temmuz ayı gerçekleştirilecek olan üst yönetim değişikliğine hazırlanıyor. SunExpress Genel Müdürü Paul Schwaiger’in görevdeki süresinin Temmuz ayının sonlarına doğru bitmesi nedeniyle, SunExpress Üst Yönetim Kurulu bugün yapılan olağan toplantısında Temmuz ayından sonra geçerli olmak üzere yeni Genel Müdür görevi için Avusturya Hava Yolları CEO’su Jaan Albrecht’i göreve getirme kararı aldı. Önceki SunExpress Genel Müdürü görevini yapmakta olan Schwaiger, hem SunExpress’teki, hem de SunExpress Havayollarının alt kuruluşu olan SunExpress Almanya’daki görevinden Temmuz ayında ayrılacağı açıklandı. Mersin Uçak Bileti Satış Noktaları.

SunExpress Havayolları Yönetim Kurulu Başkanlığında görev yapan Coşkun Kılıç ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Stefan Lauer konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Paul Schwaiger, yanlızca görevinde başarılı bir yönetici değil, aynı zamanda başarılı bir havayolu taşımacılığı şirketinin de en üst düzey yöneticisidir. Bununla birlikte Türkiye’nin ve Almanya’nın avrupadaki turizm sektörünün gelişiminde öncülük yapan bir liderdir. Bunun yanı sıra Yöntemi Kurulumuz, Jaan Albrecht gibi deneyimli ve insiyatif sahibi, kendini işine adamış ve adeta işine aşık bir yöneticiyi SunExpress’e kazandırmaktan da memnun olduğunu dile getirdi. Jaan, uzun süren Star Alliance ve Avusturya Hava Yolu CEO’luğu görevindeki başarılarından ve kazanımlarından dolayı Türkiye’de haklı bir saygınlığa ulaşmıştır.” Uçak Bileti En Uygun Uçak Bileti Sorgulama Çağrı Merkezi.

Jaan Albrecht Kimdir ?

Jaan Albrecht, havayolu yöneticiliği kariyerine ilk olarak Meksika havayolu şirketi Mexicana’da 18 yaşındayken adım atmıştır. Henüz o yaşlardayken pilot olarak göreve başlayan Jaan, geçen süre zarfında kariyer ve başarı basamaklarını hızla tırmanmıştır. Yönetim kadrosunda yer almadan önce geçen yirmi yıl boyunca ikinci kaptan, kaptan ve daha sonra da havayolu şirketinin 727’lerden oluşan filosunda başpilot olarak görevini sürdürmüştür. Albrecht, 10 yıl boyunca da Star Alliance’da CEO olarak görev sürdürmüştür.

Hem Meksika, hem de Alman vatandağşlığı bulunan başarılı CEO Jaan Albrecht, İspanyolca, İncilizce ve Almanca başta olmak üzere yaklaşık olarak 9 dil bilmektedir.

Makaleyi Oyla
[Total: 3 Average: 4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating