Anasayfa » Etiket Arşivi: thy van uçak bileti

Etiket Arşivleri: thy van uçak bileti

Van Promosyonlu Uçak Bileti

Thy Van Bilet Hattı Telefon : (0216) 606 03 83

Uçak Bileti Van Bilet Hattı : (0216) 606 43 25

Sunexpress Van Bilet Hattı : (0216) 606 43 05

Uçak Bileti Bilet Değişim Hattı : (0216) 606 06 53

Uçak Bileti Havayolları İsim Değiştirme Telefon

Uçak Bileti Havayolları İsim Değiştirme Telefon

Hava yolu günümüzün en çok tercih edilen seyahat türü olma özelliğine sahiptir. Hava yolu ile seyahat etmenin bir çok avantajı bulunmaktadır. Kolay ve hızlı seyahat etmek bu avantajların başında gelmektedir.

Günün ilk veya son uçuşunu tercih etmek, seyahat sıklığının az olduğu dönemlerde uçak ile seyahat etmek, alternatif havayolu şirketlerini tercih etmek, uçak biletini aylar öncesinden almak, seyahat tarihlerini esnek tutmak, farklı havayollarından tek yön bilet satın almak bilet fiyatını ucuza getirme yöntemleri arasında yer almaktadır.

Promosyonlu bilet fiyatları diğer biletlere göre daha uygun fiyata satıldığı için sıklıkla tercih edilmektedir.

Bunun yanı sıra Thy, Uçak Bileti , Sunexpress ve daha birçok hava yolu şirketinin yaptığı promosyonlu uçuşlar yolcular için hava yolu ile seyahati cazip hale getirmektedir.

kıbrıs uçak bileti

kıbrıs uçak bileti

Öyle ki; bazen hava yolunu tercih eden yolcular otobüs biletinden daha ucuza uçak bileti bulabilmektedir.

Örnek vermek gerekirse; İstanbul – Diyarbakır arası otobüs yolculuğu tercih eden yolcular minimum 80 liraya bilet alıp 20 saat yolculuk yaparken, hava yolunu tercih eden yolcular 60 liraya kadar varan promosyonlu uçuşlarla 1 saat 10 dakika kadar kısa bir sürede kolaylıkla Diyarbakır’a ulaşabilmektedir.

Bunun gibi örnekleri çoğaltmak mümkündür.

Hızlı ve kolay yolculuklar için hava yolunu tercih eden yolcularımız hızlı ve konforlu yolculuğun tadını çıkarırken çok daha ekonomik uçabilmenin keyfine varıyor.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak için www.thybayii.com adresimizi ziyaret edebilir veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim : (0850) 840 48 05