Ankara Esenboğa Uçak Bileti Bilet Hattı

Ankara Uçak Bileti Bilet Hattı : (0312) 988 14 52

Muğla Milas Uçak Bileti Bilet Hattı : (0252) 988 01 66

Gaziantep Uçak Bileti Bilet Hattı : (0342) 988 01 61

Antalya Uçak Bileti Bilet Hattı : (0242) 988 01 66

 

 

 

Uçak Bileti  havayolları kampanyalı bilet hattı
Uçak Bileti havayolları kampanyalı bilet hattı

Şehirler arası ulaşımın kolaylaşması ve yaygınlaştırılması amacı ile İstanbul ve Ankara aktarmalı uçak seferlerinin maliyeinin minimuma indirilmesine yönelik çalışmalar arasına çapraz uçuşların arttırılması da eklenecek.

Kalkınma Bakanlığının öncülüğünde hazırlanan Bölgesel Gelişme Ulusal Stratejisi doğrultusunda ulaşım sektörünün ve erişilebilirliğin geliştirilmesi amacıyla bazı çalışmalar yürütülecek. Bu doğrultuda, doğu-batı istikametinde gelişmesi sağlanacak, düşük bütçeli bölgelerin limanlara, metropol şehirlere ve turizm destinasyonlarına olan bağlantıları da geliştirilecek. Uçak Bileti şanlıurfa istanbul bilet hattı.

İstanbul Sabiha Gökçen-İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve Adana-Mersin yönlerinde belirlenmiş olan ana gelişme bölgeleri ile birbirlerine daha iyi bağlantı oluşturulmuş, otoyol, yızlı tren ve havayolu taşımacılığı gibi ulaşımla ilgili altyapılar birbirlerine paralel olarak bağlanacak ve metropol şehirlerin çevreleriyle çok fonksiyonel bağlantıların sürdürülebilir bir şekilde kurulduğu bir yapı hedeflenecektir.

Trabzon-Diyarbakır, Van-Trabzon, Samsun-Mersin, Samsun-Antalya gibi kuzey-güney yönleri boyunca bu istikamette yer alan illerin havalimanlara erişimi daha fazla geliştirilerek, iç pazarda tam bir entegrasyon sağlanmış olacaktır.

Ankara ilimiz, hızlı tren yatırımları için merkez il olacaktır. Atlas jet uçak bileti alma telefon numarası.

İstanbul-Antalya ulaşım istikameti boyunca metropolleri ve metropol çevrelerindeki turizm destinasyonları ile öne çıkan illerle bağlantı yüksek standartlı demiryolu hatları ile sağlanacaktır. Kuzeydoğu-güneydoğu istikameti arasında hızlı tren sistemleri geliştirilecek ve havayolu uçuş saatlerine göre kalkış-varış saatleri düzenlenecektir.

Şehirlerin birbiri ile erişilebilirliğinin arttırılması ile İstanbul ve Ankara yönündeki aktarmalı uçuşlarda maliyetlerin böylece minimum düzeye çekileceği, entegrasyonun ise sadece havayolu değil, karayolu, demiryolu ulaşımı ile de tam bir uyum içinde çalışması hedeflenmektedir.

Makaleyi Oyla
[Total: 3 Average: 3.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Overall Rating

Hemen Ara!
Online Bilet Al