Onur Air Ucuz Uçak Bileti Telefon

Onur Air Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0850) 840 48 31

Ucuz Uçak Bieti İletişim : (0216) 606 43 20

THY Ucuz Uçak Bileti İletişim : (0216) 606 11 53

Anadolu Jet Ucuz Uçak Bileti İletişim : (0216) 606 12 35

SunExpress Ucuz Uçak Bileti İletişim : (0216) 456 97 11

Onur Air Ucuz Bilet Hattı

Ucuz uçak bileti telefon numaraları
Ucuz uçak bileti telefon numaraları

Onur Air Hava Yolları şirketi 1992 senesinde İstanbul merkezli olarak kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. 2003 yılında ise ucuz uçuşlar (low coast), kampanyalar düzenlemeye başlayarak kalitesini daha gözler önüne sermiştir.

İstanbul Atatürk Havaalanı merkezli olarak kurulan Onur Air, yurt içinde iç hatlarda İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan 12 bölgeye karşılıklı seferler düzenlemektedir. Bu bölgeler Antalya, Adana, Bodrum, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Malatya, Samsun, Şanlıurfa ve Trabzon’dur. Dış hatlarda da Amsterdam, Berlin, Düsseldorf, Erbil, Frankfurt, Lefkoşa, Münih, Nalçik, Odessa, Paris, Stutgart, Viyana yani 12 ülkeye uçuk seferleri düzenler. Bunların yanında Antalya Havalimanı’ndan Kazan ile Moskova Havalimanı’na karşılıklı olarak uçak seferleri bulunmaktadır.

Onur Air Türkiye’nin en büyük havayolu şirketidir. Bunu 30 uçaklık filosu ile 7018 koltuk kapasitesine borçludur. 1992 yılından bu güne kadar yolcu kitlesine kaliteli hizmetler sunarak havacılık sektöründe önemli başarılara imza atmıştır. Onur Air iletişim günümüzde dış hatlarda 20 ülkede 80 noktaya uçak seferleri düzenlemektedir. Uçuşlarını güvenli bir şekilde gerçekleştirmesinin yanında bilet fiyatlarının ekonomik oluşu sayesinde yolculuk yapmayı seven insanların bir numaralı tercihi olmuştur.

Onur Air uçuş seferleri düzenlediği bölgelerin bir kısmında kendi teşkilatını oluştururken bir kısmında ise Genel Satış Acenteleri kanalı aracılığı ile örgütlenmiştir.

Onır Air ilk seferlerine 2 adet Airbus A320 kiralayarak başlamıştır. Yılda yaklaşık 1,4 milyon yolcu taşıyan Onur Air 2009 özel yarışmasını 1. Sırada tamamlayarak kendisini kanıtlamayı başarmıştır.

Her insan yolculuk yapmayı sever ve yılda bir defa da olsa bir yerlere tatil amaçlı gider. İş amaçlı yolculuk yapanlar da mutlaka vardır. Gideceğiniz bölge uzak bir yerde ise uçak ile yolculuk yapmayı tercih etmek zaman açısından daha elverişli olur. İnsanlara ekonomik, az maliyetle uçak yolculuğu yapmak daha elverişli gelir. Hem ekonomik hem hızlı hem de güvenilir bir uçak yolculuğu yapmak için Onur Air’i tercih etmeniz gerekir.

Onur Air sürekli kampanyalar yapmaktadır. Ayrıca kampanya aralıklarını düzenli bir şekilde düzenleyerek yaşlılar ile çocuklara farklı ücret indirimleri uygulamaktadır. Düzenlediği ekonomik uçak seferleri sizlerin Onur Air telefon numarası’nı tercih ederek uçuşlarınızı gerçekleştirmenizin en önemli nedenlerinden biri olmuştur. Onur Air’den ucuz uçak bileti almak için tek yapmanız gereken şey ise Onur Air’in müşteri temsilcileri ile irtibata geçmektir.

Böylece istediğiniz her yere konforlu bir şekilde uçak yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz. Biletinizi satın alma işlemini tamamladıktan sonra mailinize biletiniz elektronik bilet şeklinde gelecektir ve istediğiniz zaman biletinizin çıktısını alabilmeniz mümkündür. Konforlu uçuşları sayesinde her uçak yolculuğunuzda Onur Air öncelikli tercihiz hale gelecektir. Onur Air’de uçak biletlerinin ucuz olması sayesinde düzenlenen uçuş seferlerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Mobil cihazları üzerinden ya da internet sitesi üzerinden rezervasyonlarınızı gerçekleştirdiğiniz taktirde bundan sonraki uçak bileti işlemlerinizde hizmet bileti sadece 8 Türk Lirası olarak tahsis edilir.

Onur Air’den 24 Haziran’a kadar biletlerinizi aldığınız taktirde 26 Ekin 2016 – 27 Mart 2017 tarihleri arasında yurt içine bütün vergiler dahil 49 Türk Lirası’ndan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Ayrıca yurt dışına da 39 dolardan başlayan fiyatlarla uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sizler de uçuşlarınızı Onur Air ile gerçekleştirerek ve Onur Air ucuz bilet hattı ile uygun biletlere ulaşarak güvenli, hızlı ve konforlu uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinden ucuz uçak bileti satın alan yolcu sayısı olduğu kadar telefon aracılığı ile ucuz uçak bileti hattımızdan da uçak bileti satın alan yolcu sayımız hiçte azınsanmayacak kadar fazladır.

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating