THY Antalya Şubesi Telefon

THY Antalya Şubesi Telefon : (0242) 988 01 66

Uçak Bileti Muğla Şubesi : (0252) 988 01 66

Uçak Bileti Gaziantep Şubesi : (0252) 988 01 66

Anadolu Jet İzmir Şubesi : (0232) 988 10 17

SunExpress İzmir Şubesi : (0232) 988 12 98

Antalya Ucuz Uçak Bileti Telefon

Türk Hava Yolları Antalya şubesi iletişim
Türk Hava Yolları Antalya şubesi iletişim

Antalya Türkiye’nin en iyi bilinen tatil beldelerinin bulunduğu şehirlerden bir tanesidir. Uçak Bileti havayolları uçak bileti tarihi değiştirme ile kolaylıkla alınabilmektedir. Telefonunuzdan internete girip hava yolları firmalarının numaralarını bulabilirsiniz ya da telefonunuzda hava yolları firmalarının müşteri temsilci numaraları varsa, oradan da ulaşabilirsiniz.

THY logo

Antalya THY İletişim Bilgileri

Antalya THY Telefon : (0242) 988 01 66
Antalya THY İletişim : (0850) 302 54 93
Antalya THY Adres : Yüksekalan Mahallesi, 538. Sk. No:40, 07310 Muratpaşa/Antalya
Antalya THY Mail Adresi : mail@thy.com

Türk Hava Yolları Antalya telefon numarası 0242 988 01 66‘dır. Bu ücretsiz müşteri hizmetleri temsilcimizle her türlü bilet işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya gerçekten gidilmesi gereken Türkiye’nin kültür ve doğa açısından en güzel yerlerinden bir tanesidir ve Türkiye’nin hatta dünyanın her yerinden Antalya’ya ucuz uçak bileti bulabilirsiniz. Yeter ki arayın ve bulmak isteyin, hiç zor olmayacaktır, çünkü birçok yerden günlük olarak Antalya’ya uçaklar kaldırılmaktadır ve dolayısıyla binlerce yolcu taşımaktadır.

Antalya’ya günlük olarak onlarca yerli ve yabancı insanlar giriş yapmaktadır ve sebeple her gün onlarca sefer kaldırılmaktadır.

Antalya’da kış aylarında bile havalar ya ılık ya da sadece yağmurlu olduğundan, kış aylarında bile Antalya’ya gezmeye gelebiliyorsunuz. Antalya gerçekten Türkiye’nin en sıcak şehirlerinden bir tanesidir ve Antalya’ya en hızlı şekilde gidebilmek için en hızlı yolculuğu seçeceksiniz ki bu da kesinlikle hava yolları olmaktadır. Antalya ucuz uçak biletlerini satan birçok hava yolları firmaları bulunmaktadır.

Bunlardan bir tanesinden bilet almanız yeterli olacaktır. Yurtdışından mı gideceksiniz, o zaman elbette aktarma yapmanız gerekecek, fakat aktarma ile bile çok ucuz bir şekilde Antalya’ya gidiş yapabilirsiniz. Yurtiçinden, Türkiye’nin neresinden Antalya’ya gideceksiniz? Doğudan mı yoksa Karadeniz bölgesinden mi?

Hiç fark etmez, çünkü nereden giderseniz gidin mutlaka en ucuz uçak biletlerini bulabileceksiniz ve özellikle Türkiye içerisinde seyahat edeceğiniz zamanda ise her yere çok ucuz bir şekilde yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Antalya ucuz uçak bileti telefon üzerinden alarak anında kendi yerinizi ayırttırabilir, hatta sadece kendi yerinizi değil, ailenize bile birer tane yer ayırtabilirsiniz.

Bunun yanı sıra check-in yaptığınız sürece, vakit kaybı yaşamadan sadece uçağınızın kalkacağı saate bir saat kala havaalanında olmanız yeterli olacaktır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber uçak biletlerinin alışverişi de çok daha kolay bir hale gelmiştir. Artık vakit kaybetmeden, internet nerede diye düşünmeden, nerede bir acente var diye düşünmeden, sadece telefonunuzdan giriş yaparak biletinizi rahatlıkla alabilirsiniz.

Ucuz uçak bileti satın al. Antalya’ya mutlaka her gün her saat bilet bulabilirsiniz. Neredeyse İstanbul’a her saat otobüs bileti bulmak gibi kolaydır. Antalya’ya günlük ciddi anlamda çok fazla kişi seyahat ettiğinden, mutlaka her gün onlarca sefer bulunuyor. Hatta gecenin geç saatlerinden sabahın en erken saatlerine kadar onlarca, hatta yüzlerce sefer bulabilirsiniz.

Özellikle uçak yolculuğu olduğunda, bir yerden bir yere gitmek kısa mesafelerde en kötü sadece iki saatinizi aldığından, uçak indikten sonra yolcusunu indirdiğinde hazırlanıp tekrar bir sonraki sefere hazırlanıyor ve geldiği yere veya bir başka yere yolcuları götürüyor.

Daha sonra tekrar Antalya’ya sefer yapıyor. Artık günümüzün en hızlı ve kolay seyahat yöntemi hava yolları olmaktadır. Uçmaktan korkmayan veya yükseklik korkusu olmayan herkes rahatlıkla uçakla yolculuk yapabilmektedir.

Makaleyi Oyla
[Total: 25 Average: 4.2]

2 yorumlar

  1. Ben herzaman THY tercih ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Overall Rating

Hemen Ara!
Online Bilet Al