Atlas Jet İzmir Bilet Hattı

Atlasjet İzmir Ucuz Bilet Hattı : (0232) 988 12 98   Sunexpress Şanlıurfa Bilet Hattı : (0414) 988 01 61   Bora Jet Ankara Ucuz Bilet Hattı : (0312) 988 14 52   Uçak Bileti Gaziantep Ucuz Bilet Hattı : (0342) 988 01 61     Iraklı zagrosjet, borcuna karşılık el konulan ve Atatürk Havalimanı’nda bekletilen Airbus A-321 tipi uçağını mahkeme kararıyla geri aldı. Ancak ortaya çıkan ilginç bir detayda, Iraklı yetkililerin karardan 2 gün önce banka teminat mektubu hazırladığı ve mektupta ‘verilen ihtiyati tedbir kararı gereği’ ifadesinin yer aldığı dikkat çekti. Atlasjet ile Zagrosjet’in ortaklaşa yaptıkları uçuşlar Irak yetkilileri tarafından durdurulmuş, iki şirket arasındaki anlaşmazlık mahkeme koridorlarına taşınmıştı. Türk Hava Yolları ucuz uçak bileti telefon. Dün ortaya çıkan mahkeme kararının ardından, Havacılık Teknik A.Ş. (ATS Team) tarafından yapılan açıklamada, Iraklı şirketin uçaklarına teknik bakım ve servis hizmetleri verildiğini, buna karşılık söz konusu servisler nedeniyle Zagrosjet tarafından ödenmesi gereken ücretin ödenmediği, […]

4 Dk Okuma Süresi 2 Kez Okundu
Atlas Jet İzmir Bilet Hattı

Atlasjet İzmir Ucuz Bilet Hattı : (0232) 988 12 98

 

Sunexpress Şanlıurfa Bilet Hattı : (0414) 988 01 61

 

Bora Jet Ankara Ucuz Bilet Hattı : (0312) 988 14 52

 

Uçak Bileti Gaziantep Ucuz Bilet Hattı : (0342) 988 01 61

 

 

atlas-jet-kartalIraklı zagrosjet, borcuna karşılık el konulan ve Atatürk Havalimanı’nda bekletilen Airbus A-321 tipi uçağını mahkeme kararıyla geri aldı. Ancak ortaya çıkan ilginç bir detayda, Iraklı yetkililerin karardan 2 gün önce banka teminat mektubu hazırladığı ve mektupta ‘verilen ihtiyati tedbir kararı gereği’ ifadesinin yer aldığı dikkat çekti.

Atlasjet ile Zagrosjet’in ortaklaşa yaptıkları uçuşlar Irak yetkilileri tarafından durdurulmuş, iki şirket arasındaki anlaşmazlık mahkeme koridorlarına taşınmıştı.

Türk Hava Yolları ucuz uçak bileti telefon. Dün ortaya çıkan mahkeme kararının ardından, Havacılık Teknik A.Ş. (ATS Team) tarafından yapılan açıklamada, Iraklı şirketin uçaklarına teknik bakım ve servis hizmetleri verildiğini, buna karşılık söz konusu servisler nedeniyle Zagrosjet tarafından ödenmesi gereken ücretin ödenmediği, buna karşılık olarak uçağa el konulduğu belirtildi.

Iraklı şirket bu kararı mahkemeye taşıdı. Mahkeme de el konulan uçağın Iraklı şirket Zagrosjet’e geri iade edilmesine karar verdi. Mahkemenin geri iade kararının ardından, Havacılık Teknik A.Ş. tarafından yapılan açıklamada, Iraklı şirketin mahkemenin tedbir kararından 2 gün önce banka teminat mektubu hazırladığı ve mektupta ‘verilen ihtiyati tedbir kararı gereği’ ifadesinin bulunduğu belirtildi. Atlasjet havayolları uçak bileti satın alma telefon numarası.

“KAMUOYUNUN TAKDİRİNE BIRAKIYORUZ!”

Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

hazırlanmıştır! Teminat mektubunda, ‘verilen ihtiyati tedbir kararı gereği’ ifadesi yer almaktadır. Bu manidar durumun ne anlama geldiğini kamuyonunun yorumuna bırakıyoruz.”

“BU YANLIŞ KARAR DÜZELTİLMELİ”

Iraklı şirketin mahkeme kararından iki gün önce hazırladığı banka teminatının ortaya çıkmasının ardından, aynı gün mahkemeye itiraz ettiklerini belirten Havacılık Teknik A.Ş.’nin açıklamasında, “Durum öğrenilir öğrenilmez 12.2.2015 tarihinde mahkemeye itiraz edilerek, tedbirin kaldırılması talep edilmiştir. Taraflar arasındaki sözleşmeye göre yetkili mahkemenin İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri olmasına ve bunun mahkeme açışından bağlayıcı bir hüküm ifade etmesine rağmen Asliye Ticaret Mahkemesi itirazı görüşmek için 25.2.2015 tarihine duruşma günü vermiştir.

İzmir anadolujet havayolları bilet hattı. Duruşmaya kadar tedbirin durdurulması talebimiz ise 13.2.2015 tarihinde heyet tarafından görüşülmüş ve henüz sonuca bağlan(a)mamıştır. Kararı veren bu Mahkemea, taraflar arasındaki sözleşme uyarınca yetksiz bir mahkemedir. Buna rağmen mahkeme, ATS Team’in telafisi mümkün olmayacak zararlarına sebebiyet verecek şekildeki yanlış kararını düzeltmemektedir. Nihayetinde bu hataların maddi telafisi HMK’nın 46. maddesi gereği devletin sorumluluğunu doğuracaktır” denildi.

“MERKEZİMİZDE YASADIŞI ARAMA YAPTILAR”

Zagrosjet’in aldığı tedbir kararının ardından Havacılık Teknik A.Ş. tarafından uçağın Iraklı yetkililere teslim edildiği vurgulanan açıklamada şöyle denildi:

“13.2.2015’te uygulamaya konulmuş ve uçak, ATS Team tarafından kendilerine teslim edilmiştir. Uçağın motorunun alındığı yönündeki iddialar tamamen yalandan ibarettir. Uçak havalimanında açıkta park ettirildiğinden, soğuk havadan etkilenmemesi için bazı hassas parçaları güvenlik açısından kapalı ortamda muhafaza edilmiştir.

Uçak Bileti airlines promosyonlu bilet hattı. ATS Team’in yetkili kişisi teslim anında (Cuma günü öğleden sonra) olmadığından parçalar o anda teslim edilmemiştir. Zagrosjet ve avukatları 13.02.2015 (Cuma) günü saat 21.20’de icra müdürü ile ATS Team merkez binasına gelerek uçağın dokümanlarını almak bahanesiyle arama yapmak istemişlerdir.

Ucuz uçak bileti. Tüm uyarılara rağmen yasadışı yollarla arama yapmışlar ve çalışanları provoke eden tavırlar sergilemişlerdir. Kendileri hakkında suç duyurusunda bulunulacaktır. Sonuç olarak, bu denli ağır hukuksuzluğa tüm yetkili kurumlarımızın müdahale etmesini ve bu yasadışı duruma son verilmesini bekliyoruz.”

Benzer Yazılar

Uçak Bileti Uçak Bileti Telefon

Pegasus Uçak Bileti Telefon : (0216) 456 97 11 Pegasus Ankara Bilet Telefon : (0216) 606 4 320 Atlas Jet Uçak Bileti Telefon : (0850) 840 48 31 SunExpress Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 11 53 Anadolu Jet Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 12 35 THY Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 43 20 Uçak Bileti londra uçak bileti telefon. Petrol fiyatlarının düşmesine sevinemeyen havacılık sektörüne dolar kuru büyük darbe vurdu. Uçak Bileti Havayolları CFO’su Serhan Ulga’nın çözümü ise basit; “Yüzde 12’ye ulaşan kur maliyet artışına tek kurtuluş dolarla satmak. Zarardan korunmanın tek yolu bu.” dedi. HAVACILIK sektörü farklı zamanlar yaşıyor. Başta Avrupalı dev şirketler olmak üzere ABD dahil Euro’daki değer kaybından sıkıntılar var. Bir tarafta da düşen petrolfiyatları sektöre sürpriz oldu. Jet yakıtının gelecekteki kayıplarını önlemek için ‘hedge’ (belli bir fiyattan yakıt sözleşmelerini sabitlemek) kontratları yapan şirketler 40 dolara yaklaşan petrol fiyatı nedeniyle zararda. Uçak Bileti havayolları uçak […]

Mardin Uçak Bileti Bilet Hattı

Mardin Uçak Bileti Bilet Hattı : (0850) 840 48 31 Mardin SunExpress Bilet Hattı : (0216) 606 43 20 Mardin THY Bilet Hattı : (0216) 606 11 53 Mardin Anadolu Jet : (0216) 606 12 35 Mardin Atlas Jet Bilet Hattı : (0312) 988 14 52 Uçak Bileti Bodrum Şubesi – Mardin Ucuz Uçak Bileti Sorgulamak İsteyenler Bütün ucuz Mardin uçak biletleri fiyat karşılaştırma ve sorgulama seçenekleri ile www.thybayii.com’da. Niçin bu siteden ben Mardin ucuz uçak biletimi sorgulatmalıyım diye soruyorsanız el cevap: İlk olarak www.thybayii.com’ ekibi olarak sizlere en uygun fiyatta uçak bileti sunabilmek ve karşılaştırabilmek adına birçok havayolu şirketinin uçak biletlerini tarıyoruz. Bu uçak bileti satış ücretleri bilgilerini ekibimiz sizin sorduğunuz zamanda havayolu şirketlerinden alıp size aktarıyor. Giriş yaptığınız tarihlerdeki en uygun uçak biletlerini havayolu şirketinin hangisi daha uygunsa sizin için hemen sıralayabiliyor ve seçtiğiniz bir başka seçenekle karşılaştırabiliyor. Uçak Bileti havayolları son dakika uçak bileti satın alma telefonu. […]

Antalya Ucuz Uçak Bileti Hattı

Antalya Ucuz Uçak Bileti Hattı : (0242) 988 01 66 İzmir Ucuz Uçak Bileti Hattı : (0232) 988 10 17 İzmir Uçak Bileti Bilet Değişim Hattı : (0232) 988 12 98 Gaziantep Ucuz Uçak Bileti Hattı : (0342) 988 01 61 Şanlıurfa Ucuz Uçak Bileti Hattı : (0414) 988 01 61 Antalya Ucuz Uçak Bileti Sorgulamak İsteyenler Antalya ucuz uçak biletleri bulmak istiyorsanız tam doğru adrestesiniz. Çünkü yaz sezonunun başlamasıyla Antalya şehrine akın edecek yabancı ve yerli turistler uçak biletlerinin de yükselmesine sebep olmaktadır. İlkbahar ve yaz mevsiminde  Antalya uçak bileti almak isteyenler hangi hava şirketinin daha uygun fiyata uçuş seferi düzenlediğini öğrenmek mümkün. Hatta bir tık ötenizde. Ziyaret edeceğiniz www.thybayii.com internet adresinden bütün Antalya uçak seferlerinizi önünüze serilecek ve sizde size hitap eden Antalya ucuz uçak biletine sahip olabileceksiniz.  Antalya uçak biletinizi elinizdeki imkânlar doğrultusunda önceden ayırtmak sizin için daha avantajlı olacaktır. www.thybayii.com sitesinden hem biletinizi satın alabilir hem […]

3 Yorum Yapıldı

Yorum Yaz