Anasayfa » Pegasus Uçak Bileti » Pegasus Telefon Numarası

Pegasus Telefon Numarası

Pegasus Bilet Telefon : (0850) 302 54 93

Pegasus Bilet Erteleme : (0850) 840 48 31

Pegasus Bilet İletişim : (0216) 456 97 11

Pegasus Uçak Bileti Telefon : (0216) 456 03 83

Pegasus Havayolları Bilet Değişim Telefon Numarası

Pegasus Havayolları Bilet Değişim Telefon Numarası

 PEGASUS TELEFON

Pegasus havayolu şirketi 1990 yılında charter olarak faaliyete başlamıştır ve isim açılımı Pegasus Hava Taşımacılığı AŞ. dir. Şirketimize öneri, şikayet, danışma hizmeti için ulaşılacak hızlı ve doğru iletişim kaynağı (0850) 302 54 93 Pegasus telefon numarasıdır.

Pegasus Havayolu Şirketinin Tarihi

Şirketimiz 1990 yılında Charter hizmeti ile sektöre girmiştir. 2005 yılına kadar en uygun fiyatlarla ve ek fiyatlı hizmet seçeneği ile charter uçuşlarına devam eden şirketimiz Esas Holding AŞ bünyesine dahil olarak tarifeli iç hat seferlerine başlamıştır.

Havayolları içinde en geç filoya sahip olan şirketimiz Avrupa, Orta Doğu, Rusya, Orta Asya ve Kuzey Afrika başta olmak üzere yurt dışında 69, yurt içi seferlerinde 33 ve toplam olarak 40 ülkede 102 alana tarifeli seferler gerçekleştirmektedir. 2012 yılında Airbus firması ile anlaşma imzalayarak Türk sivil Havacılık tarihinde tek seferde en büyük miktarlı siparişi vermiştir.

Türkiye’de ilk defa paylarının % 34,5 lik kısmını halka arz ederek Borsa İstanbul’da “PGSUS” kodu ile işlem görmeye başlayan tek havayoludur.

Pegasus Havayolunun Sunduğu Hizmetler

Şirketimiz faaliyete başladığı günden bu yana konuklarının güvenli ve konforlu yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Pegasus Havayolları için öncelikli hedef güvenli ve konforlu ulaşım sağlamaktır. Pegasus taşımacılık hayatına başladığı günden bu yana ucuz ve güvenli taşımacılık anlayışından taviz vermeyerek bizi tercih eden müşterilerimize en iyiyi sağlamayı amaç edinmiştir.

Şirketimiz 2010 tarihinde IATA ve Cass ile ortak çalışmalarına başlayarak kargo taşımacılığında da müşterilerimize hızlı hizmet sağlamaktadır. Ayrıca Pegasus yardıma ve refakate ihtiyaç duyan misafirleri için özel olarak ilgi göstermektedir. Görme engelli misafirlerin refakatçi köpekleri için ücretsiz olarak iç kabinde köpekleri taşınabilecektir. Özel durumları olan misafirlerimiz için önceden bilgi verilmesi halinde tekerlekli sandalye temini yapılmakta ve hizmete sunulmaktadır.

Pegasus hava taşımacılığı ile ilgili misafirlerimizin sağlık durumu ve uçuş için gerekli koşulların sunulduğu bilgiler Pegasus internet sitesinde detaylı olarak verilmiş bulunmaktadır. Şirketimize (0850) 302 54 93 Pegasus telefon numarasından ulaşarak her türlü bilgiyi kolay ve hızlı şekilde alabilirsiniz.

Pegasus Uçuş Lokasyonları

Pegasus Havayolu şirketi yurt içinde 33 şehire, yurt dışında 69 şehire ve toplamda 40 ülkede 102 noktaya hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt dışında Londra, Atina, Bağdat, Amsterdam, Baheyn, Barselona, Bağdat, Cenevre, Bükreş, Berlin, Bologna, Basel, Frankfurt, Dubai, Hamburg, Köln, Paris gibi bölgelere; yurt içinde ise Ankara, Bodrum, Diyarbakır, Konya, Kars, Kayseri, Denizli, İstanbul, Kahramanmaraş, Erzurum, Bingöl, Muş, Van, Elazığ, İzmir, Gaziantep, Erzincan, Edremit gibi bölgelere kaliteli ve güvenli olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Pegasus her geçen zamanda uçuş ağını artırarak huzurlu ve mutlu bir ulaşım sağlamayı sürdürmektedir.

Bilet Değişikliği Nasıl Yapılır?

Pegasus, internet sitesinden satın alınan uçuş biletleri değişikliği ve uçuş değişikliği kolaylıkla yapılmaktadır. Şirketimiz müşterilerimize yapılacak değişiklik ile ilgili internet sitesinde gerekli yönlendirmeleri yapmakta ve sorunsuz şekilde alınan bilet ile ilgili değişiklik, iptal, ek hizmet/servis satın alma ve iletişim bilgilerini değiştirme işlemlerini sağlamaktadır.

Bu işlemler ‘’ Bilet İşlemlerim’’ bölümüne girilerek Rezervasyon numarası ve soyadı bilgilerinin girilmesi ile istenen işlemler yapılmaktadır. Bu işlemlerin yanında rezervasyonlu biletlerin satın alma işlemleri de bu bölümden gerçekleşir. Pegasus internet sitesinde Uçuş değişikliği ya da alınan biletler ile ilgili işlemlere başlandığı an itibariyle sitede canlı destek aktif olarak personel yardımı ile işlemler gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca Pegasus telefon hizmeti ile de gerekli desteğe ihtiyacı olan misafirlerimize hızlı bir şekilde sunulmaktadır.
[facebook-feed page_id=’PegasusHavayollari’ post_limit=’8′]

Popüler Kelimeler: