Antalya Türk Hava Yolları Bilet Hattı

Türk Hava Yolları Antalya Bilet Hattı : (0242) 988 01 66

 

Sunexpress İzmir Promosyonlu Bilet Hattı : (0232) 988 10 17 

 

İstanbul Avrupa Uçak Bileti Promosyonlu Bilet Hattı : (0212) 988 14 87

 

Gaziantep Uçak Bileti Uçak Bileti Telefon : (0342) 988 01 61

 

Türk Hava Yolları’nın uçuş ağını hızla genişletmesi rakiplerini tedirgin etti.

türk hava yolları antalya şubesiTürk Hava Yolları (THY), büyümesiyle dünyanın dev hava yollarını telaşlandırdı. Alman Telekom’un internet sitesinde yer alan haberde, ‘Official Airline Guide’ kaynak gösterilerek THY’nin büyümesine dikkat çekildi. Türk hava yolları sabiha gökçen uçak bileti telefon.

THY’nin dünyanın diğer havayollarının hepsinden daha fazla ülkeye uçuş seferi yaparken, bu sayıyı artırdığı belirtildi. Haberde ayrıca, THY’nin Alman Lufthansa ve ona bağlı diğer hava yolu şirketleri için bir tehdit oluşturduğu, İstanbul’da yeni inşa edilen dev havaalanının Almanya’nın Bavyera Eyaletindeki yaklaşık 80 kilometrekare genişliğindeki ‘Chiemsee Gölü’ kadar büyük olduğuna dikkat çekildi. Atlas jet havayolları yurtiçi uçak bileti sorgulama telefon numaraları.

“TEŞVİK ETTİK, TEHDİT OLDU”

Alman Telekom’un haberinde, THY’nin bir zamanlar Lufthansa tarafından ‘Star Alliance’ kapsamında teşvik edilerek desteklendiği, şimdi ise bir tehdide dönüştüğü ifade edildi. On yıl önce yalnızca mecbur olanların THY ile uçtuğu, şimdilerde ise ‘Skytrax’ tarafından 4 kez peşpeşe Avrupa’nın en iyi hava yolu seçildiği belirtildi.

THY’nin başarılarının anlatıldığı haberde, hava yolunun toplam 223 uluslararası menzile uçuş yaptığı, dev boyutlu uçuş ağının yanısıra, uygun fiyatları dolayısıyla da THY’nin tercih edildiği vurgulandı. 2014 yılında THY’nın net kârını iki katından fazlasına çıkararak, 648.7 milyon avro kazandığı bildirildi. Şirketin büyüme stratejisine yer verilen haberde, THY Genel Müdürü Temel Kotil’in, “Uzun süre seyahat edecek ekonomi sınıfı yolcuları için de “‘lunch’ açacağız” görüşüne yer verildi. Ankara esenboğa havalimanı Uçak Bileti bilet hattı.

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]

3 yorumlar

 1. Türk hava yolları ile birçok kez seyahat etme imkanı buldum. Şunu kesinlikle söylemeliyim ki diğer havayollarına oranla fiyatlarının biraz daha pahalı olmasını sonuna kadar hakeden bir firma.

  Hemen hemen şimdiye kadar en az 10 farklı havayolu firması ile uçmuş biri olarak söyleyebilirim ki Türk Hava Yolları kadar yolcusuna değer veren ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan başka bir havayolu firması daha bırakın Türkiye’yi, Dünya’da görmedim.

  Fiyat farkı da diğer havayollarına oranla çokda yüksek değil aslında. Bir diğer artısı ise, uçak biletini iptal ettirdiğimizde yada tarihini değiştirdiğimizde diğer havayolları gibi fahiş fiyat uygulaması sunmuyor.

  Aradaki fiyat farkı neyse onu ödüyorsunuz olay bitiyor. İsmini vermek istemediğim bir havayolu firmasından aldığım 400 tl’lik bileti 200 tl’lik biletle değiştirmeye kalktığımda üste para vermesi gerekirken birde 50 tl fiyat farkı almıyor.

 2. Neziha Şenses

  Türk hava yolları uçak bileti telefon ile telefonla bilet almak son derece kolay hale geldi. İnternet sitelerinde hemen hemen bütün internet sitelerinde online olarak uçak bileti satılmasına rağmen diğer havayolları’nın seferlerinde çok fazla görülmemektedir.

  Bunun sebebi de türk hava yolları hem internet siteleri üzerinden satış yapmakta, hem de telefon ile; yani çağrı merkezi ile uçak bileti satışı yapmakta.

  Zaten diğer havayolları ile kıyaslanamayacak kadar kaliteli bir firma olduğu defalarca kez kanıtlamış bir havayolu firmasına sahibiz. Bu başarısı ile tüm dünya’da birçok kez en iyi havayolu firması seçilmesi ile defalarca kez de bu saygıyı ve gururu bizlere yaşatmış bir havayoluna sahibiz.

  Bu havayolu firmalarının en fazla sıkıntılarından biri de rötarlar. Hele ki farklı havayolu firmasından satın aldığımızda daha da beter oluyor. Neden diye soracak olursanız örneğin yurt içi Uçak Bileti havayolları’yla, yurtdışını da türk hava yolları’yla yolculuk yaptığımızda eğer, Uçak Bileti havayolları rötar yaparsa türk hava yolları yurtdışı uçak biletimiz yanıyor.

  Buna hala bir çözüm bulunabilmiş değil. Aslında havayolu firmaları, kendi aralarında anlaşma yaparak bu soruna çözüm bulmaları gerekiyor. İllah hakkımızı aramak için kapı kapı dolaşıp derdimizi anlatmak zorunda kalmasak çok güzel olacak aslında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating