Mika Tur Ataşehir Şubesi Adresi

 

mika tur ataşehir şubesi telefon numarasıAtaşehir mika tur şubesi tarif olarak Ataşehir güllüoğlu baklava’nın yanında bulunmaktadır.

Daha net tarif için, ataşehir 3M Migros’tan kadıköy istikametine doğru giderken, birinci durak değil ikinci durağın karşısında Tesadüfen Cafe ve Güllüoğlu Baklava şubesi görülmektedir. Güllüoğlu baklava’nın hemen yanında bulunan Mika Tur Ataşehir Yetkili Satış Ofisi ulaşım bakımından son derece kolay bir konumdadır.

19E otobüsleri’nin hemen önünden geçtiği Ataşehir Tatilbudur Satış Ofisi..

Erken rezervasyon, yurtdışı turları ve ekonomik tatil otelleri gibi birçok seçenek sunan Tatilbudur Ataşehir Şubesi, yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi ile hizmet  misyonu ile yola çıkmış ve bu hedef doğrultusunda hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Gücümüze Güç Kattık
2010 yılı sonunda, Mika Tur dudullu şubesi ve Hedef Grup ortaklık anlaşması sağlayarak güçlerine güç katmışlardır. Bu güç, Mika Tur’un daha da rekabetçi ve uygun fiyatlı ürünler sunmasına olanak sağlarken, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti felsefesini daha da güçlendirmiştir. Ayrıca, kurulan ortaklık büyüme hedefini daha da yukarılara taşıyacaktır ataşehir mika tur resmi sayfası.

Teknolojik altyapısına kendi geliştirdiği “pro.gez” yazılım sistemini entegre ederek, güçlü satış ağına kurumsal pazarlama planlarını da ekleyen MİKATUR, turizm endüstrisine yepyeni ürünler sunmayı hedeflemektedir.

  • Mika tur ataşehir
  • mika tur dudullu telefon
  • mika tur iletişim
  • mika tur erken rezervasyon fırsatları
Makaleyi Oyla
[Total: 3 Average: 4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating