Etiket Arşivi:Sunexpress kayseri telefon

Kayseri Ucuz Uçak Bileti
0 (0)

Thy Kayseri Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 03 83

Uçak Bileti Kayseri Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 43 25

Sunexpress Kayseri Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 15 62

Uçak Bileti UçakBileti Değişim Hattı : (0216) 606 43 05

Uçak Bileti En Uygun Bilet Hattı Telefon
Uçak Bileti En Uygun Bilet Hattı Telefon

Sitemiz aracılığı ile ülkemizde faaliyet gösteren tüm hava yolu şirketlerinden ucuz uçak bileti alma şansına sahip olmaktasınız. Yurt içinde ister İstanbul’a, ister Adana’ya, ister Ankara’ya, ister ise Van’a uçak seyahati yapıyor olun, tüm bilet ihtiyaçlarınız www.thybayii.com aracılığı ile karşılanmaktadır. Bahsedilen güzergahlara sefer düzenleyen Thy, Uçak Bileti , Atlas Global de dahil olmak üzere tüm hava yolu şirketleri, sistemimize dahil durumda bulunmaktadır.

Yapacağınız güzergah ve tarih seçimlerinin ardından, istediğiniz tarihte bulunan tüm seferler ve sefer düzenleyen tüm hava yolu şirketleri bir liste halinde size sunulacaktır. Göreceğiniz listeden tercihte bulunmak sizin takdirinize kalan işlemlerdir.

Listede hava yolu şirketi çeşitliğinin oldukça fazla olduğunu göreceksiniz. Bu durum size, kalitesine güvendiğiniz hava yolu şirketleri uçma imkanı da tanımaktadır.

Sadece ucuz ancak kalitesiz ve güvenli olmayan şirketlerin bir arada toplandığı sitelerden oldukça farklı olan bu sitede satın alımlarınızı da daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün olabilmektedir.

Uçak Bileti Hava Yolu Şirketleri

Yurt içerisinde faaliyet gösteren Anadolu Jet, Sunexpress, Türk Hava Yolları, Atlas Jet, Uçak Bileti , Onur Air ve Bora

THYTelefon
THYTelefon

Jet karşılaştırmalı ucuz uçak bileti bulma sistemimize dahil işletmelerdir.

Tek bir seçiminiz ile aynı güzergaha sefer yapan tüm bu hava yolu şirketleri, düşük bedelli bilet fiyatından, yüksek bedelli bilet fiyatına kadar bir sıralama içerisinde sizlere sunulacaktır. Bu listeden, dilediğiniz uçuştan bilet alma ya da rezervasyon yapma şansına sahip bulunmaktasınız.

Listelenen ilgili seferin yanında, o anda uçakta bulunan boş koltuk sayısı yer almaktadır. Bu sayede, bahsedilen bedelde uçakta yer olup olmadığını görme şansına da sahip olmaktasınız.

Kolay Uçak Bileti Satın Alma

Sitemizin içeriği temel mantık olarak, ihtiyaç sahiplerini yormayan, anlam karmaşasına yol açmayan, sade bir dil ile çalışma üzerine kurulmuştur. 24 saat boyunca işlemlerinizi güven içerisinde gerçekleştirebileceğiniz bir sisteme sahip bulunmaktayız.

Yapacağınız alış verişlerde, 3d güvenlik sistemi sayesinde koruma altında bulunmaktasınız. Sitemizin arayüzü oldukça kullanışlı olduğundan, bilet satın alımlarınızda çeşitli hatalara düşmeniz söz konusu olmaz.

İşleminizi kısa sürede halledebilir ve bunun yanında çeşitli bilgileri edinmek ya da karışıklıkları gidermek adına çağrı merkezimiz ile bağlantı da kurabilirsiniz. Sitemiz güvenli ve ekonomik uçuş için size her türlü fırsat ve kolaylığı sağlamaktadır.

Uçak Biletine Kolay Erişim

sun-express-telefon-numarasi   Kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeyen, www.thybayii.com özellik ile Türkiye’de uluslar arası ve ulusal hava yolu şirketlerinin resmi olarak uçak bileti satış ve rezervasyon işlemlerini gerçekleştiren bir sisteme sahip bulunmaktadır.

Belirli zaman aralıklarında düzenlemekte olduğumuz kampanyalar sayesinde, hava yollarına ait ekonomik uygun uçak biletleri satışı olanaklarından yararlanma imkanına sahip bulunmaktasınız.

Sunduğumuz bu hizmet, emsallerimiz ile aramızda oluşan farkın büyüklüğünü göstermektedir. Her zaman kaliteyi ve güveni ilkeli çalışmalarına yansıtan sistemimiz, müşterilerine kusursuz hizmet sunma politikasını daima ileriye götürmek maksadı ile çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam etmektedir.

Daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için www.thybayii.com adresimizi ziyaret edebilir ya da (0850) 840 48 05 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]

Sunexpress Kayseri Bilet Hattı
0 (0)

Sunexpress Kayseri Alo Bilet Hattı : (0850) 840 48 31

 

Atlas Jet İzmir Alo Bilet Hattı : (0232) 988 10 17

 

Uçak Bileti Kayseri Alo Bilet Hattı : (0216) 456 97 11

 

Anadolu Jet Kayseri Alo Bilet Hattı : (0216) 606 12 35

 

 

sun-express-telefon-numarasiKültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Turizm Fakültesi’ne devredilen “Seyyahinden Turizme Sergisi”nde yer alan asırlık broşürler, turizm kitapları ve diğer tanıtım materyalleri, eğitim amaçlı kullanılıyor. Atlas Jet antalya bilet alma telefon.

ERÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bakanlığın 50. kuruluş yılı anısına 2013 yılında hazırlatılan sergide, Türkiye ‘nin 150 yıllık turizm serüveninin anlatıldığını ve çok önemli tarihi değere sahip eserlerin bulunduğunu ifade etti. Online ucuz uçak bileti sorgulama.

İstanbul ve Ankara ‘da sergilendikten sonra eserlerin Bakanlık tarafından ERÜ’ye devredildiğini belirten Karamustafa, öğrencilerin aradan geçen zaman içerisinde turizmdeki gelişimi görebilmeleri ve geleceğe yönelik daha profesyonel bakabilmeleri için bazı dersleri sergideki materyalleri kullanarak işlediklerini anlattı.

Geleceğin turizmcilerini yetiştirme gayreti içinde olduklarını dile getiren Karamustafa, geçmişe yönelik tarihi dokümanların öğrencilerin ufkunu açması ve gelecekte daha güzel projeler geliştirebilmeleri adına önemli olduğunu vurguladı. Uçak Bileti havayolları alo bilet hattı.

Karamustafa, turizm eğitiminin uygulamalı olması gerektiğine dikkati çekerek, şunları kaydetti:

“Sergide 80-100 yıl öncesine ait, daha çok İstanbul’u anlatan kitaplar, tanıtım broşürleri, tanıtım kitapçıkları, afişler ve kullanılan sloganlar var. Turizme giriş, seyahat acenteciliği gibi dersleri sınıfta monolog şeklinde anlatmaktansa burada interaktif etkileşimli bir şekilde anlatıyoruz, öğrencilerin zihninde daha kalıcı oluyor. Bu derslerde teorik olarak anlattığımız unsurları sergide görebiliyorlar. Sergideki birbirinden önemli tarihi materyaller, öğrencilerimizin gelecekte iyi bir turizmci olabilmeleri için onlara rehber oluyor.” Maltepede uçak bileti satışı yapan acenteler telefon numarası.

 

– “Turizme yön verecek gençler yetiştiriyoruz”

Sergideki eserlerle öğrencilerin eski dönemlerde kullanılan dil, üslup ve anlatım şekillerini, pazarlama ve tutundurma faaliyetlerini, mesaj değişimini birebir görme imkanına kavuştuğunu anlatan Karamustafa, “Fakültemizde turizme yön verecek gençler yetiştiriyoruz. Bunu yaparken de öğrencilerimizin özellikle geçmişi iyi bilmeleri, o dönemlerde yaşanan gelişmelerden ders çıkarmalarını önemsiyoruz çünkü tarihi ve nereden geldiğini bilmeyenlerin geleceği planlaması da mümkün değildir” şeklinde konuştu.ucuz uçak bileti

Karamustafa, sergide 1958 yılında bir Amerikan ajansı tarafından hazırlanan 7,5 dakikalık Türkiye’nin ilk tanıtım filmi ile 1973 yılında Fransızlar tarafından hazırlanan 15 dakikalık ikinci tanıtım filminin de yer aldığını kaydetti. Uçak Bileti alo ucuz uçak bileti sorgulama çağrı merkezi.

ERÜ Turizm Fakültesi üçüncü sınıf öğrencisi Yeliz Çiftçi de “Hocalarımızın kitaptan anlattığı konuları birebir sergide gördüğümüzde aklımızda daha kalıcı oluyor ayrıca geçmişte turizm alanında ne tür çalışmalar yapıldığını görüp mezun olduğumuzda bu sektöre nasıl daha iyi katkıda bulunabiliriz bunun planlamasını yapabiliyoruz” diye konuştu.

 

 

 

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]