Ekonomik Uçak Bileti Telefon Numaraları

Uçak Bileti Telefon : (0850) 840 48 31

SunExpress Uçak Bileti Telefon :(0216) 456 97 11

Atlasjet Uçak Bileti Telefon : (0216) 456 03 83

Anadolu Jet Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 43 20

Onur Air Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 11 53

Bora Jet Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 12 35

Günümüzde hemen hemen birçok ulaşım ve seyahat sektöründe olduğu gibi havayolu taşımacılığında da gelişmeler baş döndürücü bir hıza ulaşmış durumda. Her geçen gün yeni havayolu firmalarının hizmet vermeye başlamasıyla birlikte rekabetle birlikte ucuz uçak bileti telefon numaraları fiyatları da düşmektedir.

Buna paralel olarak gelen talepler doğrultusunda havalimanı sayısı da her geçen gün artmaktadır. Artık havayolu taşımacılığı ve ucuz uçak bileti fiyatları her geçen gün rekabetin de etkisiyle fiyatları düşürmekte, havayolu taşımacılığını bu nedenle daha cazip bir duruma getirmektedir. Örnek vermek gerekirse otobüs yolculuğu ile seyahat edecek bir yolcu istanbul’dan ankara’ya 50 TL’ye gidebilirken, havayolu firmaları arasında rekabetin en yoğun olduğu destinasyonlardan biri olan istanbul ankara uçak bileti telefon, kampanyalı bir şekilde son dakikalara kadar 40 TL’ye kadar düşük fiyatlara bulunabilmektedir.

Hal böyle olunca da yolcular, otobüs yolculuğu ile 6 saatte gidecekleri yola, 1 saat gibi kısa bir sürede ve daha ucuza gitmeyi tercih etmektedirler. Tabii bu yolculuğun 1 saat öncesinden havalimanında bulunması gibi bir durumda olduğunu varsayarsak 6 saatlik bir yolculuk süresini 2 saate kadar indirmiş ve daha az ücretle yolculuk yapmış olmaktasınız. Yurtiçi ucuz uçak bileti telefon hizmeti sağlayan havayolu firmalarından bazıları şöyledir ;

  • Uçak Bileti uçak bileti telefon
  • THY uçak bileti telefon
  • Sunexpress uçak bileti telefon
  • Atlasglobal uçak bileti telefon
  • Anadolu Jet uçak bileti telefon
  • Onur Air uçak bileti telefon
  • Bora Jet uçak bileti telefon

Bilindiği gibi uçak bileti fiyatları anlık olarak değiştiğinden dolayı yapılacak herhangi bir seyahatte bütün havayolu firmalarının internet sitelerinden tek tek saat ve sefer sorgulamak çoğu zaman çok fazla bilinçli olmayan yolcular için zor olabiliyor. Bu nedenle, bütün havayolu firmalarının IATA sistemine dahil olduğundan dolayı karşılaştırma sitelerinden yardım alınabilir. Bunlardan birçoğu hemen hemen aynı hizmeti vermelerine rağmen reklamını iyi yapabilen internet sitesi, diğer internet sitesine oranla çok daha fazla uçak bileti al telefon satışı yapabilmektedir.

Ülkemizde yeni yeni gelişmekte olan bir diğer uçak bileti satış kanalı olarakta uçak bileti çağrı merkezi hizmetleri bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri de tıpkı karşılaştırmalı internet siteleri gibi sizin istediğiniz saat ve en uygun fiyata göre havayolu firmalarının hepsini tek tek kontrol ederek sizin isteklerinize en uygun uçuşu bulmakta sizlere yardımcı olmaktadırlar.

Çağrı merkezi ile uçak bileti satın almanın internet siteleri üzerinden uçak bileti almaya oranla biraz daha avantajlı durumda olmasının nedeni; çok fazla bilgisayar ve internet kullanmayı bilmeyen yolcular tarih ve diğer işlemlerde yaptıkları yanlışları düzeltmek istediklerinde çoğu zaman alınan internet sitesinin çağrı merkezine ulaşmakta zorluk çekmektedir. Bazı durumlarda yurtdışı kaynaklı internet sitesinden alınan uçak biletlerinde ise durum daha da kötü bir hal almaktadır.

Uçak bileti ücreti 3D security sistemi ile online olarak tam güvenlikli çekilmesine rağmen, uçak biletinizin kesileceğinin garantisini kimse verememektedir. Olası bir sistem hatasında da 3D güvenlik ile ücretin çekilmesinden dolayı bankalara herhangi bir dilekçe ile başvurma şansınız kalmıyor malesef.

Ucuz uçak bileti çağrı merkezi ile alınan biletlerde ise internet üzerinden alınan biletlerde olduğu gibi 3D sistemi ile uçak bileti satın alınmasına rağmen, herhangi bir problem olma olasılığı bulunmamaktadır. Kaldı ki böyle bir ihtimal olsa dahi karşınızda bir muhattap bulduğunuzdan dolayı çok daha kolay bir şekilde sorununuzu çözebilmektesiniz.

Bugün yayınlanmış olan bir diğer makalemiz “Uçak Bileti Bilet Değişikliği Nasıl Yapılır” başlığı ile sizlere Uçak Bileti havayolları uçak bileti tarihi değiştirme ve sunexpress havayolları uçak bileti tarihi değiştirme konuları hakkında detaylı bilgi vermeyi amaçladık. Umarım beğenirsiniz.

Makaleyi Oyla
[Total: 4 Average: 3.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating