THY Telefon

THY Telefon :

(0850) 302 54 93

Pegasus Telefon :

(0850) 840 48 31

Anadolu Jet Telefon :

(0850) 840 48 05

SunExpress Telefon :

(0216) 456 97 11

Atlas Global Telefon :

(0216) 456 03 83

Onur Air Telefon :

(0216) 606 43 20

türk hava yolları antalya şubesi

Türk Hava Yolları THY 250 Memur Alacak

Türk Hava Yolları THY tarafından 250 personeli alımı yapılacak. THY kadrolarına 200 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu ile 50 Sosyal Bilimler Fakültesi mezunu olmak üzere toplam 250 personel alınacak.

Türk Hava Yolları telefon THY tarafından 250 personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı kadrolarına 200 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu ile 50 Sosyal Bilimler Fakültesi mezunu olmak üzere toplam 250 personel alınacak. THY 250 personel alımı başvuru şartları ve detaylı bilgiyi haberimizde bulabilirsiniz.

THY 250 personel alımı genel şartları; T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1988 ve sonrasında doğmuş olmak, adli sicil kaydı bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, MS Office uygulamalarına hakim olmak gerekiyor. Takım çalışmasına yatkın olmak, organizasyon, planlama ve takip yönleri kuvvetli gibi kriterler aranacak.

THY uçak bileti telefon 200 personel alımına başvuru yapabilecek bölümler; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-İktisadi, İdari ve Beşeri Bilimler Fakültesi-İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi-İktisat Fakültesi-İletişim Fakültesi-İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi-İşletme Fakültesi-İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi-Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi-Siyasal Bilgiler Fakültesi-Siyasal Bilimler Fakültesi-Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi-Ticari Bilimler Fakültesi-Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi-Uygulamalı Bilimler Fakültesi-Yönetim Bilimleri Fakültesi.

TYH bilet hattı 50 personel alımına başvuru yapabilecek bölümler; Elektrik Mühendisliği-Elektrik/Elektronik Mühendisliği-Elektronik Mühendisliği-Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği-Endüstri Mühendisliği-Endüstri ve Sistem Mühendisliği-Endüstriyel Tasarım Mühendisliği-Havacılık ve Uzay Mühendisliği-İstatistik-İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri-İşletme Mühendisliği-Makine Mühendisliği-Makine ve İmalat Mühendisliği-Makine ve Malzeme Mühendisliği-Matematik Mühendisliği-Matematik-Mekatronik Mühendisliği-Mekatronik Sistemler Mühendisliği-Uçak Mühendisliği-Uçak ve Uzay Mühendisliği-Ulaştırma Mühendisliği-Uzay Mühendisliği ve Üretim Sistemleri Mühendisliği.

Adaylar başvurularını Türk Hava Yollarının resmi internet sitesi üzerinden yapabilecekler. İnternet haricinde yapılan başvurular kabul edilmeyecek. THY telefon numarası İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu 200 personel alımı ilan metni ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ. THY Sosyal Bilimler Fakültesi mezunu 50 personel alımı ilan metni ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Popüler Kelimeler:

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*