Atlas Global Antalya Ucuz Bilet Hattı

Atlas Global Antalya Ucuz Bilet Hattı : (0242) 988 01 66

 

İzmir SunExpress Promosyonlu Bilet Hattı : (0232) 988 10 17

 

Gaziantep Uçak Bileti Promosyonlu Bilet Hattı : (0342) 988 01 61

 

Şanlıurfa Uçak Bileti Promosyonlu Bilet Hattı : (0414) 988 01 61

 

atlasjet çağrı merkezi uçak bileti satın alma
atlasjet çağrı merkezi uçak bileti satın alma

Atlasjet Ukrayna yazdan itibaren Lviv ve Ukrayna’nın diğer şehirlerinden iç ve dış hatlarda sefer yapmaya başlayacak.  Atlasjet Ukrayna, Türkiye, Karadağ ve Mısır’ın ünlü tatil yerlerine de charter seferlerini düzenleyecek. Uçak Bileti tiflis promosyonlu bilet hattı.

Avrupa, BDT ve Güney Kafkasya dahil olmak üzere 30 hatta sefer yapma imkanına ve isteğine sahip olduğunu tasdik eden Atlasjet Ukrayna, Ukraynalılar tarafından talebi yüksek olan İtalya, İspanya ve Gürcistan’a da sefer düzenleyeceğini açıkladı.
Uluslararası seferler dışında Atlasjet Ukrayna’nın Lviv kenti haricinde Kiev, Odesa ve Harkiv’e de sefer yapacağı bildirildi. Trabzon ucuz uçak bileti telefon numaraları.

Seferlere 4 adet Airbus 320 uçak ile başlayacak Atlasjet Ukrayna, zamanla uçak sayısını 15’e çıkaracak.
15 Nisan tarihinde Atlasjet Ukrayna, Lviv, Kiev ve Odesa’dan çarter seferleri yapabilmek için Ukrayna Devlet Havacılık Servisi’ne gerekli belgeleri sundu. Atlasjet Ukrayna, öncelikli seferleri konusunda karar verip Devlet Havacılık Servisi’ne ilgili bilgileri sunacak.
Altyapı Bakanlığı ve Devlet Havacılık Servisi ise işlemlerin hızlı yapılmasını sağlayacağı belirtildi. Uçak Bileti bilet hattı telefon.
Atlasjet Ukrayna sayesinde Lviv’e daha çok yolcunun gelmesi ve ülkenin batı bölgelerinin turizm açısından daha da gelişmesi bekleniyor. Atlasjet Ukrayna’nın Lviv’de tam kapasite çalışmaya başlamasının yeni işyerleri ve yatırımlar anlamına geldiğini belirten Ukrayna Altyapı Bakanı Andrey Pivovarskiy, sivil havacılık ve genel olarak ekonominin kalkınmasını da teşvik edeceğini ifade etti.
Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating